Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Project: Snowblind pro PC

Project: Snowblind - +4 Trainer

4 funkční trainer 

21. 3. 2008 v 23.02 Platforma: PC Popularita: 64 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Project: Snowblind - +5 Trainer

5 funkční trainer 

21. 3. 2008 v 23.01 Platforma: PC Popularita: 64 Velikost: 0.12 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Project: Snowblind - Save

Savy ze hry ukládané po jednotlivých misích

21. 3. 2008 v 23.00 Platforma: PC Popularita: 75 Velikost: 1.14 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Demoverze povedené sci-fi 3D akce Project: Snowblind

Společnost Eidos a tým Crystal Dynamics vydali hratelné demo PC verze sci-fi 3D akce Project: Snowblind, která vyšla teprve nedávno a rozhodně si pozornost příznivců kvalitních akcí zaslouží. Demo nabízí možnost vyzkoušet jednu kompletní misi nazvanou Opera House, která co do designu patří rozhodně k těm nezajímavějším v celé hře a také k těm nejdelším. Rozhodně to není záležitost na 10 minut, takže se demo opravdu vyplatí stáhnout. Zábava na slušnou dobu je totiž zaručena.

12. 4. 2005 v 08.00 Platforma: PC Popularita: 966 Velikost: 223.5 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

PC verze 3D akce Project: Snowblind je v obchodech + nové promo video

Krátce poté co se v obchodech objevila PS2 a Xbox verze 3D akce Project: Snowblind společnost Eidos oznámila, že nyní si tento vynikající titul od týmu Crystal Dynamics mohou koupit i majitelé PC. Při té příležitosti došlo k vydání nového promo videa. Video je dlouhé 1 minutu 47 sekund a nabízí sestřih ukázek ze hry, povedených CG filmečků i nehratelných enginových sekvencí, přičemž všechny záběry pocházejí hlavně z několika prvních úrovní. V nich se hráč seznámí s Nathanem Frostem, který se po několika desítkách minut boje zraní při záchraně svého spolubojovníka a stane se z něj ideální kandidát na účast v tajném projektu, v jehož rámci jsou schopní vojáci vylepšováni prostřednictvím implantátů. Díky tomu Nathan získá celou řadu unikátních schopností, které pak hráč může a často i musí využívat v boji proti přesile nepřátelských vojáků a techniky. Fanouškům 3D akčních her můžeme Project: Snowblind jedině doporučit. Jde o skvělý 3D akční titul, jež vyniká stylovým zpracováním, výbornou hratelností, zajímavým příběhem a také zábavným multiplayerem.

19. 3. 2005 v 08.54 Platforma: PC Popularita: 66 Velikost: 11.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové in-game video z právě vydané 3D akce Project: Snowblind

Sci-fi 3D akce Project: Snowblind míří právě v těchto dnech do obchodů a na celé řadě webů už také vyšly recenze PS2 a Xbox verze hry, v nichž si tento titul do Crystal Dynamics vede přímo skvěle. Než se hra dostane i k nám, je zde nové in-game video. Video je dlouhé 1 minutu 21 sekund a nabízí sestřih záběrů přímo ze hry, respektive z celé řady dramatických momentů, které se ve hře samotné střídají s momenty klidovými, kdy je hráč nucen postupovat stealth způsobem skryt ve stínu před zrakem nepřátelských vojáků. Video rovněž presentuje užití originálních zbraní a celé řady ovladatelných dopravních a bojových prostředků, mezi nimiž nechybí futuristické tanky a další vozítka.

24. 2. 2005 v 12.00 Platforma: PC Popularita: 43 Velikost: 8.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Dvě nové in-game videa z futuristické 3D akce Project: Snowblind

Project: Snowblind je na první pohled obyčejná 3D akce, která čelí nebezpečí, že ji budou všichni zatracovat, protože vychází na všech platformách zároveň. I nová videa však dokazují, jde o velmi zajímavý titul se spoustou lákavých prvků. Obě videa jsou k dispozici v tomto jediném archivu a dohromady nabízí 2 minuty 37 sekund záběrů přímo ze hry, na nichž tvůrci presentují použití široké nabídky zbraní, jež jsou v Project: Snowblind k dispozici. Právě na zajímavých zbraních a jejich správném využití proti početní přesile nepřátel vlastně hra stojí. Pokud se to skloubí se stylovou grafikou a futuristickou atmosférou, vychází z toho velmi slušný titul. Tedy alespoň od pohledu. Hra samozřejmě také nemusí stát za nic, ale to se dozvíme až v momentě, kdy vyjde. Zatím tedy musí všichni zájemci vystačit s těmito videoukázkami.

8. 2. 2005 v 09.12 Platforma: PC Popularita: 35 Velikost: 15.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Project Snowblind - attack video 02

Video z futuristické 3D akce Project Snowblind, které je dlouhé 1 minutu 18 sekund a kromě nádherných visuálních efektů presentuje použití malého špionážního robota i dalších speciálních zbraní.

16. 1. 2005 v 10.22 Platforma: PC Popularita: 44 Velikost: 24.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Project Snowblind - attack video 01

Video 3 3D akce Project Snowblind, které je dlouhé 1 minutu 13 sekund a nabízí ukázky přímo ze hry, kde je představeno použití několika vcelku originálních zbraní, energetického štítu i speciální schopnost zpomalení času.

16. 1. 2005 v 10.21 Platforma: PC Popularita: 32 Velikost: 22.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Project Snowblind - prologue video

Video z 3D akce Project Snowblind, které je dlouhé 1 minutu 46 sekund a nabízí efektní sestřih záběrů z CG filmečků, kde se to hemží futuristickou vojenskou technikou včetně mechů, helikoptér, tanků a geneticky upravených vojáků.

16. 1. 2005 v 10.20 Platforma: PC Popularita: 44 Velikost: 27.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Přesné datum vydání, screeny a promo video z 3D akce Project: Snowblind

Společnost Eidos Interactive a tvůrčí tým Crystal Dynamics konečně vydali regulérní promo video z multiformátové 3D akce Project: Snowblind. Společně s videoukázkou bylo navíc oznámeno přesné datum vydání hry pro všechny verze a navíc jsou k dispozici i nové obrázky, které naleznete v naší galerii. Co se týče data vydání, měla by se hra ve verzi pro PC, PS2 i Xbox objevit na trhu přesně 23. února 2004. Teď zpět k videu, které je dlouhé přesně 2 minuty a nabízí docela adrenalinový sestřih ukázek přímo ze hry, v nichž si pozorný divák může prohlédnout celou řadu unikátních zbraní (které jsou jedním z hlavních lákadel hry) a také různých doplňků (například o dočasné energetické štíty). Video se nijak nevyhýbá ani představení několika bojových vozidel, které své uplatnění naleznou hlavně v multiplayer části. Ale to na to už se podívejte sami.

16. 12. 2004 v 09.46 Platforma: PC Popularita: 28 Velikost: 31.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Project: Snowblind - in-game video č.2

Druhé in-game video z multiplatformové 3D akce. K dispozici jsou záběry přímo ze hry. A to jak se single, tak i multiplayer části.

14. 9. 2004 v 09.14 Platforma: PC Popularita: 27 Velikost: 11.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Informace, obrázky a první in-game video ze sci-fi 3D akce Snowblind

Snowblind je futuristická 3D akce od týmu Crystal Dynamics, která hráči nabízí možnost prožít intenzivní boje v urbanistickém prostředí. Jako člen speciální jednotky super-vojáků má hráč k dispozici celou řadu moderních zbraní, válečných dopravních prostředků i spoustu speciálních zařízení pro boj v obydlených oblastech. Patří mezi ně i zbraně schopné kompletní destrukce levelů, jejichž interaktivita je díky použitému Havok 2 enginu několikrát vyšší než v ostatních hrách stejného žánru. Snowblind nabízí 11 misí dlouhou příběhovou singleplayer kampaň v rozlehlých úrovních, mise s celou řadou odlišných úkolů, možnost upravovat vlastnosti vojáků prostřednictvím bio-modifikací a důležitou roli hraje i multiplayer. Ten bude k dispozici ve všech třech verzích hry a nabídne 16 originálních map (tzn. odlišné než singleplayer map), podporu hlasové komunikace a celou řadu klasických i alespoň zčásti nových herních módu. Kromě několika málo obrázků v naší galerii je k dispozici i tohle video dlouhé 1 minutu 33 sekund, jež nabízí slušně sestříhané low-res záběry přímo ze hry.

4. 9. 2004 v 09.44 Platforma: PC Popularita: 25 Velikost: 10.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout