Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Pilot Down: Behind Enemy Lines pro PC

Pilot Down: Behind Enemy Lines - +5 Trainer

5 funkční trainer 

22. 3. 2008 v 16.59 Platforma: PC Popularita: 17 Velikost: 0.03 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Pilot Down: Behind Enemy Lines - +3 Trainer

3 funkční trainer 

22. 3. 2008 v 16.58 Platforma: PC Popularita: 5 Velikost: 0.03 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Hratelná demoverze third-person akce Pilot Down: Behind Enemy Lines

Za necelé dva týdny se na pultech obchodů objeví válečná third-person akce Pilot Down: Behind Enemy Lines, o jejíž kvalitě/nekvalitě se všichni příznivci tohoto žánru mohou přesvědčit díky poměrně malé hratelné demoverzi. Demoverze Pilot Down: Behind Enemy Lines nabízí možnost zhlédnout úvodní stylové intro a vyzkoušet první z misi, která zároveň slouží jako tutoriál, jež má hráče seznámit s ovládáním a základními herními mechanismy Pilot Down: Behind the Enemy Lines je příběh amerického válečného pilota Billa Fostera, který je v zimě roku 1944 sestřelen nad Německem a svůj život zachrání pouze tehdy, překoná-li nebezpečí drsné zimy i všudypřítomných německých vojáků a překročí hranice Švýcarska. Jedná se o third-person akci s několika jednoduše implementovanými RPG prvky a několika typy misí, které od hráče vyžadují účast v adrenalinových přestřelkách i tiché plížení ve stínu, těsně vedle procházejících německých vojáků. Úrovní je ve hře celkem 9 a jsou celkem rozlehlé. Číhá zde tedy řada nástrah a nebezpečí, přičemž svoji roli sehraje i krutá zima, jež může způsobit Billovu neschopnost pohybu a nakonec i smrt z podchlazení.

13. 8. 2005 v 20.29 Platforma: PC Popularita: 694 Velikost: 118.6 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Nové promo video z akční adventure Pilot Down: Behind Enemy Lines

Společnost Oxygen Interactive a tvůrčí tým Kuju Entertainment vydali nové promo video z válečné akční adventure Pilot Down: Behind Enemy Lines, která po nedávném odložení vyjde koncem srpna tohoto roku. Promo video je dlouhé minutu a tři čtvrtě a nabízí sestřih záběrů z intro sekvence, jež jsou následovány záběry z různých herních situací, které na hráče/hlavního hrdinu čekají. Potenciální zájemci o tento titul si tak mohou svého válečného letce prohlédnout při co možná nejtišším plížení těsně za zády nepřátel, ale i při adrenalinové akci, kdy kulky z pistolí a kulometů létají všemi směry. Pilot Down: Behind the Enemy Lines je příběh amerického válečného pilota Billa Fostera, který je v zimě roku 1944 sestřelen nad Německem a svůj život zachrání pouze tehdy, překoná-li nebezpečí drsné zimy i všudypřítomných německých vojáků a překročí hranice Švýcarska. Jedná se o third-person akci s několika jednoduše implementovanými RPG prvky a několika typy misí, které od hráče vyžadují účast v adrenalinových přestřelkách i tiché plížení ve stínu, těsně vedle procházejících německých vojáků. Úrovní je ve hře celkem 9 a jsou celkem rozlehlé. Číhá zde tedy řada nástrah a nebezpečí, přičemž svoji roli sehraje i krutá zima, jež může způsobit Billovu neschopnost pohybu a nakonec i smrt z podchlazení.

21. 7. 2005 v 15.44 Platforma: PC Popularita: 37 Velikost: 4.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Pilot Down: Behind Enemy Lines - in-game video

In-game video z válečné 3rd person akce Pilot Down: Behind the Enemy Lines, které nabízí 1 minutu 14 sekund záběrů přímo ze hry. Bill Foster na záběrech likviduje nepřátele hned několika způsoby, představeny jsou také dramatické přestřelky a nechybí ani pár záběrů z arkádové sekvence v letounu.

13. 1. 2005 v 17.00 Platforma: PC Popularita: 43 Velikost: 10.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout