Gauntlet: Seven Sorrows - promo video č.6

Další promo trailer z akčního RPG Gauntlet: Seven Sorrows, které na ploše jedné minuty nabízí skrze in-game záběry pohled na souboje plné kouzel a speciálních efektů, jež zaplaví obrazovku po užití některé ze speciálních schopností jednoho z hrdinů.

26. 10. 2005 v 17.28 Platforma: PC Popularita: 20 Velikost: 24.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Promo video z konzolové RPG akce Gauntlet: Seven Sorrows

Společnost Midway uvolnila další videoukázku z chystané RPG akce Gauntlet: Seven Sorrows od interní divize Midway Chicago, která (bohužel pouze na konzolích) vyjde přibližně v polovině prosince. Promo video je dlouhé tři čtvrtě minuty a obsahuje sestřih in-game záběrů, jež nabízí pohled na to, jak se umí ohánět každá ze čtyř hlavních postav, které budou ve hře k dispozici. Jejich snaha je přitom doprovázena řadou na pohled atraktivních vizuálních efektů, kterých je v některých okamžicích na obrazovce možná až příliš a působí poněkud rušivě. Gauntlet: Seven Sorrows je příběhové akční RPG postavené na konceptu legendárního titulu stejného jména. Příběh hry se zabývá osudy čtyř hrdinů, kteří zklamali při prvním pokusu o zneškodnění nejmocnějšího vládce jejich věku. Za to byli ukřižováni na velkém stromu, který stojí na samotném spodku světa. Zcela znenadání však byli osvobozeni, čímž dostali možnost dokončit co kdysi začali. Tentokrát je ovšem situace poněkud jiná. Hlavním cílem totiž není odstranění vládce a posledních pár století i jejich mučitele, ale jeho záchrana z tenat strašlivých snů a nočních můr. Vládce pomalu propadá stavům kompletního šílenství ze 7 strašlivých činů, které kdysi spáchal. Pokud propadne šílenství úplně bude to znamenat konec světa. Proto jej musí hlavní hrdinové zachránit a tím spasit celý svět. Gauntlet: Seven Sorrows nabízí osvědčenou koncepci, která zahrnuje strategii, akci a významné RPG prvky v podobě celé řady vylepšovatelných vlastností hlavních hrdinů, kteří ovládají celou řadu speciálních schopností a mají možnost se v průběhu hry učit nové. Samotné jádro hry také zůstalo zachováno. Souboje jsou samozřejmě čistě akční a určeny až pro 4 hráče naráz. Vedle singleplayer kampaně a kooperativního multiplayeru, nechybí ani online podpora v několika módech.

15. 10. 2005 v 10.54 Platforma: PC Popularita: 14 Velikost: 15.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Minulost a přítomnost na videu z RPG akce Gauntlet: Seven Sorrows

RPG akce Gauntlet: Seven Sorrows má rozhodně nač navazovat, protože všichni jeho předchůdci sklidili ve své době a na svých platformách velký ohlas. Podle nového videa se však chystaný poslední díl nemusí ničeho bát Nové promo video je dlouhé necelou minutu a půl a je rozděleno na dvě poloviny. V první polovině jsou k dispozici ze všech doposud vydaných Gauntlet titulů. V druhé polovině videa jsou pak záběry z Gauntlet: Seven Sorrows, které dokazují, že půjde přinejmenším po stránce audiovizuální o skvělou hru. Škoda jen, že si ji nevychutnají majitelé PC. Gauntlet: Seven Sorrows je příběhové akční RPG postavené na konceptu legendárního titulu stejného jména. Příběh hry se zabývá osudy čtyř hrdinů, kteří zklamali při prvním pokusu o zneškodnění nejmocnějšího vládce jejich věku. Za to byli ukřižováni na velkém stromu, který stojí na samotném spodku světa. Zcela znenadání však byli osvobozeni, čímž dostali možnost dokončit co kdysi začali. Tentokrát je ovšem situace poněkud jiná. Hlavním cílem totiž není odstranění vládce a posledních pár století i jejich mučitele, ale jeho záchrana z tenat strašlivých snů a nočních můr. Vládce pomalu propadá stavům kompletního šílenství ze 7 strašlivých činů, které kdysi spáchal. Pokud propadne šílenství úplně bude to znamenat konec světa. Proto jej musí hlavní hrdinové zachránit a tím spasit celý svět. Gauntlet: Seven Sorrows nabízí osvědčenou koncepci, která zahrnuje strategii, akci a významné RPG prvky v podobě celé řady vylepšovatelných vlastností hlavních hrdinů, kteří ovládají celou řadu speciálních schopností a mají možnost se v průběhu hry učit nové. Samotné jádro hry také zůstalo zachováno. Souboje jsou samozřejmě čistě akční a určeny až pro 4 hráče naráz. Vedle singleplayer kampaně a kooperativního multiplayeru, nechybí ani online podpora v několika módech.

4. 10. 2005 v 16.47 Platforma: PC Popularita: 10 Velikost: 38.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Představení čtveřice hrdinů na videu z akčního PRG Gauntlet: Seven Sorrows

Společnost Midway nedávno potvrdila, že se akční RPG Gauntlet: Seven Sorrows nakonec objeví pouze na konzolích. Návratu kultovního titulu v nové podobě a s řadou nových prvků se tak letos v zimě dočkají pouze majitelé PS2, Gamecube a Xboxu. Nové promo video je dlouhé 1 minutu 36 sekund a zblízka představuje celou čtveřici hlavních hrdinů - mocného bojovníka, jeho neméně bojovnou společnici, mága a moudrého elfa, kteří se vydávají na nebezpečné dobrodružství, aby dosáhli pomsty. Video nabízí i záběry přímo z akce v různých lokacích, kde na hráče nečekají jenom nebezpeční nepřátelé, ale i zjištění, která jim možná přinesou jen bolest a utrpení. Gauntlet: Seven Sorrows je příběhové akční RPG postavené na konceptu legendárního titulu stejného jména. Příběh hry se zabývá osudy čtyř hrdinů, kteří zklamali při prvním pokusu o zneškodnění nejmocnějšího vládce jejich věku. Za to byli ukřižováni na velkém stromu, který stojí na samotném spodku světa. Zcela znenadání však byli osvobozeni, čímž dostali možnost dokončit co kdysi začali. Tentokrát je ovšem situace poněkud jiná. Hlavním cílem totiž není odstranění vládce a posledních pár století i jejich mučitele, ale jeho záchrana z tenat strašlivých snů a nočních můr. Vládce pomalu propadá stavům kompletního šílenství ze 7 strašlivých činů, které kdysi spáchal. Pokud propadne šílenství úplně bude to znamenat konec světa. Proto jej musí hlavní hrdinové zachránit a tím spasit celý svět.

15. 8. 2005 v 14.17 Platforma: PC Popularita: 10 Velikost: 40.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Atraktivní in-game video z akčního RPG Gauntlet: Seven Sorrows

Přestože studio Midway Chicago nedávno opustil John Romero, pokračuje vývoj titulu Gauntlet: Seven Sorrows podle plánu a měl by vyjít někdy během podzimu. Zatím je k dispozici nové video. Trailer je dlouhý 3 minuty 4 sekundy a konečně se nejedná o koláž super-krátkých záběrů, ale o sestřih docela slušné dlouhých ukázek z různých částí hry. Video v boji představuje všechny čtyři hlavní hrdiny. Je zajímavé sledovat je v akci takhle pěkně pohromadě, protože jsou díky tomu krásně vidět rozdíly ve stylu boje každé ze čtyř postav. K dispozici je dokonce i ukázka z boje proti jednomu z koncových bossů, který vypadá stejně skvěle jako zbytek hry, tedy alespoň z tohoto videa. Gauntlet: Seven Sorrows je příběhové akční RPG postavené na konceptu legendárního titulu stejného jména. Příběh hry se zabývá osudy čtyř hrdinů, kteří zklamali při prvním pokusu o zneškodnění nejmocnějšího vládce jejich věku. Za to byli ukřižováni na velkém stromu, který stojí na samotném spodku světa. Zcela znenadání však byli osvobozeni, čímž dostali možnost dokončit co kdysi začali. Tentokrát je ovšem situace poněkud jiná. Hlavním cílem totiž není odstranění vládce a posledních pár století i jejich mučitele, ale jeho záchrana z tenat strašlivých snů a nočních můr. Vládce pomalu propadá stavům kompletního šílenství ze 7 strašlivých činů, které kdysi spáchal. Pokud propadne šílenství úplně bude to znamenat konec světa. Proto jej musí hlavní hrdinové zachránit a tím spasit celý svět.

3. 8. 2005 v 17.54 Platforma: PC Popularita: 9 Velikost: 25.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Gauntlet: Seven Sorrows - promo trailer č.2

Společnost Midway vydala promo video z chystaného akčního RPG Gauntlet: Seven Sorrows, které na ploše 52 sekund představuje v sérii záběrů single i multiplayer část hry, komplexní soubojový systém a efektní grafické zpracování.

13. 5. 2005 v 11.19 Platforma: PC Popularita: 13 Velikost: 9.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Promo trailer z akčního RPG Gauntlet: Seven Sorrows

Společnost Midway nedávno na své vlastní show představila hned několik nových titulů, které by měly plnit konta společnosti v poslední čtvrtině tohoto roku. Jedním z nich je i akční RPG Gauntlet: Seven Sorrows, z něhož nabízíme skvělý promo trailer. Video je dlouhé 1 minutu 29 sekund a ve skutečně hollywoodském stylu nabízí pohled na základní zápletku a představuje všechny čtyři hlavní postavy, které bude hráč v Gauntlet: Seven Sorrows ovládat při dobrodružství za záchranu pološíleného vládce a tím i celého světa.

21. 2. 2005 v 08.31 Platforma: PC Popularita: 14 Velikost: 10.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout