Cold War (demo) - +3 Trainer

3 Funkční trainer pro demoverzi - náboje pro pistol, náboje pro AK-47 (Kalašnikov), zdraví

1. 3. 2006 v 17.53 Platforma: PC Popularita: 72 Velikost: 0.19 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Hratelná Linux demoverze české akční hry Cold War

Tvůrci z pražského týmu Mindware Studios myslí nejenom na uživatele operačního systému Windows, ale i na uživatele Linuxu. Svědčí o tom fakt, že si dali tu práci s přípravou a vydáním Linux verze dema jejich aktuálního akčního titulu Cold War. Linux demoverze je co do obsahu totožná s druhou Windows demoverzi. Znamená to, že nabízí možnost vyzkoušet celkem dvě poměrně odlišné mise nazvané The Halls of Hell a Thanks, Mr. Geiger. Úroveň The Halls of Hell je více akčněji zaměřená a hráč v se v ní nepřátelům postaví v roli Alexandra Grushkova, který je jedním z mála spojenců hlavního hrdina Matta Cartera. Úroveň Thanks, Mr. Geiger je zase zaměřená více na stealth styl hraní, ale kdo chce, může všechno klidně vyřešit přímou konfrontací - akčním způsobem. V této misi už hráč ovládá postavu hlavního hrdiny Matta Cartera, který má mimo jiné k dispozici i speciální rentgenový fotoaparát. Zda-li se uživatelé Linuxu někdy dočkají toho, že si budou moci zahrát plnou verzi Cold War je zatím ve hvězdách, respektive to moc pravděpodobné není. Zázraky se však údajně dějí každý den.

4. 11. 2005 v 17.59 Platforma: PC Popularita: 927 Velikost: 341.9 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Stahujte novou (druhou) demoverzi české akční hry Cold War

Společnost Dreamcatcher Games vydala novou (druhou) hratelnou demoverzi akčního titulu Cold War od pražského týmu Mindware Studios, který by už v těchto dnech měl být v PC i Xbox verzi k dispozici na pultech obchodů. Druhé demo nabízí možnost vyzkoušet (stejně jako demo první) celkem dvě mise. Zatímco level The Halls of Hell byl k dispozici už v prvním demu, tak druhá úroveň Thanks, Mr. Geiger je zbrusu nová. Úroveň The Halls of Hell je více akčněji zaměřená a hráč v se v ní nepřátelům postaví v roli Alexandra Grushkova, který je jedním z mála spojenců hlavního hrdina Matta Cartera. Úroveň Thanks, Mr. Geiger je zase zaměřená více na stealth styl hraní, ale kdo chce, může všechno klidně vyřešit přímou konfrontací - akčním způsobem. V této misi už hráč ovládá postavu hlavního hrdiny Matta Cartera, který má mimo jiné k dispozici i speciální rentgenový fotoaparát.

26. 10. 2005 v 20.30 Platforma: PC Popularita: 695 Velikost: 406.8 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Vyzkoušejte demoverzi českého akčního titulu Cold War

Společnost Dreamcatcher vydala hratelnou demoverzi akčního titulu Cold War od českého týmu Mindware Studios a všem zájemcům o tuto hru tak nabídla možnost si ji na vlastní kůži vyzkoušet než za pár dní vyjde v Evropě. Demoverze obsahuje celkem dvě mise z odlišných částí hry, jejichž názvy jsou An Uninvited Guest a The Halls of Hell. Cold War je projekt českého týmu Mindware Studios, jež by se dal zařadit do žánru špionážně stealth-akčních titulů, který hráče zavede zpět do doby, kdy ještě existoval Svaz Sovětských Socialistických Republik. Hlavním hrdinou Cold War je novinář na volné noze, jenž se nedopatřením zaplete do konspiračních plánů na převzetí kontroly nad Sovětským Svazem a zaplatí to svojí svobodou. Několik hodin po příjezdu do Moskvy je zatčen a uvržen do politického vězení. Cold War je titul postavený z větší části na užití stealth taktiky a neslyšném likvidování nepřátel. K dispozici bude celkem 23 úrovní, které hlavního hrdinu zavedou do jaderné elektrárny Černobyl, do Leninova Mausolea, ale i legendárního vězení Ljubljanka. Hráč musí v průběhu hry čelit strážím s pokročilou AI, které reagují nejenom na podněty visuální, ale i zvukové. Proto je třeba neslyšné chování a když je likvidace nevyhnutelná, je nutné ji provést rychle, neslyšně a hlavně pak zamést stopy. Hráč má k dispozici několik málo zbraní, které získá během své cesty.

11. 10. 2005 v 02.53 Platforma: PC Popularita: 505 Velikost: 403.3 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Nové promo video z akčního titulu Cold War od Mindware Studios

Společnost Dreamcatcher vydala další a určitě ještě ne poslední promo video z akčního titulu Cold War od českého týmu Mindware Studios, který se ve verzi pro PC a Xbox objeví na pultech obchodů v Evropě v podstatě za pár dní. Nové video nabízí téměř dvě minuty záběrů přímo ze hry, na nichž je možné hlavního hrdinu Matta Cartera spatřit při tichém plížení i likvidaci různých druhů nepřátel (obyčejný strážný, agent KGB, člen speciálních jednotek Specnaz) v několika stylově zpracovaných lokacích včetně obávaného politického vězení, mauzolea s nabalzamovaným soudruhem Leninem a dalších. Cold War je projekt českého týmu Mindware Studios, jež by se dal zařadit do žánru špionážně stealth-akčních titulů, který hráče zavede zpět do doby, kdy ještě existoval Svaz Sovětských Socialistických Republik. Hlavním hrdinou Cold War je novinář na volné noze, jenž se nedopatřením zaplete do konspiračních plánů na převzetí kontroly nad Sovětským Svazem a zaplatí to svojí svobodou. Několik hodin po příjezdu do Moskvy je zatčen a uvržen do politického vězení. Cold War je titul postavený z větší části na užití stealth taktiky a neslyšném likvidování nepřátel. K dispozici bude celkem 23 úrovní, které hlavního hrdinu zavedou do jaderné elektrárny Černobyl, do Leninova Mausolea, ale i legendárního vězení Ljubljanka. Hráč musí v průběhu hry čelit strážím s pokročilou AI, které reagují nejenom na podněty visuální, ale i zvukové. Proto je třeba neslyšné chování a když je likvidace nevyhnutelná, je nutné ji provést rychle, neslyšně a hlavně pak zamést stopy. Hráč má k dispozici několik málo zbraní, které získá během své cesty.

6. 10. 2005 v 19.04 Platforma: PC Popularita: 63 Velikost: 21.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Cold War - promo trailer č.2 - nová verze

2 minuty 9 sekund dlouhé video z české Xbox/PC akce Cold War od týmu Mindware Studios, které představuje hlavního hrdinu Matta Cartera i nepřátele a dobrodružství, jež na něj za Železnou oponou čeká.

3. 10. 2005 v 13.06 Platforma: PC Popularita: 56 Velikost: 82 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Povedené promo video z české PC/Xbox akce Cold War

Těsně před vydání české PC/Xbox akce Cold War v zahraničí se objevilo další povedené promo video, které trošku blíže představuje hlavního hrdinu a jeho neobyčejnou schopnost dostávat se s železnou pravidelností do potíží. Tentokrát je to však hodně vážné. Promo video je dlouhé přesně 2 minuty a jak už je výše uvedeno, tak představuje schopného novináře Matta Cartera, který se pro zajímavý příběh nebojí docela hodně riskovat. Tentokrát se mu však risk nevyplatil a Matt se bude muset potýkat nejenom s několika druhy speciálně vycvičených nepřátel v čele s jednotkami Specnaz, ale i vysoce postavenými sovětskými pohlaváry, kterým touha po moci zcela zatemnila mozek. Cold War je projekt českého týmu Mindware Studios, jež by se dal zařadit do žánru špionážně stealth-akčních titulů, který hráče zavede zpět do doby, kdy ještě existoval Svaz Sovětských Socialistických Republik. Hlavním hrdinou Cold War je novinář na volné noze, jenž se nedopatřením zaplete do konspiračních plánů na převzetí kontroly nad Sovětským Svazem a zaplatí to svojí svobodou. Několik hodin po příjezdu do Moskvy je zatčen a uvržen do politického vězení. Cold War je titul postavený z větší části na užití stealth taktiky a neslyšném likvidování nepřátel. K dispozici bude celkem 23 úrovní, které hlavního hrdinu zavedou do jaderné elektrárny Černobyl, do Leninova Mausolea, ale i legendárního vězení Ljubljanka. Hráč musí v průběhu hry čelit strážím s pokročilou AI, které reagují nejenom na podněty visuální, ale i zvukové. Proto je třeba neslyšné chování a když je likvidace nevyhnutelná, je nutné ji provést rychle, neslyšně a hlavně pak zamést stopy.

26. 9. 2005 v 13.43 Platforma: PC Popularita: 25 Velikost: 79.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Další producentské video presentující českou akci Cold War

Pokud půjde všechno podle plánu, tak již za několik málo dní vyjde titul Cold War od pražského týmu Mindware Studios. Ještě než k tomu dojde, tak je tu další video, které presentuje příběh, hlavního hrdinu a prostředí, v němž se Cold War odehrává. Video je dlouhé 3 minuty a George Chastain z Dreamcatcher Games v něm představuje hlavního hrdinu, stručně popisuje setting hry, základní zápletku, něco málo povídá i o stylových animačkách a zmiňuje se i o tom, jakou roli při vývoji hrály osobní zkušenosti členů týmu Mindware Studios s životem v období "Studené Války". Poněkud méně srozumitelný anglický komentáře je naštěstí doprovázen záběry ze hry, jejichž informační hodnota je větší než tisíc slov. Cold War je projekt českého týmu Mindware Studios, jež by se dal zařadit do žánru špionážně stealth-akčních titulů, který hráče zavede zpět do doby, kdy ještě existoval Svaz Sovětských Socialistických Republik. Hlavním hrdinou Cold War je novinář na volné noze, jenž se nedopatřením zaplete do konspiračních plánů na převzetí kontroly nad Sovětským Svazem a zaplatí to svojí svobodou. Několik hodin po příjezdu do Moskvy je zatčen a uvržen do politického vězení. Cold War je titul postavený z větší části na užití stealth taktiky a neslyšném likvidování nepřátel. K dispozici bude celkem 23 úrovní, které hlavního hrdinu zavedou do jaderné elektrárny Černobyl, do Leninova Mausolea, ale i legendárního vězení Ljubljanka. Hráč musí v průběhu hry čelit strážím s pokročilou AI, které reagují nejenom na podněty visuální, ale i zvukové. Proto je třeba neslyšné chování a když je likvidace nevyhnutelná, je nutné ji provést rychle, neslyšně a hlavně pak zamést stopy. Hráč má k dispozici několik málo zbraní, které získá během své cesty. Další informace jsou k dispozici na homepage

23. 9. 2005 v 09.42 Platforma: PC Popularita: 21 Velikost: 27.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Cold War - gadgets trailer

Skoro čtyři minuty dlouhé video, na němž člověk z DreamCatcher Games presentuje prostřednictvím in-game záběrů několik originálních prvků ve stealth akci Cold War. Jmenovitě jde o rentgenový fotoaparát a celý systém výroby zbraní a vybavení.

16. 9. 2005 v 10.14 Platforma: PC Popularita: 26 Velikost: 25.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové promo video z české špionážní akce Cold War

Společnost Dreamcatcher Interactive vydala nové promo video z české špionážní akce Cold War, jejíž vývoj probíhá ve studiích pražského týmu Mindware Studios a vyjít by měla na PC a konzoli Xbox během letošního podzimu. Video je dlouhé 1 minutu 40 a nabízí pohled na akční momenty z několika úrovní, představuje X-Ray fotoaparát, jež umí zneškodnit nepřátele i některé objekty a vůbec poprvé presentuje stylové komiksové sekvence, jež slouží k vyprávění příběhu mezi jednotlivými úrovněmi. Kromě nich slouží k presentaci příběhu i enginové animace, které jsou použity v průběhu jednotlivých misí. Záběry ze hry evidentně pochází z novější verze hry než v případě E3 2005 traileru. Je to poznat hlavně na celé řadě detailů, efektech a modelech postav. Hlavním hrdinou Cold War je americký novinář Matthew Carter, který se stane obětním beránkem mocenského boje v Sovětském Svazu a přijde o svoji svobodu. Soudruzi ovšem nepočítají s tím, že se Matthew rychle přizpůsobí situaci a využije první příležitosti k tomu, aby se dal na útěk. Během cesty za svobodou a pořádně šťavnatým příběhem se dostane do celé řady přísně utajovaných míst, kam by jinak obyčejný člověk dobrovolně nevkročil, bude řešit situace, o nichž se mu ani nesnilo a dozví se informace, jež by mohly mít nežádoucí vliv na situaci ve světě.

13. 7. 2005 v 13.09 Platforma: PC Popularita: 30 Velikost: 30.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

E3 2005 video z české stealth akce Cold War

Screenshoty dokumentující současnou podobu stealth akce Cold War od týmu Mindware Studios se objevily již v průběhu E3 2005. Videoukázce z aktuální verze hry cesta na veřejnost trvala o něco déle, ale i ona je nyní konečně k dispozici. E3 2005 video nabízí 1 minutu 21 sekund záběrů, které hlavního hrdinu zachycují v několika odlišných situacích včetně střelby z řady odlišných zbraní, při schovávání se do skříňky na šaty, při snaze o nepozorovaný průnik v podřepu kolem hlídkujícího vojáka, ale i při užití speciálního rentgenového pohledu, který mu umožní pohlédnout nepřátelům doslova až do žaludku. Záběry jsou až příliš krátké na to, aby si z nich člověk, který o Cold War nikdy předtím neslyšel, utvořil o hře nějaký ucelený obrázek. Jsou však dostatečně dlouhé na to, aby bylo vidět jak hra v současné době vypadá. V porovnání s tím, jak se hra prezentovala minulý rok, je vidět velký pokrok. Stačí si pustit aktuální video a prohlédnout aktuální obrázky a následně to porovnat s videem ze starší verze a staršími obrázky. Vcelku velký rozdíl je patrný na první pohled.

2. 6. 2005 v 18.00 Platforma: PC Popularita: 35 Velikost: 14 MB Typ: Trailer

Stáhnout