Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Half-Life 2 pro PC
Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Half-Life 2: Substance FINAL

Dlouho očekávaný mod, který slibuje změnit HL2 do znatelně obtížnější hry. Kromě toho přináší také populární bullet-time a další vychytávky.

6. 1. 2006 v 02.00 Platforma: PC Popularita: 929 Velikost: 132.38 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Presentace HDR osvětlení na videu z Half-Life 2: Lost Coast

Tvůrci z Valve nedávno zveřejnili další Steam update, který je tentokrát určen především majitelům 3D FPS Half-Life 2 a týká se očekávaného levelu Lost Coast. Ten představí HDR osvětlení, které se pak objeví ve všech budoucích Valve produktech. HDR osvětlení je prvek, který do značné míry mění celkový zážitek z hraní, protože má samozřejmě velký vliv na vizuální stránku hry. Efekt HDR osvětlení by se podle tvůrců dal popsat jako něco co člověk zažívá při přechodu z šera na ostré světlo. Krátké video názorně představuje rozdíl mezi tím, když hra běží se zapnutým a bez zapnutého HDR osvětlení. Po pravdě řečeno však rozdíl zrovna na tomto videu není až na drobnosti nijak markantní. Určitě však vynikne v jiných segmentech úrovně, která je pro presentaci HDR osvětlení přímo postavena, ačkoli měla původně být již součástí Half-Life 2, konkrétně úrovně Highway 17.

26. 6. 2005 v 08.22 Platforma: PC Popularita: 244 Velikost: 6.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Garrys Mod - Bolusový balík - Wheels Vehicle v1

14 modelů vozidel a první dvě mapy, z nichž první je položena do města a druhá kombinuje různé skokánky s jinými překážkami. Modely vozidel: - VW Bug - BMW M3 - Jeep CJ7 - Cargo Truck - Landrover D90 - Ferrari Enzo - Ford F100 - Forklift - Madmax Truck - Hummer - New Mini - Monster Cuda - Nissan Pathfinder - Volvo 244 Balík aplikujte na prozatím poslední verzi Garryho modu Oficiální stránka > ZDE

23. 6. 2005 v 11.18 Platforma: PC Popularita: 642 Velikost: 21 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Garrys Mod v8.3a

Docela zajímavý mód, který se snaží o co největší zmatek ve fyzikálních zákonech ve hře tím, že je upravuje nejen na zbraních, ale vytváří také nové spojení objektů. Snad nejzajímavější je pak možnost importování jakéhokoliv objektu ze hry do speciální mapy. V nové verzi bylo doplňěno 6 nových věcí jako např. možnost spawnovaní NPC, možnost pohrávat si v mapách singleplayeru HL2 a přibyly také obrázky do "spawn menu", kde tím pádem můžete jednodušeji vybírat modely.

18. 6. 2005 v 19.23 Platforma: PC Popularita: 1333 Velikost: 7.5 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Eclipse v1

Kompletní singleplayerová předělávka hry, kde se z pohledu třetí osoby ujmete sličné kouzelnice jménem Violet, jež ovládá telekinezi, kterou používá na vrhání okolních objektů proti svým nepřátelům v přenádherném přírodním prostředí. Na své cestě najdete také nové kouzla a jakmile se doberete až do samého konce, odemkne se vám bonusový mod „Survival", ve kterém budete bojovat proti nekonečně objevujícím se hordám nepřátel.

18. 6. 2005 v 17.59 Platforma: PC Popularita: 192 Velikost: 232 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - The Hidden v1A

Multiplayerové klání nepovedeného experimentu britských vědců, kteří si zahrávali se změnou DNA u lidí. Tento projekt byl označen číslem 617 a vyřešit jeho vedlejší účinky má speciálně vycvičený vojenský tým I.R.I.S. Hráči se tudíž utkají na nových, i když z původního „Half-Lifu 2“ podobných, mapách ve dvou týmech - lidé vs. zrůdy, při čemž každá ze stran s univerzálními zbraněmi.

18. 6. 2005 v 17.36 Platforma: PC Popularita: 120 Velikost: 43.4 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Plan of Attack v2 - 2.1 Beta

Opravuje pád hry ve dvou různých situacích a umožňuje také mapě rotaci. Patch aplikujte na původní verzi 2 Beta.

12. 6. 2005 v 08.04 Platforma: PC Popularita: 111 Velikost: 1 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Dead Sector: Source - česká akční singleplayer modifikace pro Half-Life 2

Stalk3r, tvůrce logického Half-Life modu Dead Sector, se tentokrát vrhnul na něco trochu odlišného a z jeho několika měsíční práce vzešla čistě akční Half-Life 2 modifikace Dead Sector: Source, kterou všem zájemcům nabízíme ke stažení. Dead Sector: Source je česká Half-Life 2 singleplayer akční modifikace od Stalk3ra, která na rozdíl od předchozích autorových modifikací postrádá logické prvky i jakýkoli propracovanější příběh a jde o čistou a ničím neředěnou akci. Základní zápletka tu však nějaká přeci jenom je. Hráč se ocitá na ostrově, který byl zamořen neznámou bakterií, jež všechny formy života mění v hnusná monstra. Úkolem hráče je se probojovat skrze řady nepřátel až do doků, kde na něj snad čeká blíže nespecifikovaná forma pomoci. Level design map je stejný jako v původní verzi modifikace, kterou Stalk3r vytvořil pro původní Half-Life. Díky použití Source enginu je logicky všechno hezčí. K dispozici jsou nové efekty vody i trávy, textury ve vysokém rozlišení, slunce svítící na mapu a podobně. Veškeré informace o modifikaci Dead Sector Source i dalších projektech Stalk3era najdete na jeho stránkách. Obrázky z modu Dead Sector: Source jsou k dispozici v naší galerii.

11. 6. 2005 v 08.47 Platforma: PC Popularita: 430 Velikost: 26.2 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Plan of Attack v2 Beta

Klasický multiplayer mód ala „Counter-Strike“, kde jsou proti sobě postaveny strany Američanů a Rusů. Obě frakce mají na své straně 5 společných moderních zbraní a zbylých 5 má každá z účastněných stran typově odlišné. Boje se odehrávají jak na ulicích, tak v domech a zbraně je třeba si kupovat.

29. 5. 2005 v 08.09 Platforma: PC Popularita: 99 Velikost: 122 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Korin - bikiny v1.50

Pokud vás nebaví stále hledět do očí Alex, je zde pro vás vysvobození v podobě změny na příjemnou Asiatku v Bikinách. Těžko ovšem říct, jestli je jméno „Korin“ také jménem dívčiny, či autora :-). Nová verze je ještě propracovanější např. o rozdělení prstů, které předtím byli spojené a i samotné bikiny změnili trochu svůj vzhled.

16. 5. 2005 v 11.38 Platforma: PC Popularita: 181 Velikost: 1.3 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Pong Source v0.8

Multiplayerový mód založený na myšlence původně stolní hry „Pinball“, kde místo dvou pálek fungují dva různé týmy, které se snaží mohutnou kouli střelbou ze zbraní dostat do určeného místa. Nová verze přináší další 3 mapy, 2 staré opravuje a také přidává 3 koule, se kterými lze hrát (každá z jinými fyzikálními vlastnostmi).

15. 5. 2005 v 17.17 Platforma: PC Popularita: 99 Velikost: 13.3 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - RP v1.1

Neobvyklý mód, který do multiplayeru přináší systém peněz (měnou jsou Combine Kredity), za který je možno si kupovat domy a vybavení do nich včetně aut. trailer k módu si můžete stáhnoud odsud.

15. 5. 2005 v 17.07 Platforma: PC Popularita: 73 Velikost: 12.2 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Multiplayerový mód: Capture The Flag v1.4

Známý mód na týmy se svou vlastní vlajkou, který prozatím není ani zdaleka ve finální verzi, ale už teď vám nabídne dobrou multiplayerovou zábavu. Instalace je automatická. Do nové verze byly zabudovány další 3 mapy (celkem jich tedy je k dispozici již 11), 5 starších bylo vylepšeno, přidáno bylo také 14 vylepšení a 5 nových oprav. Předešlou verzi najdete zde.

15. 5. 2005 v 16.56 Platforma: PC Popularita: 79 Velikost: 111.5 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Substance - Patch v1.0X - 1.1

Oprava chyb ve dvou singleplayerových mapách, jež mód upravuje. Patch je třeba aplikovat na původní verzi módu v1.0X.

7. 5. 2005 v 12.03 Platforma: PC Popularita: 429 Velikost: 3.7 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Obrázky a video z chystaného free add-onu Half-Life 2: Lost Coast

Majitelům 3D akce Half-Life 2 jistě není třeba představovat chystaný volně dostupný add-on Half-Life 2: Lost Coast. Jeho prostřednictvím chtějí tvůrci presentovat prvek zvaný High-Dynamic Range lightning, který má znatelně zvýšit vizuální kvalitu. Místo složitého popisu, co to vlastně High-Dynamic Range lightning znamená bude lepší, když se všichni zájemci mrknou na nové obrázky v naší galerii. Je třeba dodat, že pokud hráči High-Dynamic Range lightning přijmou i za cenu krvavých HW nároků, stane se pevnou součástí Source Enginu a logicky i všech dalších projektů od Valve. Pokud by někomu nestačili obrázky, je k dispozici tohle objemné video. Je dlouhé 1 minutu 33 sekund a jedná se o technology video, které na záběrech ze hry presentuje vizuální dopad HDR.

27. 4. 2005 v 08.35 Platforma: PC Popularita: 115 Velikost: 174.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Half-Life 2 - Mapy - Return of the Resistence (1.Kapitola)

Singleplayerová mapa, jež Gorgona zavede do města ovládaného Combine, kteří se zde snaží potlačit zdejší odboj. Vaším úkolem jim bude nejen pomoci, ale také zneškodnit zdejší satelit.

24. 4. 2005 v 10.09 Platforma: PC Popularita: 228 Velikost: 19.7 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Balík map - FilePlanet

Výběr desítky nejlépe zpracovaných a zároveň nejzábavnějších map pro multiplayerový deathmatch. Téma většiny z nich přitom s původní hrou má jen pramálo společné.

16. 4. 2005 v 17.15 Platforma: PC Popularita: 248 Velikost: 55.8 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - SourceForts v1.4.2

Velmi originální multiplayerový mód, ve kterém máte nejprve 10 minut na stavbu své pevnosti pomocí Gravity Gunu + pistole (zde je také celá ta krása spolupráce) z nejrůznějších kvádrů a desek. Po uplynutí časového limitu začíná boj o zelektrizovanou kouli (známou ze singleplayeru). Za fragy si následně nakupujete lepší zbraně do začátku a bojujete samosebou na několika speciálně vytvořených mapách.

16. 4. 2005 v 17.01 Platforma: PC Popularita: 95 Velikost: 12.8 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Tim Coop v1

Pokud byste si chtěli zkusit kooperativní mód, toto dílo vám to umožní, nečekejte ovšem levely z původního singleplayeru, ale 4 mapy speciálně upravené pro boj v týmu proti známým nepřátelům.

7. 4. 2005 v 18.47 Platforma: PC Popularita: 346 Velikost: 12.3 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Multiplayerový mód: Capture The Flag v1.3

Známý mód na týmy se svou vlastní vlajkou, který prozatím není ani zdaleka ve finální verzi, ale už teď vám nabídne dobrou multiplayerovou zábavu. Instalace je automatická. Do nové verze byly zabudovány další 4 mapy (5 starších jsou vylepšeny), 17 vylepšení a 4 nové opravy. K dispozici je také stále předchozí menší verze 1.2.

7. 4. 2005 v 18.42 Platforma: PC Popularita: 143 Velikost: 68.9 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Balík map - Leons SP v1.0

4 nové singleplayerové na sebe vázající se mapy, které vám dle autora zaberou přibližně 2 hodiny. Celý nový příběh se odehrává ve známém městském prostředí s cílem najít a zneškodnit elektrárnu... To ovšem nebude vůbec jednoduchá cesta, jak se v zápětí ukazuje.

3. 4. 2005 v 08.59 Platforma: PC Popularita: 529 Velikost: 13.3 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Multiplayerový mód: Capture The Flag v1.2

Známý mód na týmy se svou vlastní vlajkou, který prozatím není ani zdaleka ve finální verzi, ale už teď vám nabídne dobrou multiplayerovou zábavu. Instalace je automatická. Do nové verze bylo zabudováno dalších 5 map, 14 vylepšení a 6 nových oprav.

20. 3. 2005 v 11.16 Platforma: PC Popularita: 68 Velikost: 49.7 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Substance v1.0X

Pro všechny hráče, kteří původní příběh hry již zdárně dokončili a chtěli by si hrou projít ještě alespoň jednou, jen aby to nebylo úplně stejné, je tu řešení. Tento báječný mód totiž přetváří 71 levelů ze hry (tzn. nějakým způsobem obměňuje prostředí, či do něj něco přidává nového), přetváří také velký počet zbraní např. na Desert Eagle, či odstřelovačku. A cestou naleznete také kolem dvacítky nových skinů i zvuků spolu s dalšími drobnými úpravami. Nově je k dispozici také Patch v1.0X - 1.1.

5. 3. 2005 v 11.22 Platforma: PC Popularita: 133 Velikost: 94 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Ukázka z chystaného českého módu "River" pro Half-Life 2

V připravovaném singleplayerovém módu "River", na kterém pracuje Kamil Janda (tvůrce série módů "Red Mesa" a "Vlokam" pro první díl Half-Lifu), dostanete do rukou roli povstalce... Ten se spolu s ostatními skrývá v lese. Když se k němu ovšem donese, že ve jeho rodném městě Holikol (dnes Combine obsazené části City 5) se schyluje k boji proti Combine, vyráží jim na pomoc. Ve hře bude člověk většinou potkávat Combine vojáky, ale občas také headcraby a zombie. Na náměstí City 5 ( z něho video-ukázka) se rebelové brání Striderům, které potkáte i dále. V City 5 budete moci jezdit na bugynce a v lese (kde se bude začínat) zase se vznášedlem po řece (od toho název River). Autor mimo to na svých oficiálních stránkách uvádí, že je v přípravě také remake obou Vlokamů pro Half-Life 2 (tedy Vlokam and Vetrax Modern Duo).

20. 2. 2005 v 13.28 Platforma: PC Popularita: 135 Velikost: 6.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Pilotable Strider/Helicopter v0.2.75

Chtěli jste si někdy v Half-Lifu 2 vyskočit na pavoukovitého plechového „Stridera“ a dostat se k jeho ovládání? Tento mód vám to spolu s helikoptérou a ještě jedním pozemním dopravním prostředkem, umožní.

12. 2. 2005 v 15.50 Platforma: PC Popularita: 573 Velikost: 5.5 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Das Roboss

- Série tří nových singleplayerových map, které nepřímo navazují na původní hru. Jde v nich totiž o infiltraci do bunkru známé společnosti „Combines“ (Společenství), která zde vyvíjí ničivého robota Vaším úkolem bude jej právě najít a zničit/ukrást, či jinak znemožnit nepříteli tento nástroj zkázy použít.

12. 2. 2005 v 15.06 Platforma: PC Popularita: 263 Velikost: 17.1 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Source Racer vBeta 2.0

Jedna z prvních multiplayerových modifikací pro source engine, která umožňuje hned několika hráčům zároveň, pouštět se do závodů na zcela nových mapách a to se vznášedly (těmi stejnými jaké můžete znát ze singleplayeru původního Halfa2).

8. 2. 2005 v 17.15 Platforma: PC Popularita: 123 Velikost: 52.3 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Mapa - Antlion Troopers

Singleplayerová mapa, ve které budete bránit základnu obklopeni písečnými brouky ala film „Hvězdná pěchota“ (Starship Troopers). A protože brouci v původní hře nemají k těm z filmu zase tak daleko... nebylo ani třeba měnit skiny pro naladění té správné atmosféry (tu totiž podtrhuje hudba z filmu válečného naladění). Mapu nahrajte v rozbalené podobě pod standardně: Valve/Steam/SteamApps/usernameXXX/half-life 2/hl2.

29. 1. 2005 v 22.29 Platforma: PC Popularita: 627 Velikost: 8.4 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - MechMod Alpha v1.0

Velmi komplexní předělávka Half-Life 2 enginu na multiplayerový mix strategie a střílečky z gigantickými roboty v japonském stylu (kteří jen tak mimochodem mohou zcela volně létat), kde budete v týmech nejen spolupracovat, ale také budovat. Na jednoho z 5ti typů robotů se budete dívat z pohledu 3.osoby a určitě neočekávejte tradiční zbraně, ale spíše laserové meče a naváděné rakety.

26. 12. 2004 v 13.07 Platforma: PC Popularita: 74 Velikost: 67.4 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Modifikace - Bullet-Time v1.1

Zpomalovací efekt ala „Max Payne“, či „Matrix“, který ve hře nejen zpomalí veškerý běh, ale také znásobí odrazový účinek zbraní na objekty (včetně nepřátel). Soubor nakopírujte pod složku se hrou „half-life2/hl2/cfg" a při hře do konzole napište „Exec Bullettime.cfg“ – poté kdykoliv při hře držíte písmeno „B“, máte onen zpomalovací efekt.

26. 12. 2004 v 12.58 Platforma: PC Popularita: 397 Velikost: 0 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Stahujte a hrajte demoverzi skvělé 3D akce Half-Life 2!

Ohlášená hratelná demoverze 3D akce Half-Life 2 je na světě a žádnému fandovi akčních her tak nic nebrání v tom, aby si demo stáhl a na vlastní kůži vyzkoušel proč je HL2 považována ze údajně nejlepší hru roku 2004. Demoverze nabízí možnost vyzkoušet podstatnou část toho, co je k vidění i v plné verzi HL2. Představují se tak skvěle zpracovaní digitální herci s bezkonkurenční mimikou, dojde na hrátky s Gravity Gun i zničitelnými objekty a nechybí samozřejmě ani spousta akčních přestřelek s nepřátelskými vojáky Combine. První část dema se odehrává v několika úvodních lokacích a část druhá je situována do nebezpečné oblasti zvané Ravenholm, kde se to jen hemží zombíky a odpornými přísavkami. Pro instalaci a hraní HL2 dema je třeba vlastní Steam účet. Pokud jej tedy nemáte vytvořený, okamžitě to udělejte. Jinak byste obří (doslova a do písmene) HL2 demo stahovali zcela zbytečně.

20. 12. 2004 v 22.55 Platforma: PC Popularita: 8267 Velikost: 787.7 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Prvý mód do HL2 - Multiplayer

Tento mód obsahuje grafické rozohranie do Half-Life 2 pre pohodlné spustenie multiplayeru a 2 mapy. Nie je to veľa, ale kvalita máp samozrejme tomu zodpovedá a pravdepodobne v blízkej dobe vznikne množstvo nových máp. Stále sa však jedná o alpha verziu, preto nečakejte žiadne zázraky. V ďalšej verzii tohto módu sľubujú "coop" mód, možnosť výberu postavy hráča a samozrejme nové mapy.
Inštalácia: 1) Rozbaliť do adresára s HL2 a do adresára napr. hl2-mp 2) Spustiť HL2 s parametrom -game hl2-mp

25. 11. 2004 v 16.03 Platforma: PC Popularita: 294 Velikost: 32.9 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Half-Life 2 - Source technology video

Trailer představující řadu Source engine, na němž je postavena 3D akce Half-Life 2. Video představuje prvky jako je dynamický rendering, reflexní a difusní bumpmapping, softwarové a dynamické stínování a další.

20. 9. 2004 v 04.54 Platforma: PC Popularita: 98 Velikost: 153.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Half-Life 2 - tunnels video

Hi-res in-game video nabízející záběry, v nichž Gordon Freeman prochází skrze sklepení budovy do tunelu, kde potkává Alyx. Společně pak bojují proti celé řadě nepřátel.

20. 9. 2004 v 04.49 Platforma: PC Popularita: 79 Velikost: 102.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Half-Life 2 - traptown video

Tři a půl minutové in-game video, které nabízí spoustu záběrů z bojových částí, kde zaujme hlavně skvělá implementace reálného fyzikálního modelu.

20. 9. 2004 v 04.43 Platforma: PC Popularita: 111 Velikost: 195 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Half-Life 2 - trainstation video

Tříminutové video hi-res video, které nabízí in-game záběry ze samotného začátku hry, kde Gordon Freeman přijíždí do města City 17.

20. 9. 2004 v 04.37 Platforma: PC Popularita: 73 Velikost: 166 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Half-Life 2 - kleiner's Lab

Druhá část ze série hi-res videí, které po zkompletování vytvoří kompletní E3 2004 presentaci. Video opět nabízí super hi-res záběry, tentokrát z nebojové části hry, kde Gordon Freeman komunikuje v laboratoři s Alyx a Dr. Kleinerem.

20. 9. 2004 v 04.27 Platforma: PC Popularita: 165 Velikost: 86.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Half-Life 2 - G-Man monolog video

Video, které nabízí minutový monolog hlavního záporňáka G-Mana.

20. 9. 2004 v 04.22 Platforma: PC Popularita: 91 Velikost: 47.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Half-Life 2- G-Man facial animation video

První z videí, které společnost Valve vydala přes svůj systém elektronické distribuce Steam. Video nenabízí žádné ukázky ze hry, ale ?pouze? hi-res záběry představující dokonalou mimiku ďábelského G-Mana.

20. 9. 2004 v 04.17 Platforma: PC Popularita: 82 Velikost: 72 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Half-Life 2 - docks video

První ze série hi-res videoukázek, které po zkompletování vytvoří kompletní E3 2004 presentaci. Tohle aktuální video nabízí zhruba minutu super hi-res záběrů z bojů v docích. Za povšimnutí stojí zejména dokonalé zpracování vody.

20. 9. 2004 v 04.14 Platforma: PC Popularita: 80 Velikost: 50.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout