Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Fahrenheit: Indigo Prophecy pro PC

Fahrenheit: Indigo Prophecy - 100% Savegame

100% Save ze hry zpřístupňující všechny kapitoly i bonusy

27. 1. 2008 v 23.26 Platforma: PC Popularita: 176 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Fahrenheit

Čeština pro interaktivní thriller Fahrenheit. Bližší informace najdete v instalátoru.

7. 5. 2007 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 1532 Velikost: 2.01 MB Typ: Čeština

Stáhnout

Fahrenheit - Save

Save ze hry - všechno zpřístupněno.

31. 1. 2006 v 21.49 Platforma: PC Popularita: 120 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Fahrenheit - WinXP64 patch EU

Patch pro evropskou verzi akční adventure Fahrenheit, který přináší nativní podporu WinXP 64 bit edition, bez níž hra pod touto verzí nejrozšířenějšího operačního systému jen tak nepoběží.

29. 11. 2005 v 14.47 Platforma: PC Popularita: 446 Velikost: 1.3 MB Typ: Update

Stáhnout

Fahrenheit - patch v1.1 (EU)

Společnost ATARI Europe uvolnila první patch EU verzi pro nedávno vydané akční adventure Fahrenheit. Informace o tom co patch upravuje, nebo opravuje však nejsou k dispozici. Majitelé hry by si patch každopádně měli stáhnout a nainstalovat.

26. 10. 2005 v 10.46 Platforma: PC Popularita: 2651 Velikost: 9.1 MB Typ: Update

Stáhnout

Fahrenheit - Lucas Kane video č.3

Skoro tři minuty dlouhé video, jež originálním způsobem presentuje nedávno dokončenou akční adventure Fahrenheit, konkrétně hlavní postavu Lucase Kanea a dobrodružství, která na něj a hráče čekají.

16. 9. 2005 v 10.18 Platforma: PC Popularita: 222 Velikost: 41.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Fahrenheit - Lucas Kane video č.2

Skoro tři minuty dlouhé video, jež originálním způsobem presentuje nedávno dokončenou akční adventure Fahrenheit, konkrétně hlavní postavu Lucase Kanea, v jehož kůži hráč prožije spoustu dramatických událostí.

9. 9. 2005 v 12.45 Platforma: PC Popularita: 123 Velikost: 40.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Fahrenheit - Lucas Kane video č.1

První díl z plánované čtyřdílné série videoukázek, které mají hráčům blíže představit Lucase Kanea, což je hlavní postava akční adventure Fahrenheit, jež se co nevidět objeví v obchodech.

24. 8. 2005 v 16.01 Platforma: PC Popularita: 158 Velikost: 91.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Hratelná demoverze akční adventure Fahrenheit

Tvůrci z týmu Quantic Dream splnili ve spolupráci s britskou divizí společnosti ATARI slib a vydali nedávno ohlášenou hratelnou demoverzi cinematické akční adventure Fahrenheit, která už je hotová a v obchodech se objeví v září. Demoverze nabízí možnost vyzkoušet zajímavou úvodní část hry (kdy se Lucas Kane (ne z vlastní vůle) stane vrahem a jeho život se v momentě obrátí naruby). Ještě předtím však na ty co si demo stáhnou a spustí do hry uvede David Cage, který je nejenom prezidentem Quantic Dream, ale i hlavním designérem a autorem scénáře i příběhu Fahrenheit. Fahrenheit hráče uvede do role hned několika postav v unikátně zpracovaném herním světě, kde v poslední době dochází ke zcela nepochopitelným vraždám, kdy náhodní jedinci bez zjevného důvodu vraždí jiné lidi, které v životě neviděli a vůbec je neznali. Všechny vraždy jsou páchány stejným rituálním způsobem a vrahové si po provedení těchto hrůzných činů absolutně nic nepamatují. Jedním z těchto náhodných vrahů se stane i hlavní hrdina Lucas Kane, který zavraždí neznámého muže na záchodcích v restauraci během večeře. Hráč krátce nato přebírá kontrolu nad Lucasem, který je sužován hrůznými vizemi a zoufale se snaží sám pro sebe objasnit co se s ním vlastně děje, proč spáchal takový hrůzný čin a proč si vůbec ni nepamatuje. Při tom všem se musí samozřejmě vyhýbat polici, která po něm pátrá, zejména pak inspektorce Carle Valenti a jejímu kolegovi Tyleru Milesovi.

27. 7. 2005 v 02.00 Platforma: PC Popularita: 181 Velikost: 311.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové promo video z cinametické akční adventure Fahrenheit

Společnost ATARI a tvůrci z týmu Quantic Dream připravili a vydali druhé promo video z cinematické akční adventure Fahrenheit (Indigo Prophecy v USA), jež se v září tohoto roku objeví v obchodech ve verzi pro PC, PS2, Xbox. Nový trailer trvá 2 minuty 35 sekund a nabízí sestřih kratších záběrů přímo ze hry, na nichž se představují nejenom všechny hlavní postavy, ale také odlišné herní prvky, jejichž mix tvoří spolu s emotivním příběhem základní kostru hry. Na několika záběrech je k vidění i soubojový systém a možnost řešení jedné situace několika způsoby, což má vliv na další průběh událostí. Fahrenheit hráče uvede do role hned několika postav v unikátně zpracovaném herním světě, kde v poslední době dochází ke zcela nepochopitelným vraždám, kdy náhodní jedinci bez zjevného důvodu vraždí jiné lidi, které v životě neviděli a vůbec je neznali. Všechny vraždy jsou páchány stejným rituálním způsobem a vrahové si po provedení těchto hrůzných činů absolutně nic nepamatují. Jedním z těchto náhodných vrahů se stane i hlavní hrdina Lucas Kane, který zavraždí neznámého muže na záchodcích v restauraci během večeře. Hráč krátce nato přebírá kontrolu nad Lucasem, který je sužován hrůznými vizemi a zoufale se snaží sám pro sebe objasnit co se s ním vlastně děje, proč spáchal takový hrůzný čin a proč si vůbec ni nepamatuje. Při tom všem se musí samozřejmě vyhýbat polici, která po něm pátrá, zejména pak inspektorce Carle Valenti a jejímu kolegovi Tyleru Milesovi.

12. 7. 2005 v 14.21 Platforma: PC Popularita: 86 Velikost: 25.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Hudební promo video z cinematické adventure Fahrenheit

Tvůrci z týmu Quantic Dream vydali nový trailer z připravované cinematické adventure s prvky akce Fahrenheit/Indigo Prophecy, která se přes mnohé problémy a změnu vydavatele nakonec na trhu objeví letos v září, nebo v říjnu. Nové video je dlouhé 1 minutu 37 sekund a jedná se o video hudební, které celou řadu doposud nezveřejněných záběrů přímo ze hry kombinuje se skladbou Get Up od kapely Unwritten Law. Na záběrech je k vidění nejenom hlavní hrdina Lucas Kane v celé řadě akčních momentů, ale i další hratelné postavy, jmenovitě detektiv Carla Valenti i bratr Lucase Kanea, který je knězem. Fahrenheit (v USA Indigo Prophecy) hráče uvede do role hned několika postav v unikátně zpracovaném herním světě, kde v poslední době dochází ke zcela nepochopitelným vraždám, kdy náhodní jedinci bez zjevného důvodu vraždí jiné lidi, které v životě neviděli a vůbec je neznali. Všechny vraždy jsou páchány stejným rituálním způsobem a vrahové si po provedení těchto hrůzných činů absolutně nic nepamatují. Jedním z těchto náhodných vrahů se stane i hlavní hrdina Lucas Kane, který zavraždí neznámého muže na záchodcích v restauraci během večeře. Hráč krátce nato přebírá kontrolu nad Lucasem, který je sužován hrůznými vizemi a zoufale se snaží sám pro sebe objasnit co se s ním vlastně děje, proč spáchal takový hrůzný čin a proč si vůbec ni nepamatuje. Při tom všem se musí samozřejmě vyhýbat polici, která po něm pátrá, zejména pak inspektorce Carle Valenti a jejímu kolegovi Tyleru Milesovi.

20. 6. 2005 v 09.26 Platforma: PC Popularita: 70 Velikost: 40.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

E3 2005 z akční adventure Indigo Prophecy (Fahrenheit)

Indigo Prophecy od týmu Quantic Dream bude titul s hodně temným příběhem, v němž půjde nejenom o budoucnost hlavního hrdiny (Lucas Kane), ale patrně o budoucnost celého světa. Nové video ukazuje, jak to pro Lucase všechno začalo. Video je dlouhé 4 minuty 57 sekund a nabízí pohled na úvodní část hry, kdy sám Lucas Kane z pozice vypravěče hráče uvádí do děje a na pozadí běží jako ve filmu úvodní titulky. Pak už následuje ukázka z nešťastné scény, která navždy změní nejenom život hlavního hrdiny, ale i budoucnost lidstva. Lucas zde sedí na WC v zaplivané putyce kdesi v ulicích New-Yorku, v ruce drží nůž a pod vlivem podivné moci zde během okamžiku připraví o život člověka, kterého neznal a předtím jej vůbec neviděl.

4. 5. 2005 v 11.15 Platforma: PC Popularita: 54 Velikost: 29.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout