Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Scratches pro PC

Scratches - Director’s Cut update

Director's Cut update pro hororovou adventure Scratches přináší kompletně přepracovanou grafiku, možnost zapnout vyšší rozlišení a nechybí ani upravený hudební doprovod. Hlavní novinkou, kterou update nabízí, je však alternativní zakončení a jedna zbrusu nová kapitola. V ní se do panství Blackwood před jeho zničením dostane novinář, který se pídí po informacích nutných k rozluštění záhady. To co však chudák novinář v domě najde, jej samozřejmě hodně překvapí. K dalším novinkám patří nové poznámky a stopy, které by měly hráči pomoci s lepším pochopením příběhu, možnost ovládat hru jako FPS s pomocí myši a klávesnice a nakonec je tu ještě jedna novinka - diář hlavního hrdiny – který v něm skrze své vlastní myšlenky hráče ještě více zasvěcuje do situace. Scratches: Director’s Cut update si můžete stáhnout odsud.

13. 6. 2007 v 19.20 Platforma: PC Popularita: 212 Velikost: 497.7 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Scratches - patch č.1

Patch pro hororovou adventure Scratches, který řeší problémy s nestabilitou hry na systémem s procesory Pentium 4 s HTT. Po aplikaci patche nebude možné použít původní uložené pozice.

13. 4. 2006 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 88 Velikost: 0.65 MB Typ: Update

Stáhnout

Vyzkoušejte finální verzi hratelného dema hororové adventure Scratches

Tvůrci z nezávislého argentinského týmu Nucleosys vydali včera přesně na Halloween finální hratelnou demoverzi hororové first-person adventure Scratches, na níž údajně tvrdě pracovali uplynulé dva roky. Demoverze obsahuje úvodní část hry, kdy hráč v roli hlavního hrdiny přijíždí do tajemného Viktoriánského sídla, které skrývá řadu (ve většině případů strašlivých) tajemství. Demo nabízí možnost prozkoumat řadu atmosférických lokací i možnost vyzkoušet v akci nový systém nápovědy, který se bude hodit při řešení několika v demu obsažených hádanek a tradičních adventurních problémů. Stejně jako v plné hře je i v demu možné volit mezi dvěma způsoby pohybu - buď po skocích, nebo plynule. Jinak tvůrci kromě vydání dema nahlásili, že plná verze hry bude už brzy dokončena a krátce poté i vydána. Potenciální zájemci tak mají díky právě vydanému demu ideální možnost si hru vyzkoušet a na základě svých dojmů se rozmyslet jestli si ji pak koupí, nebo nekoupí. Scratches je first-person hororová adventure od nezávislého týmu Nucleosys odehrávající se ve starém Viktoriánském sídle, jehož minulost je pořádně temná. Odehrálo se vněm totiž tolik neštěstí, že je dům zcela nasáknutý smutkem, smrtí i bolestí a jeho stěny nejsou jen tak obyčejné. A právě do tohoto starého domu se v roce 1980 přestěhuje hráč, aby zpočátku obdivoval ticho a krásu okolní anglické přírody. Po čase se však pobyt v domě stane noční můrou. Zdi začínají vyprávět všechno co se zde stalo a na hráče tak čeká obtížná cesta, na jejímž konci je šokující odhalení. Scratches je hororová adventure plná temných zákoutí, nepokojných duchů, strašidelných zvuků a samozřejmě i hádanek pečlivě integrovaných do příběhu. To vše zabaleno do detailní a překvapivě stylové grafiky, kterou hráč může obdivovat v mnoha lokacích včetně domu i přilehlé zahrady.

1. 11. 2005 v 11.02 Platforma: PC Popularita: 389 Velikost: 121.3 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Tajemné promo video z hororové 3D adventure Scratches

Nezávislý argentinský tým Nucleosys zveřejnil tajemné promo video z first-person puzzle adventure Scratches, která hráče na podzim tohoto roku zavede do starého viktoriánského sídla, kde se rozhodně děje něco ukrutně strašidelného :). Veškeré žerty stranou, působení atmosféry strachu a napětí je v případě titulu Scratches hodně intenzivní, čemuž hodně napomáhá zejména prostředí starého viktoriánského sídla. Jeho stěny přímo evokují divoké představy o tom, co se asi děje pod pečlivě uhlazeným a naleštěným povrchem. Slušnou atmosféru i zpracování (na to, že se jedná o produkt malého nezávislého týmu) dokládá názorně i tohle promo video, jež obsahuje 1 minutu 18 sekund střihových záběrů na celou řadu lokací ve výše zmiňovaném sídle, které jsou doprovázeny tajemnými zvuky. Jde zejména o škrábání, které vychází ze sklepa a je čím díl tím více hlasitější a hlasitější...

25. 5. 2005 v 10.19 Platforma: PC Popularita: 91 Velikost: 21.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Vyzkoušejte teaser dema hororové 1st person adventure Scratches

Tvůrci z Argentinského týmu Nucleosys nedávno úspěšně završili jednu z důležitých fází vývoje hororové first-person adventure Scratches a oslavili to tím nejlepším možným způsobem. Vydali hned dvě hratelné ukázky hry, které sice nejsou plnohodnotnými demoverzemi, ale představu o tom co bude obsahem hry a jaká bude atmosféra (u hororových titulů podstatný prvek) si jejich instalací a vyzkoušením udělat lze. Obě teaser demoverze jsou zabaleny do jednoho archivu a doporučujeme vyzkoušet hlavně tu druhou - větší. První demoverze (velká zhruba 8 MB) totiž pochází z rané fáze vývoje hry a jedná se spíše o proof of concept ukázku s opravdu provizorní grafikou, zvuky i ovládáním. To druhá teaser demoverze (cca 46 MB) už je na tom o mnoho lépe. Ovládání je mnohem příjemnější, interface funguje bez chyb, je možné zapnout prostorové zvuky i hudbu, fungují předrenderované animace a k dispozici je i textový komentář postavy k jednotlivým akcím. Ještě zbývá dodat, že menší teaser demo je situováno na půdu, zatímco demo druhé hráče zavede parkem do poněkud zchátralé hrobky i jejího podzemí.

31. 12. 2004 v 13.50 Platforma: PC Popularita: 126 Velikost: 54.4 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout