Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Full Spectrum Warrior pro PC

Promo video z PS2 verze takticko-akční 3D RTS Full Spectrum Warrior

Xbox i PC verze takticko-akční RTS Full Spectrum Warrior sklidila překvapivě positivní ohlas, což byl signál pro THQ, aby dostala zelenou i verze pro PS2, jejíž vydání se už blíží. I proto dnes můžeme nabídnou tohle in-game video právě z PS2 verze. Video je dlouhé 50 sekund a nabízí sestřih efektivních záběrů přímo ze hry na vojáky ze speciálních jednotek přímo v akci. PS2 verze hry nabídne skoro stejný obsah jako verze pro PC i Xbox. Upraveno bude jen technické zpracování, protože PS2 hardware se samozřejmě nemůže rovnat HW Xboxu a PC. Poznat je to ostatně i z tohoto videa.

31. 1. 2005 v 14.58 Platforma: PC Popularita: 135 Velikost: 6.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Stahujte a hrajte singleplayer demo vojenské simulace Full Spectrum Warrior

Tvůrčí tým Pandemic Studios a společnost THQ vydali hratelnou singleplayer demoverzi jejich válečné taktické mainstreamové simulace Full Spectrum Warrior. Detaily ohledně obsahu dema jsou sice poněkud zahaleny tajemstvím, ale podle všeho je k dispozici tutoriál a první kapitolka z plné verze hry. Full Spectrum Warrior na první pohled připomíná standardní taktické týmové 3D akce. Ve skutečnosti však jde spíše o simulaci, nebo strategii, kde hráč svým svěřencům určuje co mají dělat a následně jejich chování ovlivňuje podle vývoje situace na bojišti. Základem hry je přitom skvěle navržené ovládání s možností posunu dění vpřed i vzad, jako při editaci videa. Xbox verze se díky svým kvalitám a podpoře multiplayeru skrze Xbox Live stala hitem letošního léta. A je dost dobře možné, že stejný osud čeká i PC verzi. Ta nabízí nejenom upravené ovládání i technické zpracování, ale také dva zbrusu nové levely.

18. 9. 2004 v 01.19 Platforma: PC Popularita: 1972 Velikost: 315.8 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Sledujte promo video z takticko-akčního titulu Full Spectrum Warrior

Společnost THQ a tvůrčí tým Pandemic Studios vydali nové promo video z jejich takticko-akčního válečného titulu Full Spectrum Warrior. Video je dlouhé pouhých 44 sekund a nabízí sestřih efektních in-game záběrů z bojů v oblasti blízkého východu. Hra již před časem vyšla na Xboxu, kde si díky svým kvalitám získala řadu příznivců v řadách hráčů i recenzentů. Jde o titul založený na válečném simulátoru vyvinutém pro armádu USA. Hra vyniká zejména reálným zobrazením vojenských operací, komplexním a zároveň intuitivním ovládáním, kvalitou technického zpracování a samozřejmě i hratelností. PC verze hry by se na pultech obchodů měla objevit ještě během září tohoto roku.

5. 9. 2004 v 10.28 Platforma: PC Popularita: 173 Velikost: 43.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout