Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Bet on Soldier pro PC

Bet On Soldier - patch v1.3

Patch v 1.3 pro FPS Bet on Soldier, který činí původní hru v multiplayeru kompatibilní s datadiskem Blood of Sahara, přádává nový MP mód Team Deathmatch, podporu PhysX karet i HD rozlišení (1900x1200) a odstraňuje několik bugů.

28. 6. 2006 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 511 Velikost: 251.7 MB Typ: Update

Stáhnout

Bet On Soldier - dedikovaný server v1.3

Dedikovaný server v1.3 vydaný společně s Bet on Soldier v1.3 patchem.

28. 6. 2006 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 80 Velikost: 183 MB Typ: Update

Stáhnout

Bet On Soldier: Blood Sport - patch v1.2 UK

Patch v1.2 pro UK verzi právě vydané 3D FPS Bet on Soldier: Blood Sport, který řeší problémy ohledně nekompatibility Starforce, odstraňuje bug způsobující padání při nahrávání a řeší problémy s AI, multiplayerem a různými herními prvky. Der Patch optimiert den Netcode deutlich gegenüber der Vorgängerversion. Lags, Desynchronisierungen und Abstürze sollen damit der Vergangenheit angehören. Kylotonn implementierte nun auch ein Tool für Dedicated Server. Daneben wurde der Single Player Modus einer Überarbeitung unterzogen. Neben Bugfixes feilten die Entwickler vor allem nochmal an der KI. Die Änderungen im Einzelnen: Multiplayer : - Starforce Problem gefixt, das die Inkompatibilität verschiedener Versionen verursacht hat - Die Wettliste ist jetzt nach dem Level der Spieler geordnet (in umgekehrter Reihenfolge) - Die Rangliste ist jetzt nach dem Vermögen der Spieler geordnet (in umgekehrter Reihenfolge) - "Gleiche Version"-Filter für Multiplayer ist gefixt - Das Mündungsfeuer des Sturmgewehrs ist jetzt mit dem Client synchronisiert - Spieleravatar nach Teamwechsel gefixt - Im Fall einer Verbindungstrennung wird wieder der "Server beitreten"-Schirm angezeigt - LAN-Spiele werden nicht mehr im GameSpy angezeigt - Passwortgrösse ist jetzt gesichert - Die Anzahl der Sterne in der Wettaufstellung wurde gefixt - Bug gefixt, der tote Spieler auf der Minimap angezeigt hat - Wenn ein Spieler Selbstmord begeht, ist die Wette jetzt verloren - Bug gefixt, der Chatmessages angezeigt hat - Bei Spawn werden jetzt die primären Waffen ausgewählt - Eine Nachricht warnt den Spieler, wenn er nicht genug Geld zum Wetten hat - Spawnpunkt wird jetzt automatisch ausgewählt - Tuning des allgemeinen Gameplay (Geschwindigkeit, Schaden, Exoskelette, Spawnzeit) Singleplayer : - KI Bug gefixt, der bei Exoskeletten Probleme beim Zielen verursacht hat - KI Bug bei Charakteren, die ab und zu ihr Ziel verloren haben, gefixt - Bug gefixt, der einen Absturz beim Laden eines gespeicherten Spielstandes während einer Wette verursacht hat - Bug gefixt, der zum Einfrieren bei nichtbestandener Mission geführt hat - Videoabspiel gefixt - Bug gefixt, der das unendliche Nachladen der Schrotflinte verursacht hat - Missionsbelohnung entsprechend den auf der Weltkarte angezeigten Werten gefixt - Die "Arsenal löschen"-Funktion gibt nicht mehr Geld als vorher - Bug gefixt, der graue Texturen auf nichtlateinischen Betriebssystemen angezeigt hat (Russland, Griechenland)

30. 9. 2005 v 07.53 Platforma: PC Popularita: 296 Velikost: 51.4 MB Typ: Update

Stáhnout

Stahujte a hrajte multiplayer demo 3D FPS Bet On Soldier: Blood Sport

Společnost Digital Jesters a tvůrci z týmu Kylotonn splnili slib z minulého týdne a vydali hratelnou multiplayer futuristické 3D FPS Bet on Soldier: Blood Sport, jejíž anglická verze už je hotová a vyjde 23. září. Jak už bylo dříve oznámeno, tak multiplayer demo podporuje dva herní módy (s mechy a bez nich) a obsahuje jednu mapu Cargo Bay, jež byla přítomná i v nedávno vydané singleplayer demoverzi. Demoverze podporuje hru přes LAN i přes internet. Bet On Soldier: Blood Sport je 3D akce postavená na několik let vyvíjeném enginu od týmu Kylotonn, která nabídne stejnou porci obsahu v singl i multiplayer části. Není to však engine a přitažlivá grafika co tento titul vcelku činí zajímavým. Na hráče čeká sled turnajů, které se skládají ze soubojů v rozlehlých arénách situovaných do řady odlišných lokacích. Je tu možnost vsázet na výsledky jednotlivých turnajů i zápasů, což je neocenitelný zdroj peněz. Bez nich se totiž ani ten nejlepší hráč v Bet On Soldier: Blood Sport na přední místa v žebříčku nedostane. Potřebuje je hlavně k nákupu nových a lepších zbraní i obranných prostředků a také k samotnému vsázení. Primárním módem je multiplayer, ale nechybí ani singleplayer kampaň s údajně dramatickým příběhem, kde hráč bojuje proti inteligentním botům. Další informace o hře jsou k dispozici na homepage, hru se mohou zájemci předobjednat už nyní na tomto místě, nové screeny jsou k vidění v této galerii a za zmínku stoji i fakt, že už 1. září by mělo dojít k vydání multiplayer dema a o týden později i k vydání singleplayer dema. Potenciální zájemci si tak hru budou moci vyzkoušet ještě před vydáním a zjistit jestli je, nebo není oč stát.

14. 9. 2005 v 14.45 Platforma: PC Popularita: 254 Velikost: 402.9 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Vyzkoušejte singleplayer demo 3D FPS Bet On Soldier: Blood Sport

Dříve než bylo oznámeno vydala společnost Digital Jesters demo 3D akce Bet on Soldier: Blood Sport od týmu Kylotonn Entertainment. Dnes je k dispozici singleplayer demo, přičemž multiplayer demo by se mělo brzy objevit taktéž. Singleplayer demoverze nabízí 3 druhy postav a 2 mise. Jedna z nich se jmenuje Patrol a jde o tutoriálový level. Druhá úroveň se jmenuje Cargo Bay, je poměrně rozsáhlá a hráč v ní může užívat i mechy. Bet On Soldier: Blood Sport je 3D akce postavená na několik let vyvíjeném enginu od týmu Kylotonn, která stejnou porci obsahu v singl i multiplayer části. Není to však engine a přitažlivá grafika co tento titul vcelku činí zajímavým. Na hráče čeká sled turnajů, které se skládají ze soubojů v rozlehlých arénách situovaných do řady odlišných lokacích. Je tu možnost vsázet na výsledky jednotlivých turnajů i zápasů, což je neocenitelný zdroj peněz. Bez nich se totiž ani ten nejlepší hráč v Bet On Soldier: Blood Sport na přední místa v žebříčku nedostane. Potřebuje je hlavně k nákupu nových a lepších zbraní i obranných prostředků a také k samotnému vsázení. Primárním módem je multiplayer, ale nechybí ani singleplayer kampaň,kde hráč bojuje proti inteligentním botům.

2. 9. 2005 v 07.35 Platforma: PC Popularita: 659 Velikost: 567.2 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Obsahově zajímavé video z chystané 3D FPS Bet On Soldier: Blood Sport

Pokud půjde všechno podle plánu, tak už za pár týdnů dojde k vydání 3D FPS Bet on Soldier: Blood Sport. Aby fanoušci akčních titulů věděli co na ně čeká, tak si mohou stáhnout a pustit první ze dvou videoukázek, jež presentují příběh a hlavní prvky. Video je dlouhé 7 minut 24 sekund a kromě celé řady záběrů ze hry i příběhových sekvencí, nabízí komentář člena tvůrčího týmu Kylotonn Damiena Maurice, jenž prozrazuje spoustu zajímavých informací. Většinou se týkají příběhu, který nebude tak lineární a prost dramatických situací i příběhových zvratů a překvapení, jak spousta hráčů očekává. Ještě jednou připomínám, že jde o první z plánované dvojice videoukázek. K vydání té druhé dojde jistě poměrně brzy. Bet On Soldier: Blood Sport je 3D akce postavená na několik let vyvíjeném enginu od týmu Kylotonn, která stejnou porci obsahu v singl i multiplayer části. Není to však engine a přitažlivá grafika co tento titul vcelku činí zajímavým. Na hráče čeká sled turnajů, které se skládají ze soubojů v rozlehlých arénách situovaných do řady odlišných lokacích. Je tu možnost vsázet na výsledky jednotlivých turnajů i zápasů, což je neocenitelný zdroj peněz. Bez nich se totiž ani ten nejlepší hráč v Bet On Soldier: Blood Sport na přední místa v žebříčku nedostane. Potřebuje je hlavně k nákupu nových a lepších zbraní i obranných prostředků a také k samotnému vsázení. Primárním módem je multiplayer, ale nechybí ani singleplayer kampaň,kde hráč bojuje proti inteligentním botům.

25. 8. 2005 v 13.39 Platforma: PC Popularita: 30 Velikost: 86.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Bet On Soldier: Blood Sport - video ze souboje v aréně na Aljašce

Pokud se na cestě neobjeví žádná významnější překážka, tak se příznivci 3D FPS titulů dočkají koncem září originálního titulu Bet on Soldier: Blood Sport od týmu Kylotonn, z něhož pochází i nové in-game video. Jde o poněkud krátké video, které nabízí pouze 36 sekund záběrů. Zato však jde o záběry přímo z boje v ledem a sněhem pokryté aréně na Aljašce. K vidění jsou ukázky boje v obrovských a pomalých robotech, jejich negativní vlastnosti jsou ovšem kompenzovány obrovskou palebnou silou. Nechybí však ani pohled na boj takřka tváří v tvář, který rozhodně díky spoustě krve a bolestným výkřikům nepřátel není pro slabé povahy. Bet On Soldier: Blood Sport je 3D akce postavená na několik let vyvíjeném enginu od týmu Kylotonn, která stejnou porci obsahu v singl i multiplayer části. Není to však engine a přitažlivá grafika co tento titul vcelku činí zajímavým. Na hráče čeká sled turnajů, které se skládají ze soubojů v rozlehlých arénách situovaných do řady odlišných lokacích. Je tu možnost vsázet na výsledky jednotlivých turnajů i zápasů, což je neocenitelný zdroj peněz. Bez nich se totiž ani ten nejlepší hráč v Bet On Soldier: Blood Sport na přední místa v žebříčku nedostane. Potřebuje je hlavně k nákupu nových a lepších zbraní i obranných prostředků a také k samotnému vsázení. Primárním módem je multiplayer, ale nechybí ani singleplayer kampaň,kde hráč bojuje proti inteligentním botům.

14. 8. 2005 v 09.12 Platforma: PC Popularita: 47 Velikost: 27.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

In-game video a nové screenshoty z 3D FPS Bet On Soldier: Blood Sport

Tvůrci z týmu Kylotonn vydali nové in-game video a sadu obrázků z německé verze futuristické 3D FPS Bet on Soldier: Blood Sports, která vyjde letos na podzim, konkrétně už v září, nebo říjnu. Video nabízí 1minutu 1 sekundu záběrů z jednoho kratšího souboje a následného replaye, který se spustí poté co podlehne jednomu ze soupeřů. Právě až během replaye vynikne řada speciálních efektů včetně ragdoll animací. Video je ke stažení zde a nové obrázky jsou k vidění v této galerii. Bet On Soldier je 3D akce, která nabídne stejnou porci obsahu v singl i multiplayer části. Na hráče čeká sled turnajů, které se skládají ze soubojů v rozlehlých arénách situovaných do řady odlišných lokacích. Je tu možnost vsázet na výsledky jednotlivých turnajů i zápasů, což je neocenitelný zdroj peněz. Bez nich se totiž ani ten nejlepší hráč v Bet on Soldier na přední místa v žebříčku nedostane. Potřebuje je hlavně k nákupu nových a lepších zbraní i obranných prostředků a také k samotnému vsázení. Primárním módem je multiplayer, ale nechybí ani singleplayer kampaň,kde hráč bojuje proti inteligentním botům. Další info o hře je k dispozici na homepage.

24. 7. 2005 v 08.28 Platforma: PC Popularita: 10 Velikost: 28.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Další teaser trailer z futuristické 3D FPS Bet on Soldier

Tvůrci z Kylotonn Entertainment a společnost Focus Home Interactive vydali třetí teaser video z francouzské verze připravované futuristické 3D FPS Bet on Soldier, do jejíhož vydání zbývá něco málo přes dva měsíce a hra samotná vypadá video od videa lépe. Nové teaser video je dlouhé 1 minut 7 sekund a kromě několika málo záběrů použitých i v předchozích ukázkách, nabízí celou sadu atraktivních nových záběrů přímo z akce, na nichž je možné při adrenalinových přestřelkách vidět těžce obrněné vojáky i strach budících mechy. Hned několik záběrů znovu dokazuje, že úspěch v Bet On Soldier si vyžádá trochu více než jenom umění bezhlavě střílet po všem co se hne. Na vojáky navlečené do těžkých brnění totiž mnohdy platí pouze přesná muška a trefa do několika málo míst, kde je jejich kovový plášť zranitelný. Bet On Soldier je 3D akce, která nabídne stejnou porci obsahu v singl i multiplayer části. Na hráče čeká sled turnajů, které se skládají ze soubojů v rozlehlých arénách situovaných do řady odlišných lokacích. Je tu možnost vsázet na výsledky jednotlivých turnajů i zápasů, což je neocenitelný zdroj peněz. Bez nich se totiž ani ten nejlepší hráč v Bet on Soldier na přední místa v žebříčku nedostane. Potřebuje je hlavně k nákupu nových a lepších zbraní i obranných prostředků a také k samotnému vsázení. Primárním módem je multiplayer, ale nechybí ani singleplayer kampaň,kde hráč bojuje proti inteligentním botům. Další info o hře je k dispozici na homepage.

22. 6. 2005 v 09.30 Platforma: PC Popularita: 12 Velikost: 30.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Bet on Soldier - promo video

Dvě a půl minuty dlouhý promo trailer, který nabízí atraktivní sestřih záběrů z enginových animaček i přímo ze hry.

15. 6. 2005 v 11.13 Platforma: PC Popularita: 29 Velikost: 63.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Bet on Soldier - šetřič obrazovky

Šetřič obrazovky s motivem 3D FPS Bet on Soldier

15. 6. 2005 v 11.11 Platforma: PC Popularita: 354 Velikost: 1.9 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Další efektní teaser video z futuristické 3D FPS Bet on Soldier

Tvůrci z Kylotonn Entertainment a společnost Focus Home Int. vydali pro potěchu oka všem fanouškům originálních 3D FPS titulů další teaser trailer z futuristické akce Bet on Soldier, která se ovšem v obchodech objeví až letos na podzim Video je dlouhé 1 minut 7 sekund ke škodě diváka zabírají jeho značnou část úvodní loga. Naštěstí je zbývající část videa sestavena z řady velmi atraktivních záběrů přímo ze hry, kvůli nimž se rozhodně vyplatí video stáhnout a pustit. Kromě jiného se na záběrech opět prezentují detailně zpracovaní a efektně rozpohybovaní masivní bojoví roboti, ale dojde i na ukázky přesné střelby jednoho z bojovníků, což má za následek headshot doprovázený patřičným zvukovým i vizuálním efektem.

26. 5. 2005 v 13.47 Platforma: PC Popularita: 13 Velikost: 27 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové teaser video a screeny z futuristické 3D FPS Bet on Soldier

Tvůrci z týmu Kylotonn zveřejnili další sadu obrázků a hlavně nové teaser video ze stále zajímavěji se jevící 3D akce Bet on Soldier, která je pro toho, kdo hru ještě nemohl na vlastní kůži vyzkoušet, atraktivní hlavně díky svému stylovému zpracování. Nové obrázky si příznivci 3D akčních titulů mohou prohlédnout v naší galerii a video je k dispozici zde. Je dlouhé 1 minutu 24 sekund a nabízí mix záběrů z povedených CG filmečků a záběrů přímo ze hry, které však nejsou o nic méně atraktivnější. Spíše je tomu naopak. Velmi slibně vyhlíží hlavně boj s mechy, ale i přestřelky dvou vojáků v masivních futuristických zbrojích, na nichž se odráží zábelsky při střelbě. Záběry na videu mimo dokazují vizuální kvality interně vyvinutého KT enginu, který tvůrci rozhodně použijí i v několika dalších titulech pro PC a next-gen konzole. Ostatně už nedávno byl představen první z těchto titulů, kterým je akční adventure Invasion. Ale to už sem nepatří.

18. 5. 2005 v 08.30 Platforma: PC Popularita: 12 Velikost: 32.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

In-game video z futuristické 3D FPS Bet on Soldier

Tvůrci z týmu Kylotonn vydali krátce po skvělé ukázce z intra také videoukázku přímo ze hry, která sice není příliš dlouhá, ale za stažení a zhlédnutí rozhodně stojí. Už jen kvůli pohledu na slušnou grafiku a souboj člověka s velkým robotem. Video je dlouhé jenom 54 sekund a nabízí souvislou ukázku přímo ze hry. Jde o scénu, v níž se voják snaží pomocí jakési alternativní verze granátometu sundat opodál bojujícího mecha. Při sledování videa zaujme nejenom velmi slušná grafika, ale hlavně zvuky, které vydává voják i robot. Bohužel video končí dřív, než má voják šanci robota odstřelit, nebo robot vojáka jedním švihem mechanické paže zatlačit do země.

12. 5. 2005 v 17.39 Platforma: PC Popularita: 25 Velikost: 23.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Atraktivní intro video z originální 3D akce Bet on Soldier

Originální futuristická 3D FPS Bet on Soldier od týmu Kylotonn Entertainment vyjde oproti původnímu slibu až letos v září, ale vzhledem k potenciálu tohoto titulu se prodloužené čekání vyplatí. Zatím je k dispozici alespoň skvělé intro video. Trailer je dlouhý 3 minuty 24 sekund a jde o kompletně CG filmeček se spoustou povedených záběrů a hlavně svým vlastním stylem. Video se točí okolo souboje dvou obrněných vojáků, kteří se potkají na bojišti. Jejich bitvu přenáší televize v rámci populární show Bet on Soldier. V ní si diváci i hráči samotní mohou vsadit na úspěch, či neúspěch kteréhokoli za aktérů. Video představuje vítězství vojáka, jehož přesná muška a bystrý mozek zvítězili nad surovou silou a agresivitou vojáka druhého. Ten si svůj omyl uvědomil až příliš pozdě, když na svém krku pocítil chladnou ocel nepřítelovi zbraně. A pak už následoval pouze výstřel.

10. 5. 2005 v 09.53 Platforma: PC Popularita: 20 Velikost: 38.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout