Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře The Moment of Silence pro PC

US demo skvělé adventure The Moment of Silence

U příležitosti vydání adventure The moment of Silence v USA vydala společnost Dreamcatcher novou demoverzi. Celkově jde již o třetí demo tohoto titulu (US, ENG, GER) a co se obsahu týče, je na tom tohle US demo stejně jako demo německé. Demo tedy nabízí možnost vyzkoušet počáteční fázi hry, která se odehrává v lokaci Lower East Side v New Yorku. Pro presentaci kvalit hry to není zrovna ta nejlepší část, ale co se dá dělat. Volba vydavatele je volba vydavatele. K dispozici je tu rozhovor s dvěma povedenými zlodějíčky a rozhovor s docela sympatickou lehkou slečnou, která později ve hře bude příčinou několika nepříjemností.

18. 2. 2005 v 00.10 Platforma: PC Popularita: 255 Velikost: 154.1 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

The Moment of Silence - patch č.1

Společnost Digital Jesters vydala první patch pro jejich skvělou adventurku The Moment of Silence. Patch řeší problémy s výtahy na plošině a s diářem. Aplikace patche nemá žádný vliv na dříve uložené pozice.

9. 11. 2004 v 16.00 Platforma: PC Popularita: 171 Velikost: 0.6 MB Typ: Update

Stáhnout

Zahrajte si anglické demo sci-fi adventure The Moment of Silence

Společnost Digital Jesters udělal před víkendem radost všem příznivcům klasických adventure her a vydala hratelnou anglickou demoverzi adventury The Moment of Silence. Na rozdíl od dříve vydané německé demoverze nabízí tato aktuální anglická možnost vyzkoušet si část hry situovanou na vězeňský ostrov. A to včetně všech nadabovaných dialogů a skvělých renderovaných filmečků z plné verze hry. Ta se na pultech evropských obchodů objeví již 5. listopadu, přičemž datum vydání hry v ČR zatím není stanoveno. The Moment of Silence je co do koncepce klasická point and click adventura se silnou příběhovou linií, která nabízí velké množství kvalitních FMV sekvencí, přes 35 NPC postav ke komunikaci a celou řadu do detailu zpracovaných lokací. Více se o hře dozvíte na homepage a demo stahujte odsud.

29. 10. 2004 v 19.26 Platforma: PC Popularita: 74 Velikost: 308.7 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Vyzkoušejte německou demoverzi adventure The Moment of Silence

Německý tvůrčí tým House of Tales vydal hratelnou demoverzi sci-fi adventury The Moment of Silence. Demoverze má však jednu dosti podstatnou vadu. Je totiž celá v němčině včetně menu, ovládacích prvků i veškerého textu a dialogů. Pokud tedy němčinu neovládáte, raději si počkejte na demoverzi anglickou, která se jistě také zanedlouho objeví. Demo nabízí možnost vyzkoušet počáteční fázi hry, která se odehrává v lokaci Lower East Side v New Yorku. Německá verze adventure The Moment of Silence už je delší dobu na trhu, přičemž anglická verze se očekává nejpozději v půli listopadu. TMOS nabídne klasický point and click design, spoustu NPC postav ke komunikaci, celou řadu sebratelných a použitelných předmětů, ale hlavním prvkem je vtahující příběhová linie, která si nezadá s jakýmkoli thrillerem.

15. 10. 2004 v 17.08 Platforma: PC Popularita: 64 Velikost: 150.6 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

The Moment of Silence - wallpapery

Sada povedených wallpaperů z adventure The Moment of Silence v několika základních rozlišeních.

9. 10. 2004 v 09.58 Platforma: PC Popularita: 28 Velikost: 4.5 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Sledujte renderovaný trailer z adventurky The Moment of Silence

Společnost Digital Jesters a německý tvůrčí tým House of Tales vydali zbrusu nový trailer z jejich právě dokončované adventurky The Moment of Silence. Trailer je dlouhý 1 minutu 2 sekundy a nabízí až na jednu, či dvě výjimky záběry z provedených renderovaných filmečků, které ve hře slouží k vyprávění velice zajímavého příběhu. The Moment of Silence je klasická point and click adventura, v níž se proplétá hned několik příběhových. Hlavní hrdina je však jen jeden - státní zaměstnanec Peter Wright. Poté co mu zemřela žena a dítě při nehodě se začal opíjet do bezvědomí a vůbec se svým životem nakládal hodně špatně. Všechno se změní v momentě, kdy do vedlejšího bytu vtrhne speciální komando a odvleče souseda. Jeho totálně zmatená žena požádá Petera o pomoc a ten neodmítne. Tím se zaplete do neuvěřitelného kolotoče událostí,které změní nejenom jeho život, ale i život milionů dalších lidí v celé zemi.

24. 9. 2004 v 10.29 Platforma: PC Popularita: 35 Velikost: 22.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout