Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Elite Warriors: Vietnam pro PC

Elite Warriors: Vietnam - Unlocker

Save ze hry - zpřístupněny všechny mise

25. 5. 2006 v 22.23 Platforma: PC Popularita: 65 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Elite Warriors: Vietnam - patch v1.03

Patch v1.03 pro taktickou vojenskou akcí Elite Warriors: Vietnam od týmu nFusion odstraňuje spoustu chyb v multiplayeru a některé drobnější nedostatky v singleplayer části. Po aplikaci patche v1.03 nemusí fungovat uložené pozice z verze 1.00! Elite Warriors: Vietnam retail patch v1.03 This patch fixes many multiplayer issues, as well as several bugs and balance issues in single player. Note that some save games from 1.00 may not load, if you find a save game that causes the game to quit out it is suggested you delete it. Note that if you have any mods installed then you may not be able to successfully install the patch. If you have trouble installing the patch, simply reinstall the game and it should work fine.

25. 5. 2005 v 11.13 Platforma: PC Popularita: 224 Velikost: 3.3 MB Typ: Update

Stáhnout

Single/multiplayer demo válečné taktické 3D akce Elite Warriors: Vietnam

Společnost Destineer Games a tvůrčí tým Bold Games vydali skrze GameSpot hratelnou single/multiplayer demoverzi válečné taktické 3D akce Elite Warriors: Vietnam, která se v US obchodech objevila před několika málo dny. Demoverze obsahuje single i multiplayer část. Singleplayer část demoverze nabízí 4 tutoriály a jednu celou singleplayer kampaň. Multiplayer část demo pak nabízí možnost vyzkoušet dvě mapy v herních módech deathmatch a coop. Jen pro připomenutím uvádím, že je Elite Warriors: Vietnam je válečná taktická 3D akce, v níž se hráč stane velitelem speciální SOG jednotky a jeho úkolem je infiltrace za nepřátelskou linii, zachraňování pilotů, přepady konvojů a další. Hra nabízí 8 dlouhých kampaní, během nichž je třeba používat skutečnou taktiku jednotek SOG a jak je vidět i v demoverzi, nechybí hře ani podpora multiplayeru.

31. 3. 2005 v 05.44 Platforma: PC Popularita: 1443 Velikost: 380.6 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Nové obrázky a videa z válečné taktické akce Elite Warriors: Vietnam

Tvůrčí tým Bold Games a společnost Destineer Games vydali sadu nových obrázků a hned dvě videa z válečné taktické akce Elite Warriors: Vietnam, která by se na pultech obchodů (bohužel zřejmě jenom v zahraničí) měla objevit koncem měsíce března. Všechny nové i starší obrázky jsou k dispozici v naší galerii a videa zabalená do jednoho archivu je možné stahovat odsud. Dohromady nabízejí 3 minuty 10 sekund kombinovaných záběrů ze hry, skutečných historických záběrů z války ve Vietnamu a záběrů na hovořícího vojenského poradce. Tím poradcem je major US armády ve výslužbě John Plaster, který se hráčům snaží sdělit jaké peklo si vojáci ve Vietnamu prožili a že se jim titul Elite Warriors: Vietnam snaží nabídnout možnost prožít si všechny tyto útrapy alespoň virtuálně. Je trochu zarážející, že ačkoli má hra vyjít už velmi brzy, obsahují obě videa dohromady jenom velmi málo záběrů ze hry, respektive přímo z boje. Průlet liduprázdnou krajinou (kde navíc doskakuje pozadí) se totiž nepočítá.

24. 3. 2005 v 13.28 Platforma: PC Popularita: 72 Velikost: 31.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout