Alpha Prime - +9 Trainer

9 funkční trainer na verzi hry 1.0

30. 9. 2010 v 19.08 Platforma: PC Popularita: 56 Velikost: 0.93 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Alpha Prime - +9 Trainer

9 funkční trainer na verzi hry 1.3

30. 9. 2010 v 19.07 Platforma: PC Popularita: 50 Velikost: 0.9 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Alpha Prime - +4 Trainer

4 funkční trainer 

25. 1. 2008 v 19.21 Platforma: PC Popularita: 80 Velikost: 0.35 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Alpha Prime - Savegame

Savegame pro zpřístupnění všech 11 misí ve všech 3 levelech obtížnosti 

24. 1. 2008 v 20.34 Platforma: PC Popularita: 84 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Alpha Prime - patch v1.01 CZ

Patch, který opravuje jeden specifický bug, totiž náhodné padání v závěrečné animačce - upřímně, náhodné nebylo, dělo se pokaždé v naprosto stejný moment. Každopádně pokud chcete AP skutečně dohrát a znát její konec, bez tohoto patche se neobejdete.

15. 12. 2006 v 13.33 Platforma: PC Popularita: 1132 Velikost: 13.86 MB Typ: Update

Stáhnout

Alpha Prime - video č.7

Tři minuty dlouhý trailer z právě vycházející české FPS, které je v nízkém rozlišení a hlavně naprosto nereprezentuje skutečnou podobu hry - boje tu vypadají dynamicky a pohodově, ale ve skutečnosti ve hře nepřežijete víc, jak jednu přímou trefu od nepřítele. Takže akční záběry berete pokud možno s velkou rezervou.

28. 11. 2006 v 13.31 Platforma: PC Popularita: 160 Velikost: 26.14 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Alpha Prime

Hratelná demoverze české verze sci-fi FPS Alpha Prime od týmu Black Element Software, která nabízí možnost vyzkoušet dvě úrovně z plné verze hry, jmenovitě level č.01 nazvaný Základna a level č.03 označený lakonicky Sklady.

Update č.1: Všichni ti, kteří mají problém s padáním hry po nahrání levelu, nechť si stáhnout tuto malou opravu, která výše uvedený problém odstraní.

Update č.2: Tvůrci z Black Element Software vydali novou verzi dema, jež obsahuje výše uvedenou opravu, kterou už tak není třeba stahovat.

22. 11. 2006 v 15.40 Platforma: PC Popularita: 6431 Velikost: 442 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Alpha Prime - demo patch

Patch pro demo české sci-fi FPS Alpha Prime, který odstraňuje problém s padáním hry po nahrání levelu (objevil se jen na několika málo konfiguracích). Po stažení archiv rozbalte, čímž získáte soubor enforce2.dll. Ten zkopírujte (nechte přepsat původní) do adresáře s nainstalovanou demoverzí Alpha Prime. Hra už by při nahrání levelu padat neměla.

22. 11. 2006 v 10.29 Platforma: PC Popularita: 353 Velikost: 1.3 MB Typ: Update

Stáhnout

Alpha Prime – Hrej! video

Tři minuty dlouhé záběry z jedné úrovně v české 3D akci Alpha Prime, kterou nám na německé Games Convention 2006 předvedli vývojáři z Black Element Software. Autoři nepříliš povedeného Shade se dost možná poučili ze svých chyb a jak sami můžete vidět, Alpha Prime vypadá možná až překvapivě dobře. Plnou verzi videa najdete na Level DVD 144.

28. 8. 2006 v 12.00 Platforma: PC Popularita: 142 Velikost: 56 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Alpha Prime - weapons video

Krátké video z české FPS Alpha Prime představující hacking security kamer.

25. 8. 2006 v 16.24 Platforma: PC Popularita: 54 Velikost: 26 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Alpha Prime - weapons video

Video představující zbraně v české FPS Alpha Prime.

25. 8. 2006 v 16.23 Platforma: PC Popularita: 85 Velikost: 60 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Alpha Prime - bullet time video

Po více než roce se česká FPS Alpha Prime opět prezentuje novými videi. Příležitostí k tomu byla německá Games Convention 2006. V této půlminutové ukázce spatříte v akci režim bullet time.

25. 8. 2006 v 16.22 Platforma: PC Popularita: 82 Velikost: 23 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Druhé video z české sci-fi 3D FPS Alpha Prime

Tvůrci z českého týmu Black Element Software zveřejnili druhé video z připravované sci-fi 3D FPS Alpha Prime, která vychází z povídky Ondřeje Neffa a je postavena na upraveném enginu z third-person akce Shade: Wrath of Angels. Tentokrát se nejedná o ukázku jedné z technologií,jež hra využívá, ale o teaser trailer. Jeho záběry nabízí pohled na loď, v níž hráč jako důlní inspektor přilétá na jednu ze vzdálených planet, aby zde provedl průzkum těžařské stanice. K dispozici je také několik prostřihů se záběry přímo z akce, přičemž na úplný záběr se na malý okamžik ukáže na záběru i jeden z nepřátelských robotů. Alpha Prime je sci-fi FPS, která klade důraz především na příběhovou singleplayer kampaň vystavěnou na základech povídky od Ondřeje Neffa. Koncept hry je mixem klasické FPS akce a dalších činností, jako je například hackování do terminálů, nebo dálkové ovládání robotů a dalších zařízení. Hra nabízí hned několik druhů použitelných robotů s různými vlastnostmi a výzbrojí, plně interaktivní herní prostředí s rozbitelnými objekty, reálným fyzikálním modelem a ragdoll efekty, kvalitní vizuální zpracování i 3D ozvučení a samozřejmě i široký arsenál zbraní. Příběh hráče staví do role důlního inspektora, který je pověřen úkolem průzkumu ilegální těžařské stanice, kde došlo k záhadnému zmizení všech obyvatel a pracovníků. V momentě kdy se hráč se své lodí k těžařské stanici přiblíží jej však mnohem více začne zajímat, proč se důlní roboti a další autonomní systémy na stanici snaží jeho loď zničit a tím je defacto zabít. Příběh hráče zavede do celé řady detailně zpracovaných lokací včetně jeho vlastní lodě (která byla poškozena při přistání nepřátelskou palbou robotů), do laboratoří, na ubytovnu osádky, do důlních šachet a dalších prostor, kde bude bojovat nejenom s nepřátelskými roboty, ale přímo se stanicí samotnou.

12. 6. 2005 v 10.55 Platforma: PC Popularita: 109 Velikost: 12.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

První videoukázka z české sci-fi 3D FPS Alpha Prime

Tvůrci z týmu Black Element Software zveřejnili první videoukázku z připravované sci-fi 3D akce Alpha Prime, která je postavena na vylepšeném enginu z titulu Shade: Wrath of Angels a vychází z povídky O. Neffa Video je dlouhé přesně 2 minuty, pochází z pre-alpha verze a nabízí záběry demonstrující využití fyziky od švédské společnosti Meqon Research. Z toho plyne, že jde o ukázky z několika málo místnosti, které jsou plná beden, kovových nádob, poházených drobných předmětů a samozřejmě mrtvých těl, které se díky střelbě hlavní postavy převalují z míst na místo, létají do vzduchu po výbuchu blíže neidentifikovatelných svítících koulí a odrážejí se od sebe i od stěn. Jde zkrátka o ukázky reakce objektů na různé zacházení ze strany hráče a jeho zbraně. Všechno to vypadá vcelku atraktivně, ale jako ve většině současných her předměty vypadají, že váží několik gramů ačkoli jsou z kovu a navíc na nich po střelbě a výbuších nezůstávají žádné známky (byť minimálního) poškození. Možná je to ovšem pouze syndrom pre-alpha verze. Potěší alespoň možnost rozstřílet velmi pěkným způsobem sklo. Necháme-li fyziku stranou, tak stojí za zmínku stylové zpracování (alespoň podle toho co je vidět na těch několika záběrech) a povedený hudební doprovod navozující i přes svoji mizernou kvalitu vcelku sugestivní atmosféru.

24. 5. 2005 v 15.11 Platforma: PC Popularita: 74 Velikost: 19 MB Typ: Trailer

Stáhnout