Tribes Vengeance - +7 Trainer

7 funkční trainer - zdraví, energie, náboje, rychlejší střelba, neinteligentní nepřátelé, zpomalení nepřátelé, super rychlost. 

26. 6. 2007 v 21.46 Platforma: PC Popularita: 135 Velikost: 0.08 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Stahujte druhou singleplayer demoverzi 3D akce Tribes: Vengeance

Od vydání 3D akce Tribes: Vengeance ve světě už nějaký ten pátek uplynul. Je tedy trochu překvapivé a zároveň potěšující, že společnost Vivendi Universal Games dnes vydala druhou hratelnou singleplayer demoverzi výše jmenovaného titulu od týmu Irrational Games. Pro hráče v ČR je, na rozdíl od zahraničí, demoverze stále aktuální, jelikož u nás titul Tribes: Vengeance stále ještě nevyšel a mělo by k tomu dojít až koncem ledna. Demoverze hráče uvede do role robota - nájemného vraha jménem Mercury, jehož úkolem je vyhledat a zneškodnit vůdce místní odnože klanu Phoenix, jehož jméno je Daniel. Pokud se vám tato demoverze bude líbit, můžete si následně stáhnout a zahrát první singleplayer demo a šlápnout vedle není možné ani se stažením multiplayer dema. Jak single, tak multiplayer část hry totiž rozhodně má fanouškům 3D akčních titulů co nabídnout.

4. 1. 2005 v 17.45 Platforma: PC Popularita: 562 Velikost: 435.6 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Tribes: Vengeance - Editační nástroje vBeta 1.0.0.1

Umožňují vám měnit mapy a věci s nimi spojené. Soubory nakopírujte do „\programs/bin\“. Editor je ve fázi beta, tudíž může způsobit komplikace se hrou.

17. 10. 2004 v 10.30 Platforma: PC Popularita: 69 Velikost: 1.6 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Sledujte promo trailer z nedávno dokončené sci-fi 3D akce Tribes: Vengeance

Společnost Vivendi Universal Games a tvůrčí tým Irrational Games vydali promo trailer z jejich nedávno dokončené příběhové 3D akce Tribes: Vengeance. Video je dlouhé 1 minutu 29 sekund a za doprovodu metalové hudby nabízí adrenalinový sestřih záběrů ze všech hlavních komponentů hry (singleplayer, multiplayer, použití vozidel, celou řadu zbraní) a nechybí ani ukázka příběhových scén v enginu včetně ukázek dabingu. Hra už je v současné době v zahraničí na trhu a k nám do ČR se snad dostane koncem tohoto měsíce, nebo počátkem listopadu. Tribes: Vengeance je třetí díl v kultovní sérii Tribes, která si získala oblibu zejména díky originálnímu pojetí multiplayer soubojů, kde vždy nevítězila rychlost, ale i dobrá taktika a hlavně týmová spolupráce. Tribes: Vengeance všechny povedené prvky přebírá a skvělý multiplayer doplňuje o plnohodnotnou singleplayer část s komplikovaným příběhem a spoustou výrazných postav.

14. 10. 2004 v 08.34 Platforma: PC Popularita: 89 Velikost: 14 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Tribes: Vengeance - patch v1.01

Společnost Sierra a tvůrčí tým Irrational Games vydali první patch pro právě vydanou příběhovou single i multiplayer 3D akci Tribes: Vengeance. Patch je určený pouze pro anglickou verzi hry, kterou povyšuje na verzi 1.01. Patch přináší sadu blíže nespecifikovaných updatů a je nutný pro hraní online multiplayeru.

5. 10. 2004 v 17.34 Platforma: PC Popularita: 158 Velikost: 2.6 MB Typ: Update

Stáhnout

Stahujte a hrajte multiplayer demo sci-fi 3D akce Tribes: Vengeance

Nedávno oznámené problémy s hratelnou multiplayer demoverzí sci-fi 3D akce Tribes: Vengeance od týmu Irrational Games byly konečně vyřešeny a tak vám nyní výše zmiňované multiplayer demo (bez chyb) můžeme nabídnout ke stažení. Demoverze nabízí možnost zahrát si jeden z pěti herních módů na čtyřech mapách - Cavern, Emerald, Isle a Winterlake. Za možnost vyzkoušet si všechen výše uvedený obsah je však třeba zaplatit pořádnou daň. Demoverze je totiž velká přes 420 MB, což není ani trochu málo. Pokud si demo i přesto stáhnete a herní i grafický styl hry Tribes: Vengeance se vám zalíbí, nebudete muset příliš dlouho čekat na plnou hru. Ta byla dokončena přesně 21. září a již od 5. října by se měla začít zjevovat na pultech obchodů v USA i v Evropě. Tribes: Vengeance nabízí jak silně příběhově orientovanou singleplayer kampaň, tak i multiplayer prvek se spoustou herních módů i speciálních MP map, kde hráči najdou využití pro celou řadu dopravních i bojových prostředků. Krátce po vydání hry bude navíc široké veřejnosti zpřístupněna sada intuitivních nástrojů pro tvorbu vlastních modů.

29. 9. 2004 v 20.35 Platforma: PC Popularita: 352 Velikost: 495.2 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Stahujte editační nástroje a singleplayer demo sci-fi 3D akce Tribes: Vengeance

Lavina hratelných demoverzí posledních dní dnes nijak nepolevuje. Podpořila ji i společnost VU Games a tvůrčí tým Irrational Games, když skrze GameSpot vydali slíbenou hratelnou singleplayer demoverzi sci-fi 3D akce Tribes: Vengeance. Demoverze nabízí možnost vyzkoušet misi zhruba z poloviny singleplayer kampaně. V ní hráč přebírá roli Daniela, což je vůdce klanu Children of the Phoenix, který musí společně s dvěma AI ovládanými společníky absolvovat tradiční bojovou zkoušku v aréně, kde se na všechny tři postavy hrnou hordy nepřátel. Kromě této aktuální singleplayer demoverze bychom se měli za nedlouho dočkat i multiplayer dema. Hra samotná už je téměř hotova. Dokazují to nejenom četná prohlášení členů vývojového týmu, ale i vydání betaverze editačních nástrojů pro Tribes: Vengeance, které si můžete stáhnut zde. Editační nástroje (TribesEd map editor, Mojo cut-scene editor) umožňují vytvářet a editovat mapy i enginové neherní aimace.

10. 9. 2004 v 19.41 Platforma: PC Popularita: 195 Velikost: 392.2 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout