Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Psychotoxic pro PC

Psychotoxic

Čeština pro first person akci Psychotoxic. Bližší informace najdete v instalátoru.

16. 8. 2007 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 160 Velikost: 0.31 MB Typ: Čeština

Stáhnout

Psychotoxic - Unlocker

Save ze hry - zpřístupněny všechny mise.

6. 2. 2006 v 23.57 Platforma: PC Popularita: 37 Velikost: 1.62 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Psychotoxic - +3 Trainer

3 Funkční trainer - zdraví, náboje, zrychlení.

6. 2. 2006 v 23.55 Platforma: PC Popularita: 14 Velikost: 0.06 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Psychotoxic - US patch v1.04

Německý tým NuClearVision vydal patch v1.04 pro US verzi sci-fi 3D akce Psychotoxic. Patch opravuje problémy se sbíráním zbraní ve snových úrovních a odstraňuje další (blíže nespecifikované) chyby. Na jiné než US verzi hry patch nebude fungovat! Psychotoxic US retail v1.04 patch Psychotoxic_Patch_USA_CD_Version_1.04.exe This patch is for the US CD-version; it deals with an issue with the weapons pick up in the dream levels and fixes some other minor bugs. It is the only patch available for the US Version and it should ONLY work with this specific version! So please do not try to patch anything else!

19. 3. 2005 v 11.01 Platforma: PC Popularita: 228 Velikost: 12.6 MB Typ: Update

Stáhnout

Oficiální anglické demo futuristické 3D akce Psychotoxic

Společnost Whiptail Interactive a tvůrci z týmu Nuclear Vision konečně vydali oficiální anglické demo futuristické 3D akce Psychotoxic, jejíž anglická verze se na pultech obchodů objeví už v březnu. Na rozdíl od první německé demoverze, kde bylo angličtinu možné zapnout jen s pomocí menších úprav, je tohle aktuální demo oficiální anglické. Znalost němčiny tudíž není nijak vyžadována. Anglické demo nabízí dvě kompletní úrovně nazvané The Underground Garage a The Harbor, přičemž prvně jmenovaná je zbrusu nová a ta druhá úroveň je dobře známá z první demoverze. Příznivci 3D akčních titulů by v případě tohoto titulu neměli váhat, rychle se chopit role Angie Prophet a vyrazit na nebezpečnou cestu za záchranou světa.

12. 2. 2005 v 08.27 Platforma: PC Popularita: 461 Velikost: 218.2 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Sledujte nové in-game video z příběhové 3D akce Psychotoxic

Fakt, že je Half-Life 2 v současnosti nejlepší 3D akčním titulem ještě neznamená, že si tento status udrží navždy. Postapokalyptická 3D akce Psychotoxic na tom sice nic moc nezmění, ale nemusí to být ani tak kvalitou hry samotné, jako spíše nedostatkem hypu. Nové záběry přímo ze hry totiž dokazují, že Psychotoxic rozhodně potenciál má a navíc této 3D akci nechybí ani kvalitní technické zpracování, plnohodnotný fyzikální engine a zajímavý příběh. O kvalitě hry také svědčí řada recenzí německé verze hry, která už je docela dlouho normálně v prodeji. S verzí anglickou to dlouho vypadalo všelijak, ale nakonec se jí ujala společnost Whiptail Interactive. Díky této společnosti se tak hry dočkáme s anglickým dabingem i titulky už na začátku příštího roku, což je v podstatě za chvíli. Zatím tedy zhlédněte tohle nové video v délce 1 minuty 29 sekund.

22. 11. 2004 v 11.10 Platforma: PC Popularita: 41 Velikost: 18.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Promo video z anglické verze apokalyptické 3D akce Psychotoxic

Společnost Whiptail Interactive a německý tvůrčí tým Nuclear Vision Entertainment vydali nové preview in-game video z chystané anglické verze apokalyptické 3D akce Psychotoxic, jejíž německá verze už je hezkých pár měsíců k dispozici. Video je dlouhé 1 minutu 29 sekund a nabízí sestřih zajímavých záběrů z různých částí hry. Hlavní hrdinka Angie Prophet v nich představuje použití celé řady ve hře dostupných zbraní, včetně těžkého rotačního kulometu i dvojice lehkých poloautomatů. Video také názorně presentuje velmi slušný fyzikální model, který způsobuje realistické chování většiny objektů ve hře. A to jak známo velmi dobře působí na herní atmosféru i hratelnost. Škoda, že si na anglickou verzi hry budeme muset počkat až do příštího roku. Mezitím se totiž na trhu objeví Half-Life 2 a kdoví jestli si pak na Psychotoxic vůbec někdo vzpomene.

6. 11. 2004 v 10.25 Platforma: PC Popularita: 42 Velikost: 41.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Zahrajte si anglicko/německou demoverzi příběhové 3D akce Psychotoxic

Update: Nakonec se ukázalo, že lze s původně německé verze udělat lehce demoverzi anglickou. Stačí si v jakémkoli textovém editoru otevřít soubor Game.cfg, který se nachází v adresáři \bin. V řádce ["language"]="DE" pak stačí zaměnit DE za EN a z německého dema bude rázem demo anglické. Jen pro názornost pak bude onen řádek vypadat takto ["language"]="EN". Německý tvůrčí tým Nuclear Vision vydal hratelnou demoverzi několik let vyvíjené příběhové 3D akce Psychotoxic: Gateway To Hell. Demoverze nabízí možnost vyzkoušet dvě úrovně z plné hry. Konkrétně se jedná o levely The Cathedral II a The Port. Další informace týkající se dema bohužel nejsou k dispozici. Psychotoxic: Gateway To Hell je příběhová 3D akce, v níž je ústřední postavou mladá dívka Angie Prophet. Jde o speciální bytost, která byla již stovky let před svým narozením označkována jako zachránce všeho lidstva. A nyní nastal čas pradávné proroctví naplnit. Čtyři jezdci apokalypsy totiž vtrhli na Zemi a páchají zde zvěrstva. Je úkolem Angie jejich konání zastavit. K dispozici bude mít nejenom široký arsenál zbraní pro bitvy v normálním světě, ale také možnost pronikat do myšlenek ostatním lidem a vstupovat tak do světa kde čas a vesmír nemají žádný smysl.

26. 9. 2004 v 07.02 Platforma: PC Popularita: 203 Velikost: 197.2 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Sledujte takřka umělecké promo video z apokalyptické 3D akce Psychotoxic

Německá společnost Vidis a tvůrčí tým Nuclear Vision vydali opravdu povedené propagační video z apokalyptické 3D akce Psychotoxic. Video je dlouhé 4 minuty 9 sekund a celou jeho první polovinu tvoří umělecky provedený sestřih záběrů z renderovaných sekvencí. Druhá polovina videa je pak složena z in-game záběrů, které jsou doprovázeny hip-hopovou hudbou. Psychotoxic je titul, který hráče staví do role dívky jménem Angie Prophet, jež musí zabránit dalšímu řádění čtyř jezdců apokalypsy. Angie má k dispozici nejenom velmi slušný arsenál všemožných zbraní, ale také speciální psychické síly, které se ovšem musí nejprve naučit používat. Psychotoxic nabízí 21 levelů v běžném a 8 levelů ve stylizovaném snovém prostředí. Záběry z něj si ostatně prohlédněte sami v tomto videu.

1. 9. 2004 v 17.40 Platforma: PC Popularita: 22 Velikost: 106.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout