Star Wars Battlefront II - mod tools (beta)

Betaverze balíčku nástrojů určených pro modifikaci PC verze 3D akce Star Wars Battlefront II, jež obsahuje všechno co je nutné k tvorbě vlastního obsahu, nebo úpravě obsahu stávajícího. Součástí balíčku je odpovídající dokumentace.

22. 2. 2006 v 11.00 Platforma: PC Popularita: 2212 Velikost: 538.2 MB Typ: Update

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - ded. server v1.1

Samostatný dedikovaný server v 1.1 pro 3D akci Star Wars Battlefront II od Pandemic Studios.

16. 2. 2006 v 11.22 Platforma: PC Popularita: 1772 Velikost: 154.5 MB Typ: Update

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - patch v1.1

Patch v1.1 pro akční titul Star Wars Battlefront II, který přináší podporu nových map pro single i multiplayer, přináší nové funkce pro server i klienta kvůli lepšímu zážitku z multiplayeru, zvyšuje výkon hry v multiplayeru a odstraňuje sadu nepříliš závažných bugů.

16. 2. 2006 v 11.21 Platforma: PC Popularita: 4755 Velikost: 57.7 MB Typ: Update

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - Unlocker

Save ze hry - zpřístupněno 16 misí v single-playeru.

29. 1. 2006 v 22.23 Platforma: PC Popularita: 670 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - +9 Trainer

9 Funkční trainer - zdraví, náboje, energie, jetpack, zabijení 1 ranou, čas, neomezený život teamu......

29. 1. 2006 v 22.22 Platforma: PC Popularita: 764 Velikost: 0.07 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - +4 Trainer

4 Funkční trainer - zdraví, náboje, energie, jetpack

29. 1. 2006 v 22.20 Platforma: PC Popularita: 411 Velikost: 0.33 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - samostatný dedikovaný server (beta)

Betaverze samostatného dedikovaného serveru pro PC verzi 3D FPS SW Battlefront II, která umožňuje hráčům hostovat vlastní multiplayer hry. Součástí balíčku je také nástroj pro správu serveru a vzdálenou správu serveru. This is the Dedicated Server for Star Wars Battlefront II. It includes the Basic Dedicated Server Manager Application. It also includes two Beta versions of the much more Enhanced Dedicated Server Manager as well as a Remote Server application. Although this Beta version is not yet final, most of the features are working and feel free to use it.

1. 11. 2005 v 12.58 Platforma: PC Popularita: 568 Velikost: 160.2 MB Typ: Update

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - Mos Eisley video

Půl minuty dlouhé video, jež presentuje známé prostředí ulic vesmírného přístavu Mos Eisley, kde se bez skrupulí se svým oboustranným bojovým nástrojem prohání jeden z rytířů Jedi, který propadl temné straně síly.

31. 10. 2005 v 10.11 Platforma: PC Popularita: 489 Velikost: 41.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - Mustafar video

Přes půl minuty dlouhé video, jež za doprovodu dramatické hudby nabízí záběry představující pekelnou planetu Mustafar, kde se bojovníci obou stran musí potýkat nejenom sami se sebou, ale i s děsným horkem od všudypřítomné lávy.

31. 10. 2005 v 10.09 Platforma: PC Popularita: 167 Velikost: 38.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - Jedi temple video

Něco málo přes půl minuty dlouhé video, jež nabízí pohled na design mapy situované do samotného chrámu rytířů Jedi, kde nechybí ani studnice vědění rytířů Jedi v podobě elektronické knihovny/archivu.

31. 10. 2005 v 10.07 Platforma: PC Popularita: 285 Velikost: 22.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - in-game video č.9

Přes půl minuty dlouhé in-game video, jež obsahuje záběry z řady krátkých akčních scén, na nichž jsou v boji k vidění jak vojáci Impéria, tak i několik dobře známých Star Wars charakterů včetně Obi-Wan Kenobiho.

18. 10. 2005 v 11.26 Platforma: PC Popularita: 203 Velikost: 16 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - Endor video

Necelou půlminutu dlouhé in-game video se záběry, jež představují prostředí planety Endor, které jsou podbarveny tradičně dramatickou Star Wars hudbou.

18. 10. 2005 v 11.25 Platforma: PC Popularita: 150 Velikost: 11.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - Dagobah video

Přes půl minuty dlouhé video, které nabízí záběry představující planetu Dagobah, na nichž je kromě jiného k vidění v akci sám Mistr Yoda.

18. 10. 2005 v 11.23 Platforma: PC Popularita: 220 Velikost: 15.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové in-game video z multiplatformové 3D akce Star Wars Battlefront II

Přesně 1.11. 2005 by se měly na trhu objevit skoro všechny verze sci-fi 3D akce Star Wars: Battlefront II, která kromě jiného nabídne nejenom daleko propracovanější singleplayer kampaň, ale hlavně letecké souboje ve vesmíru ala X-Wing. Právě letecké souboje ve vesmíru a v podstatě všechny další hlavní prvky včetně tradiční akce ve first-person i third-person pohledu, jsou k vidění na novém videu, které nabízí více než 5 a půl minuty in-game záběrů. Video začíná záběry z akce v jedné ze stíhaček, kterou pak vystřídají záběry z boje na vlastních nohou na jedné z mnoha ve hře dostupných planet. Několik záběrů představuje v akci i prťavého, ale velmi schopného mistra Jodu, dýchavičného lorda Vadera a samozřejmě imperiální vojáky několika tříd, kterak bojují proti droidům a dalším nepřátelům. Star Wars Battlefront II je sci-fi 3D akce od společnosti Lucas Arts a týmu Pandemic Studios, která navazuje na úspěch původní hry a také z ní vychází po stránce základního konceptu i technického zpracování, které bude vyšperkováno hlavně novými efekty. SW Battlefront II nabízí vylepšenou singleplayer kampaň, která je složena z řady úkolových misí inspirovaných slavnými momenty se všech šesti dílů filmové série Star Wars. Všechny mise jsou navíc spojeny příběhovou linií a hráč se v jejím průběhu podívá do více než 12 nových lokací, přičemž řada z nich je vytvořena podle Episode III, jako například sopečná planeta Mustafar, nebo orbit planety Coruscant. Hráči se však zapojí i do bojů uvnitř Hvězdy smrti, nebo bojů na planetě Tantive IV, kde se v Episode IV A New Hope snažila princezna Leia a její přátelé i spolubojovníci prorazit blokádu. Kromě FPS části nabízí Star Wars Battlefront II možnost zapojit se do bojů ve vesmíru a během některých bitev dokonce přistávat v docích nepřátelských lodí. V podobných momentech se hráč nejdříve nalodí do jednoho z mnoha vesmírných plavidel, vzlétne a zúčastní se boje v otevřeném vesmíru, aby pak ve správný okamžik přistál v docích nepřátelského křižníku a zničil jej zevnitř. Stejně, nebo ještě více důležitá než singleplayer, je multiplayer část. Ta nabídne možnost bojovat s boty i živými hráči v celé řadě herních módů přes LAN i internet. PS2 verze přitom nabízí podporu pro 24 hráčů, Xbox verze pro 32 a PC verze podporu až pro 64 hráčů.

14. 10. 2005 v 17.04 Platforma: PC Popularita: 306 Velikost: 46.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Trojice videoukázek z chystané sci-fi 3D FPS Star Wars Battlefront II

Tvůrci z týmu Pandemic Studios vkládají do Star Wars Battlefront II ještě větší ambice než do prvního dílu. Díky množství nových prvků se tomu nelze ani trochu divit. Vylepšeno bude kromě jiného i technické zpracování, což dokazují nová videa. K dispozici je hned trojice nových videoukázek, jež dohromady nabízí minutu a půl záběrů přímo z boje na třech odlišných planetách - Felucia, Hothu a Mygeetu. Záběry na jednotlivých videích zaujmou hlavně viditelnými změnami v audiovizuálním zpracování oproti prvnímu dílu a samozřejmě i přidáním možnosti ovládání nových dopravních a bojových prostředků. Star Wars Battlefront II je sci-fi 3D akce od společnosti Lucas Arts a týmu Pandemic Studios, která navazuje na úspěch původní hry a také z ní vychází po stránce základního konceptu i technického zpracování, které bude vyšperkováno hlavně novými efekty. SW Battlefront II nabízí vylepšenou singleplayer kampaň, která je složena z řady úkolových misí inspirovaných slavnými momenty se všech šesti dílů filmové série Star Wars. Všechny mise jsou navíc spojeny příběhovou linií a hráč se v jejím průběhu podívá do více než 12 nových lokací, přičemž řada z nich je vytvořena podle Episode III, jako například sopečná planeta Mustafar, nebo orbit planety Coruscant. Hráči se však zapojí i do bojů uvnitř Hvězdy smrti, nebo bojů na planetě Tantive IV, kde se v Episode IV A New Hope snažila princezna Leia a její přátelé i spolubojovníci prorazit blokádu. Kromě FPS části nabízí Star Wars Battlefront II možnost zapojit se do bojů ve vesmíru a během některých bitev dokonce přistávat v docích nepřátelských lodí. V podobných momentech se hráč nejdříve nalodí do jednoho z mnoha vesmírných plavidel, vzlétne a zúčastní se boje v otevřeném vesmíru, aby pak ve správný okamžik přistál v docích nepřátelského křižníku a zničil jej zevnitř. Stejně, nebo ještě více důležitá než singleplayer, je multiplayer část. Ta nabídne možnost bojovat s boty i živými hráči v celé řadě herních módů přes LAN i internet. PS2 verze přitom nabízí podporu pro 24 hráčů, Xbox verze pro 32 a PC verze podporu až pro 64 hráčů.

25. 9. 2005 v 08.19 Platforma: PC Popularita: 102 Velikost: 42 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - Jabbas Palace video

Krátká, ale přesto zajímavá videoukázka z Jabbova paláce v 3D FPS Star Wars: Battlefront II. Tak trochu humorný podtext videu dodává hlavně hudební doprovod.

5. 8. 2005 v 16.12 Platforma: PC Popularita: 133 Velikost: 12.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Balík videoukázek ze sci-fi 3D FPS Star Wars Battlefront II

Tvůrci z týmu Pandemic Studios zveřejnili trojici nových videoukázek z akčního titulu Star Wars Battlefront II, který kromě jiného nabídne i možnost boje ve vesmíru a na palubách vesmírných stanic. Trojice videoukázek dohromady nabízí 1 minutu 30 sekund záběrů ze tří různých částí hry, respektive ze tří různých bojišť. K vidění jsou multiplayer souboje na Coruscantu, Geonosis a Polis Massa, během nichž se v zorném poli objeví řada známých Star Wars jednotek. Kromě nich však není nic moc co obdivovat. To platí i o technickém zpracování, jež bude oproti dílu prvnímu vylepšeno je mírně (což je na videu nahrazeno přehnaným užitím bloom efektu). SW Battlefront II jinak nabídne vylepšenou singleplayer kampaň, která je složena z řady úkolových misí inspirovaných slavnými momenty se všech šesti dílů filmové série Star Wars. Všechny mise jsou navíc spojeny příběhovou linií a hráč se v jejím průběhu podívá do více než 12 nových lokací, přičemž řada z nich je vytvořena podle Episode III, jako například sopečná planeta Mustafar, nebo orbit planety Coruscant. Hráči se však zapojí i do bojů uvnitř Hvězdy smrti, nebo bojů na planetě Tantive IV, kde se v Episode IV A New Hope snažila princezna Leia a její přátelé i spolubojovníci prorazit blokádu. Kromě FPS části nabízí Star Wars Battlefront II možnost zapojit se do bojů ve vesmíru a během některých bitev dokonce přistávat v docích nepřátelských lodí. V podobných momentech se hráč nejdříve nalodí do jednoho z mnoha vesmírných plavidel, vzlétne a zúčastní se boje v otevřeném vesmíru, aby pak ve správný okamžik přistál v docích nepřátelského křižníku a zničil jej zevnitř. Stejně, nebo ještě více důležitá než singleplayer, je multiplayer část. Ta nabídne možnost bojovat s boty i živými hráči v celé řadě herních módů přes LAN i internet. PS2 verze přitom nabízí podporu pro 24 hráčů, Xbox verze pro 32 a PC verze podporu až pro 64 hráčů.

10. 7. 2005 v 08.58 Platforma: PC Popularita: 125 Velikost: 38.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - E3 2005 video

Více než 2 minuty dlouhé video, které nabízí sestřih akčních scén, jež mimo soubojů na palubách vesmírných křižníků i na planetách představují, jak jednoduché bude v hangáru nasednou do stíhačky a vydat se bojovat do nekonečného vesmíru.

24. 5. 2005 v 11.32 Platforma: PC Popularita: 99 Velikost: 19.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Star Wars Battlefront II - in-game videa

Dvě in-game videa v jednom archivu, která dohromady nabízí 3 minuty 14 sekund in-game záběrů z 3D akce SW Battlefront II. Jde o ukázky ze soubojů na planetách, na palubě vesmírných lodí, ale i na boj v otevřeném vesmíru.

20. 5. 2005 v 09.31 Platforma: PC Popularita: 178 Velikost: 18.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout