Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Nibiru: Posel bohů pro PC

Nibiru: Posel bohů - promo video z CZ verze

1 minutu 41 sekund dlouhé video, jež nabízí sestřih ukázek z povedených CG animací, kterých je však ve hře pohříchu málo a rozhodně by se ve hře hodily na více místech.

24. 6. 2005 v 17.17 Platforma: PC Popularita: 874 Velikost: 11.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nibiru: Posel bohů - česká demoverze

Hratelné demo české verze point and click adventure Nibiru: Posel bohů, která nabízí možnost vyzkoušet úvodní část hry. Demoverze již v sobě má implementován GeForce 6600 patch, takže nehrozí žádné problémy s grafikou na gr. kartách GeForce 6600.

24. 6. 2005 v 17.03 Platforma: PC Popularita: 2927 Velikost: 142.6 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Nibiru: Posel bohů - GeForce 6600 patch (DVD verze)

Opravný patch pro českou adventure Nibiru: Posel bohů, který řeší problém s "rozpadem" grafiky na grafických kartách Nvidia GeForce 6600 s určitými typy ovladačů. Tento patch je určen pro DVD verzi hry.

24. 6. 2005 v 16.50 Platforma: PC Popularita: 869 Velikost: 26.1 MB Typ: Update

Stáhnout

Nibiru: Posel bohů - GeForce 6600 patch (CD verze)

Opravný patch pro českou adventure Nibiru: Posel bohů, který řeší problém s "rozpadem" grafiky na grafických kartách Nvidia GeForce 6600 s určitými typy ovladačů. Tento patch je určen pro CD verzi hry.

24. 6. 2005 v 16.47 Platforma: PC Popularita: 707 Velikost: 25.7 MB Typ: Update

Stáhnout

Německá demoverze české adventure Nibiru: Posel Bohů

Zatímco v ČR vyjde adventure Nibiru: Posel bohů od Unknown Identity (vynikající Posel Smrti) a Future games až na konci dubna, v Německu už je hra k dispozici. Je tedy logické, že se jako první objevilo německé demo. Demoverze je logicky celá v němčině a ti kteří jazyk našich sousedů neovládají tedy mají smůlu. Jediné co mohou obdivovat je technické zpracování, maximálně se mohou s pomocí německo-českého slovníku (jako my) snažit porozumět co největšímu množství textů a pomalu se prokousávat úvodní částí hry, kterou demoverze obsahuje. Nutno říci, že i tento způsob hraní má něco do sebe. Je pravda náročnější na čas i trpělivost, ale člověk si pak alespoň dvojnásob užívá každého úspěchu. Nicméně, ti kteří nemají na podobné hrátky čas se nemusí bát. Anglické, popřípadě české demo se jistě dříve, či později také objeví.

12. 4. 2005 v 16.28 Platforma: PC Popularita: 264 Velikost: 178.4 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Oficiální promo video z německé verze české adventure Nibiru

Německá společnost dtp entertainment AG vydala další promo video z chystané adventure Nibiru: Messenger of the Gods, kterou vytváří tvůrci z týmu Unknown Identity a v ČR vydá v dubnu tohoto roku společnost Future Games. Nové promo video je z německé verze hry a je v podstatě identické s delší dobu dostupným promo videem z verze francouzské. Je však mnohem menší (pouze 7+MB) a také o necelých 10 sekund kratší. Video nabízí sestřih záběrů prakticky výhradně z CG filmečků, kterými bude hra hojně prokládána a díky velmi dobrému střihu a zvukům na pozadí disponuje tajemnou, či spíše temnou atmosférou. Německá verze hry by se na trhu měla objevit co nevidět, protože už je hotová. Verze česká by se měla začít prodávat v dubnu letošního roku.

9. 3. 2005 v 09.01 Platforma: PC Popularita: 91 Velikost: 7.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Francouzský promo trailer z adventure Nibiru: Messenger of the Gods

Tvůrci z týmu Unknown Identity se naposledy presentovali skvělým titulem Posel Smrti. V současné době usilovně pracují na adventure Nibiru, která vychází z adventure dílka Posel Bohů a vypadá opět přinejmenším slibně. Leccos naznačuje i tohle video. Jde o 1 minutu 45 sekund dlouhý francouzský promo trailer, který vydala společnost Micro Application a v němž jsou k dispozici jen krátké záběry na situace ze hry, ale hlavně záběry z renderovaných filmů. Hlavním hrdinou Nibiru: Messenger of Gods je student archeologie a lingvistiky Martin Holan, který se z Francie (kde studuje) na chvilku přesouvá do Čech, kde byla objevena tajná německá štola a strýček po Martinovi chce, aby ji prozkoumal. Krátce po příjezdu se však začnou dít podivné věci, dojde i na vraždu a nakonec se z toho stane dobrodružná honba za tajemstvím Mayů a mimozemské civilizace.

23. 1. 2005 v 08.13 Platforma: PC Popularita: 42 Velikost: 29.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout