Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Daemonica pro PC

Daemonica - ENG patch v1.1

Patch v1.1. pro anglickou verzi české RPG adventure Daemonica, který odstraňuje bug v inventáři spojený s kbelíkem vody, bug způsobující občas pád hry do systému, upravuje výskyt bylin (usnadňuje výrobu lektvarů v průběhu celé hry) v jednotlivých aktech a umožňuje použití alternativního fontu (Times New Roman).

15. 6. 2006 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 157 Velikost: 2.9 MB Typ: Update

Stáhnout

Daemonica - demoverze

Regulérní demoverze temné akční adventure Deamonica nabízí možnost vyzkoušet jeden kompletní akt z celkových pěti, které jsou k dispozici v plné hře. Demo není na rozdíl od této trial verze nijak časově omezeno.

15. 4. 2006 v 08.00 Platforma: PC Popularita: 625 Velikost: 305.8 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Daemonica - trial

Anglická trial/demoverze temné akční adventure Daemonica, která nabízí možnost vyzkoušet si hru po dobu 60 minut. Pak se hra sama vypne. Ti co budou chtít v hraní pokračovat dál si mohou zakoupit klíč, kterým si z trial verze udělají plnou verzi. Hráči v ČR k tomu však nemají žádný důvod. Česká verze hry Daemonica je totiž v současnosti k dispozici prakticky v každém kamenném i online obchodě.

1. 4. 2006 v 10.40 Platforma: PC Popularita: 362 Velikost: 418.3 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

In-game video z nedávno vydané české akční adventure Daemonica

Společnost Cinemax a tým RA Images v tichosti dokončili a vydali temnou akční adventuru Daemonica, o níž sice během vývoje nebylo příliš slyšet, ale mohla by zaujmout řadu příznivců adventur i RPG. Leccos možná napoví in-game video z počátku května. Video je dlouhé 4 minuty 26 sekund a nabízí sestřih delších záběrů z různých úseků hry, které představují nejenom část adventurní, ale i soubojovou. Případní zájemci si mohou prohlédnout i práci s inventářem, interakci s objekty, průzkume exteriérů, poslechnout známými herci nadabované dialogy a stát se svědkem několika magických rituálů. Hra už by měla být v současné době běžně k dostání (vyšla 13. května) a bližší podrobnosti jsou k dispozici na homepage.

26. 5. 2005 v 17.55 Platforma: PC Popularita: 105 Velikost: 41.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Daemonica - oficiální informace o hře v pdf formátu

Oficiální informace o hře v angličtině. K tomu, abyste si soubor ve formátu pdf mohli prohlédnout, budete potřebovat program Acrobat Reader.

29. 1. 2005 v 12.01 Platforma: PC Popularita: 56 Velikost: 0 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Daemonica - in-game video

In-game video dlouhé 1 minutu 45 sekund, které nabízí ukázky víceméně všech hlavních prvků hry včetně plnění úkolů, rozhovorů, práce s inventářem, použití magie a samozřejmě i hodně podivně vyhlížející souboje.

29. 1. 2005 v 12.00 Platforma: PC Popularita: 59 Velikost: 0 MB Typ: Trailer

Stáhnout