Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Close Combat: First to Fight pro PC

Close Combat: First to Fight - Unlocker

Save ze hry - zpřístupněno všech 19 area, závěrečný film, 29 medajlí...

25. 5. 2006 v 09.06 Platforma: PC Popularita: 14 Velikost: 0.16 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Close Combat: First to Fight - patch v1.02 UK

První patch v1.02 pro taktickou akci Close Combat: First to Fight do hry přidává nový dedikovaný server, přináší nové možnosti v Observer módu, upravuje problémy s hráčským profilem, upravuje funkčnost prvku mazání uložených pozic.. ..odstraňuje možnost potenciálního pádu hry do systému a odstraňuje problémy, které mohli s během hry mít majitelé PC s AMD SSE chipsety. --------------------------------------------------------------------------------------------------- Close Combat: First to Fight ReadMe revision 1.02 Developed by : Destineer Studios Distributed by : 2K Games What Was Fixed For the Close Combat: First to Fight 1.02 Patch --------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1) Dedicated Server was added (view section 7 below for more information). A separate dedicated server ReadMe has also been included. This separate ReadMe contains the same information noted in section 7 below. 2) Enhanced observer mode options. 3) Fix to the Portfolio function. Portfolios now display the mission and statistics scores properly. 4) Fix to the save deletion function. Games can now be properly deleted for all operating systems from within the game. 5) Fix for AMD SSE chipsets that were having problems running Close Combat: First to Fight. 6) Fix for a rare crash caused by Windows Media Player handling file formats for in-game movies. The exe changes the movie file extensions to .wmv when they are run (once) in-game. (Users with limited accounts or custom access settings should see section 4 below detailing how to change file extensions manually). Patch note: if the installation path for the retail version of Close Combat: First to Fight used the default path or it was user customized to a branch off of the c drive, the patch installer should be used. This also applies to Windows ME users. If the installation path for the retail version of Close Combat: First to Fight was user customized to another hard drive other than the C drive (i.e. D drive) please use the zip file. Place the contents of the zip file in the First to Fight program directory.

7. 6. 2005 v 12.47 Platforma: PC Popularita: 170 Velikost: 3.2 MB Typ: Update

Stáhnout

Close Combat: First to Fight - making of video č.2

Dvě a půl minuty dlouhé video, které nabízí sestřih záběrů ze hry kombinovaný s emotivními záběry ze skutečného boje. Záběry ze hry jsou doprovázeny dramatickými poznámkami příslušníka americké armády, který se na tvorbě hry podílel jako poradce.

20. 4. 2005 v 15.56 Platforma: PC Popularita: 25 Velikost: 27.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Close Combat: First to Fight - making of video č.1

Více než 3 minuty dlouhé video, jež nabízí sestřih řady efektních záběrů přímo ze hry a záběrů na hovořící tvůrce z týmu Destineer, kteří vykládají o tvorbě hry a hlavně spolupráci s vojáky ze speciálních jednotek.

20. 4. 2005 v 15.54 Platforma: PC Popularita: 31 Velikost: 35.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Překonávání schodiště na videu z taktické akce Close Combat: First to Fight

Pro fanoušky taktický vojenských akcí je nyní k dispozici další video z chystaného titulu Close Combat: First to Fight, který se na konci jara objeví v obchodech ve verzi pro PC a konzoli Xbox. Nové video je dlouhé 1 minutu 8 sekund, jde opět o video z tutoriálové série a tentokrát je jeho náplní popis taktiky, jež se užívá v případě, že zásahový tým musí překonat schodiště. Jak se pozorní posluchači a diváci dozví z videa, je schodiště jedním z nejnebezpečnějších míst, na něž lez při boji v urbanistickém prostředí narazit. Vojáci jsou totiž vystaveni nebezpečí ze všech stran. Proto je nutné zajisti krytí před nebezpečím ze všech možných úhlů. Ale o tom už se více dozvíte na videu.

15. 2. 2005 v 17.02 Platforma: PC Popularita: 40 Velikost: 5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Psychika vojáků v boji na videu z týmové akce Close Combat: First to Fight

Zatímco poslední video z týmové akce Close Combat: First to Fight pojednávalo o tom, jak je možné a důležité v boji využívat psychiky soupeře, aktuální video konkrétně popisuje jakými psych. vlastnostmi vojáci disponují a jak jich využívat. Video je tentokrát dlouhé 1 minutu 18 sekund a standardně se jedná o sled záběrů, které v praxi demonstrují to co na pozadí povídá vypravěč. Tentokrát je řeč hlavně o tom co pohání vojáky ve skutečném boji a co je pohání v boji v Close Combat: FtF. Dojde i na základní popis psychických vlastností (morálka, disciplína a další) a způsobů jak je ovlivnit u svých spolubojovníků i nepřátel.

14. 2. 2005 v 09.00 Platforma: PC Popularita: 40 Velikost: 4.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Vliv psychologie v boji na videu z Close Combat: First to Fight

Taktický vojenská akce Close Combat: First to Fight nabízí jako jedna z mála i psychologický model vojáků, který hraje důležitou roli, stejně jako na skutečném bojišti. O tom, jak psychologie v boji funguje a jak jí lze využít pojednává tohle video. Videoukázka je dlouhá 1 minutu 8 sekund a je klasicky doprovázena komentářem, stejně jako všechna předchozí tutoriálová videa. Jak už je výše uvedeno, týká se celá psychologického modelu vojáků, který v Close Combat: First to Fight hraje dosti podstatnou roli. Všichni vojáci (spolubojovníci i nepřátelé) totiž bojují z nějakého důvodu a jejich jednání ovlivňuje řada využitelných faktorů. Stačí, když se podaří odstranit velitele, nebo je chvíli ostřelovat z všech stran a jejich morálka určitě utrpí, stejně jako jejich chuť k boji. Podobných faktorů je samozřejmě celá spousta a záleží jen na hráči, zda-li je dokáže využít, nebo ne.

11. 2. 2005 v 14.43 Platforma: PC Popularita: 14 Velikost: 4.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nová tutoriálová videa z taktické týmové akce Close Combat: First to Fight

Série tutoriálových videí z taktické vojenské akce Close Combat: First to Fight pokračuje dalšími dvěma kousky. Tentokrát se týkají kombinovaného užití několika útočných prostředků a funkgování čety (platoon) v multiplayeru. Videa jsou zabalena do jednoho archivu a stáhnout si jej můžete zde. Videa dohromady nabízí 2 minuty 38 sekund záběrů, přičemž to první se věnuje problematice kombinování různých útočných prostředků, což slouží k tomu, aby se nepřátelé dostali do situace, kdy nemají šanci zvítězit, nemají šanci uniknout, nemohou zkrátka dělat nic kromě zoufalé obrany, jež bude stejně během mžiku oka překonána. Druhé video se celé točí okolo problematiky čet. PC i Xbox verze hry nabídne všem hráčům možnost vytvoření čety, která čítá až 32 hráčů. Jednotlivé čety pak proti sobě bojují a jejich výsledky budou sledovány na oficiálních žebříčcích s detailními statistikami nejenom celých čet, ale i jednotlivých členů. Stejně jako ve skutečnosti bude mít každá četa, respektive klan svůj odznak a další poznávací prvky a bude v ní fungovat pevně daná hierarchie.

9. 2. 2005 v 12.00 Platforma: PC Popularita: 17 Velikost: 9.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Další tutoriálová videa z taktické týmové akce Close Combat: First to Fight

Společnost Take 2 a tvůrci z týmu Destineer vydali další dvě nová tutoriálová videa z jejich chystané vojenské taktické akce Close Combat: First to Fight. Jako obvykle jsou videa doplněná komentářem, který vysvětluje co vojáci na videu provádí. Obě vida si můžete zabalená do jednoho archivu stáhnout odsud. První je dlouhé 1 minutu 11 sekund a je v něm názorně předvedeno, jak funguje vzájemné krytí členů v jednotce. Druhé video je o něco delší. Nabízí 1 minutu 17 sekund komentovaných záběrů věnovaných předváděčce jednoho z mnoha způsobů jak se zbavit nepřátel prostřednictvím koordinované činnosti všech členů týmu.

20. 1. 2005 v 15.00 Platforma: PC Popularita: 9 Velikost: 9.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Close Combat: First to Fight - flanking tutorial video

Video z vojenské akce Close Combat: FTF, které je dlouhé přesně jednu minutu a celé je věnováno popisu různých taktických variant při snaze o zneškodnění nepřátelského střelce pomocí metody ostřelování z několika různých směrů.

15. 1. 2005 v 09.20 Platforma: PC Popularita: 8 Velikost: 23.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Close Combat: First to Fight - engage turorial video

Video z vojenské akce Close Combat: FTF, které je dlouhé 1 minutu 13 sekund a pro změnu se zabývá tím, jak hráč a tým jeho vojáků mají postupovat, aby lokalizovali nepřítele, kontinuální střelbou se k němu přiblížili a nakonec je i zneškodnili.

15. 1. 2005 v 09.20 Platforma: PC Popularita: 8 Velikost: 36 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Sceeny, MP info a videa z vojenské taktické akce Close Combat: First to Fight

Close Combat: First to Fight je taktická akce od Destineer Studios, jehož členové využívají bojových zkušeností vojáků ze speciálních jednotek US armády. Aktuálně byla oznámena podpora kooperativního multiplayeru a k dispozici jsou nové screeny i videa. Kooperace je v případě Close Combat: First to Fight primární multiplayer mód. Jde o možnost projít si celou kampaň s týmem vojáků, kteří jsou ovládáni živými hráči a ne AI. Kooperace bude hratelná přes internet i LAN v případě PC verze a Xbox Live i splitscreen v případě verze pro Xbox. Chybět však nebudou ani další multiplayer módy včetně Deathmatche a několika dalších s řadou speciálních prvků. Nové screeny najdete v naší galerii a dvě videa sbalená do jednoho archivu stahujte odsud. Videa dohromady nabízí 3 minuty 56 sekund záběrů právě z kooperativního multiplayeru i z MP módu Arena a jsou doprovázena anglickým komentářem, který stručně popisuje daný herní mód.

8. 1. 2005 v 10.30 Platforma: PC Popularita: 9 Velikost: 44.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Další sada in-game videoukázek z taktické akce Close Combat: First to Fight

Společnost Take 2 a tvůrčí tým Destineer vydali další sadu in-game videoukázek z jejich realistické taktické týmové 3D akce Close Combat: First to Fight. Opět se jedná o čtyři in-game videa, které dohromady nabízí přesně 4 minuty 10 sekund nových záběrů. První video nabízí pohled na několik druhů podpůrných jednotek, které si hráč a jeho tým může přivolat pro vyřešení zapeklitých situací. Druhé video nabízí pohled na zacházení s celou řadu stacionárních, ale i mobilních zbraní. Jedná se například o kulomet připevněný k vozidlu, nebo těžký kulomet umístěný na strategicky důležitém místě. Třetí video nabízí pohled na to, jak ve hře probíhá obsazení místnosti, kde se nachází nepřátelé. A konečně čtvrté video představuje jednotky MAGTF jako celek.

12. 12. 2004 v 12.22 Platforma: PC Popularita: 6 Velikost: 18.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Taktický systém RTFA na videu z vojenské akce Close Combat: First to Fight

Tvůrčí tým Destineer Games a společnost Take 2 vydali sadu čtyř kratších videí z rané verze taktické vojenské akce Close Combat: First to Fight. Videa dohromady nabízí 3 minuty 29 sekund záběrů a presentují systém různých bojových i obranných taktik a manévrů, který se nazývá Ready Team Fire Assist a používají jej speciální zásahové týmy (nejenom) amerického námořnictva. K dispozici jsou ukázky vzájemného krytí členů týmu na schodišti, krytý pohyb celého týmu skrze křižovatku, nebo křížící se cesty, přesun týmu za místa na místo po skocích a další. Všechna videa se odehrávají v prázdných úrovních s minimem nepřátel, ale už v této fázi je jasně rozpoznatelná kvalita modelů postav i detailní zpracování levelu samotného.

3. 12. 2004 v 09.18 Platforma: PC Popularita: 12 Velikost: 18 MB Typ: Trailer

Stáhnout