Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown pro PC

Rainbow Six 4: Lockdown - patch v1.01 US/UK

Patch v1.01 pro taktickou akci Rainbow Six: Lockdown, který přináší vylepšení a opravy týkající se hratelnosti (úprava AI rukojmích, přidání Spectator módu, vylepšení MOD systému), dedikovaného serveru, zvuku a multiplayeru (větší možnosti přizpůsobení MP potřebám jednotlivých hráčů, vylepšení běhu hry v MP přes Ubi.com, snadnější přístup k MP přes firewally, routery a podobně).

28. 6. 2006 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 637 Velikost: 56.1 MB Typ: Update

Stáhnout

Rainbow Six 4: Lockdown - Unlocker

100% Save ze hry.

7. 3. 2006 v 20.22 Platforma: PC Popularita: 128 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Rainbow Six 4: Lockdown

V průběhu hraní stiskněte ~ pro vyvolání cheat konzole.

boom - simulování výbuchu (zatřese obrazovkou)

god - nesmrtelnost

Listcmds - zobrazí všechny příkazy 

26. 2. 2006 v 09.17 Platforma: PC Popularita: 18 Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Rainbow Six 4: Lockdown - +2 Trainer

2 Funkční trainer - náboje, granáty

19. 2. 2006 v 22.55 Platforma: PC Popularita: 54 Velikost: 0.27 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Rainbow Six 4: Lockdown - Unlocker 2

Save ze hry - zpřístupnění všech 16 misí v Campaign Mission, Terrorist Hunt, Reverse Terrorist Hunt, Lone Wolf

18. 2. 2006 v 21.03 Platforma: PC Popularita: 63 Velikost: 0 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Rainbow Six 4: Lockdown - Unlocker

Save ze hry - hra odehrána z 42%

18. 2. 2006 v 21.01 Platforma: PC Popularita: 34 Velikost: 0 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Rainbow Six: Lockdown - launch trailer

U příležitosti vydání PC verze taktické akce Rainbow Six: Lockdown vydala společnost Ubisoft něco přes minutu dlouhé launch video, které sestává převážně z in-game záběrů, které jsou doplněny několika ukázkami z CG sekvencí.

14. 2. 2006 v 14.51 Platforma: PC Popularita: 143 Velikost: 51.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Rainbow Six 4: Lockdown

Hratelné single/multiplayer demo PC verze taktické týmové akce Rainbow Six Lockdown, jež obsahuje singleplayer misi z hlavní kampaně odehrávající se v Jižní Africe, která je hratelná buď na obtížnost normall, nebo challenge a v také kooperaci. Multiplayer obsah je v demu zastoupen mapou Prison, která je přístupná v módu Team Adversarial. V single i multiplayer části demoverze je k dispozici 17 zbraní (v plné verzi jich bude 42) a kompletní nabídka granátů a dalšího vybavení. Naproti tomu možnost vytvořit si svoji vlastní postavu je v demu k dispozici pouze v multiplayeru.

18. 1. 2006 v 21.25 Platforma: PC Popularita: 8282 Velikost: 519.9 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Zajímavý pohled na historii takticko-akční série Rainbow Six

Společnost Ubisoft a tvůrci z týmu Red Storm Entertainment právě vydali PS2 a Xbox verze týmové 3D akce Rainbow Six: Lockdown a při té příležitosti došlo k vydání videa, jež nabízí pohled na minulost celé série Rainbow Six. Skoro tři minuty dlouhý trailer nabízí pohled na všechny doposud vydané díly v sérii Rainbow Six, která odstartovala v roce 1998 z iniciativy samotného Toma Clancyho. Fanoušci série se na videu mohou podívat, jak velký rozdíl je mezi prvním dílem a posledním dílem R6: Lockdown, který právě vyšel na PS2 a Xboxu, přičemž na PC vyjde během následujících měsíců (přesný termín bude teprve oznámen). Záběry na videu jsou navíc doprovázeny komentářem tvůrců, kteří se podíleli na tvorbě jednotlivých dílů v sérii a vysvětlují co tvoří základ celé série, kterého se drželi v podstatě ve všech doposud vydaných Rainbow Six titulech. Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown (koupit na Bontonlandu) hráče opět postaví do role velitele mezinárodního protiteroristického týmu Rainbow Six, jež se tentokrát musí vypořádat s teroristickou organizací, která hodlá na neznámý cíl zaútočit strašlivým nanotech virem. Všechny verze hry nabídnou 2 singleplayer kampaně a multiplayer v celé řadě populárních módů, jež využijí specifik každé z platforem. V první singleplayer kampani hráč převezme roli odpovědného velitele týmu Dinga Chaveze, jenž nikdy nenechá své může v úzkých. Ve druhé singleplayer kampani se z hráče stane arogantní a samotářský sniper Dieter Weber, který je přesným opakem Dinga Chaveze.

7. 9. 2005 v 12.14 Platforma: PC Popularita: 69 Velikost: 26.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Atraktivní promo video z konzolové verze Rainbow Six: Lockdown

Zhruba za týden se na pultech obchodů objeví PS2 a Xbox verze týmové taktické 3D akce Rainbow Six: Lockdown a společnost Ubisoft při té příležitosti vydala zbrusu nové promo video, které patří k těm co stojí za zhlédnutí. Video je dlouhé 1 minutu 46 a nabízí chutný sestřih záběrů z povedených CG filmečků a dramatických herních situací. Záběry z filmečků přitom slouží k presentaci základní zápletky celé hry, která by podle tvůrců rozhodně neměla být ve hře přítomna pouze formálně, ale měla by být jedním z prvotních motivů dalšího hraní. Alespoň co se singleplayer kampaně týče. Jinak video nabízí i záběry ze splitscreen multiplayeru, záběry presentující tvorbu postavy a další zajímavé prvky. Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown (koupit na Bontonlandu) hráče opět postaví do role velitele mezinárodního protiteroristického týmu Rainbow Six, jež se tentokrát musí vypořádat s teroristickou organizací, která hodlá na neznámý cíl zaútočit strašlivým nanotech virem. Všechny verze hry nabídnou 2 singleplayer kampaně a multiplayer v celé řadě populárních módů, jež využijí specifik každé z platforem. V první singleplayer kampani hráč převezme roli odpovědného velitele týmu Dinga Chaveze, jenž nikdy nenechá své může v úzkých. Ve druhé singleplayer kampani se z hráče stane arogantní a samotářský sniper Dieter Weber, který je přesným opakem Dinga Chaveze.

1. 9. 2005 v 17.51 Platforma: PC Popularita: 99 Velikost: 20.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Video představující technologický základ titulu Rainbow Six 4: Lockdown

Společnost Ubisoft a tvůrci z týmu Red Storm Entertainment vydali další video z taktické akce Rainbow Six 4: Lockdown, které se fanouškům série snaží představit technologii, jež hru pohání a novinky, které do ní tvůrci implementovali. Video je dlouhé 3 minuty 20 sekund a několik členů tvůrčího týmu Red Storm Entertainment na jeho záběrech popisují novinky technologického charakteru, jež se ve hře objeví a které budou mít přímý vliv na hratelnost a celkový zážitek z hraní. Jde například o použití Havok fyziky, díky níž bude herní svět živější a hráč bude mít daleko širší možnosti interakce s objekty v něm. Tvůrci také zapracovali na propojení fyziky s novými animacemi, jež mají navodit údajně skoro až filmový pocit. Zbrusu nový je i systém starající se osvětlení a stíny, o němž na videu podrobnější hovoří level designer Dion Rogers. Tom Clancy's Rainbow Six 4: Lockdown hráče opět postaví do role velitele mezinárodního protiteroristického týmu Rainbow Six, jež se tentokrát musí vypořádat s teroristickou organizací, která hodlá na neznámý cíl zaútočit strašlivým nanotech virem. Všechny verze hry nabídnou 2 singleplayer kampaně a multiplayer v celé řadě populárních módů, jež využijí specifik každé z platforem. V první singleplayer kampani hráč převezme roli odpovědného velitele týmu Dinga Chaveze, jenž nikdy nenechá své může v úzkých. Ve druhé singleplayer kampani se z hráče stane arogantní a samotářský sniper Dieter Weber, který je přesným opakem Dinga Chaveze.

30. 8. 2005 v 13.12 Platforma: PC Popularita: 77 Velikost: 10.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Info o hudbě na videu z 3D akce Rainbow Six 4: Lockdown + screeny

Tvůrci z týmu Red Storm Entertainment a Ubisoft vydali další video (a obrázky), které fanouškům takticko-akční série Rainbow Six přibližuje proces tvorby různých částí chystaného titulu Rainbow Six 4: Lockdown. Dnešní video je dlouhé 2 minuty 29 sekund a nabízí pohled na tvorbu hudební a zvukové části hry. Proto je také doprovázeno komentářem zvukového designéra Chrise Groeglera, jež má v zásobě spoustu zajímavých informací. Rainbow Six 4: Lockdown bude podle tvůrců působit daleko více filmovějším dojmem, čemuž bylo třeba přizpůsobit i hudební doprovod. Proto se tvůrci rozhodli jít cestou metalové muziky, která hraje nejenom během CG animaček, ale i v průběhu hry samotné. Ve hře tak bude ke slyšení řada skladeb od známých metalových band včetně stálic industrial-metalové scény Fear Factory. Kromě videa je k dispozici i pár nových obrázků v naší galerii. Tom Clancy's Rainbow Six 4: Lockdown hráče opět postaví do role velitele mezinárodního protiteroristického týmu Rainbow Six, jež se tentokrát musí vypořádat s teroristickou organizací, která hodlá na neznámý cíl zaútočit strašlivým nanotech virem. Všechny verze hry nabídnou 2 singleplayer kampaně a multiplayer v celé řadě populárních módů, jež využijí specifik každé z platforem. V první singleplayer kampani hráč převezme roli odpovědného velitele týmu Dinga Chaveze, jenž nikdy nenechá své může v úzkých. Ve druhé singleplayer kampani se z hráče stane arogantní a samotářský sniper Dieter Weber, který je přesným opakem Dinga Chaveze.

19. 8. 2005 v 12.03 Platforma: PC Popularita: 30 Velikost: 15.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Presentace Rivalry módu na videu z taktické akce Rainbow Six 4: Lockdown

Dříve ohlášené datum vydání konzolových verzí 3D akce Rainbow Six 4: Lockdown už se přiblížilo na vzdálenost necelého měsíce a spol. Ubisoft se tak snaží na poslední chvíli přesvědčit majitele PS2 a Xboxu, že by si tento titul určitě neměli nechat ujít. Tentokrát je oním přesvědčovacím prostředkem nové in-game video, které nabízí přesně 3 minuty záběrů a jeho primárním cílem je představení multiplayer módu Rivalry, kde proti sobě stojí žoldáci a členové jednotky Rainbow. Záběry na videu jsou doprovázeny komentářem jednoho z tvůrců, který se snaží popsat co největší množství herních prvků, jež jsou v módu Rivalry k dispozici. Popisuje tedy zbraně, účinky různých druhů granátů, specifické vybavení žoldáků i vojáků a další. Tom Clancy's Rainbow Six 4: Lockdown hráče opět postaví do role velitele mezinárodního protiteroristického týmu Rainbow Six, jež se tentokrát musí vypořádat s teroristickou organizací, která hodlá na neznámý cíl zaútočit strašlivým nanotech virem. Všechny verze hry nabídnou 2 singleplayer kampaně a multiplayer v celé řadě populárních módů, jež využijí specifik každé z platforem. V první singleplayer kampani hráč převezme roli odpovědného velitele týmu Dinga Chaveze, jenž nikdy nenechá své může v úzkých. Ve druhé singleplayer kampani se z hráče stane arogantní a samotářský sniper Dieter Weber, který je přesným opakem Dinga Chaveze.

15. 8. 2005 v 11.12 Platforma: PC Popularita: 31 Velikost: 22 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Míra realismu řady prvků na videu z týmové akce Rainbow Six 4: Lockdown

Společnost Ubisoft a tým Red Storm Entertainment vydali další videoukázku z chystané týmové taktické akce Rainbow Six 4: Lockdown, která vyjde letos na podzim na PS2 a Xboxu a na jaře příštího roku na PC. Video je dlouhé skoro 5 minut a celé se zabývá mírou realismu R6: Lockdown. Záběry nabízí pohled na proces, kterým tvůrci museli projít, aby pak mohli jednotlivé prvky ve hře vytvořit tak, aby v co největší možné míře odpovídali skutečnosti. Týká se to například pohybů postav s různými druhy zbraní, stylu střelby, různých animace pro odlišné situace (běh, střelba, plížení atd.) Video samozřejmě nabízí i ukázky přímo ze hry, které názorně presentují, jak se nakonec tvůrcům podařilo své záměry ohledně realismu uskutečnit. Tom Clancy's Rainbow Six 4: Lockdown hráče opět postaví do role velitele mezinárodního protiteroristického týmu Rainbow Six, jež se tentokrát musí vypořádat s teroristickou organizací, která hodlá na neznámý cíl zaútočit strašlivým nanotech virem. Všechny verze hry nabídnou 2 singleplayer kampaně a multiplayer v celé řadě populárních módů, jež využijí specifik každé z platforem. V první singleplayer kampani hráč převezme roli odpovědného velitele týmu Dinga Chaveze, jenž nikdy nenechá své může v úzkých. Ve druhé singleplayer kampani se z hráče stane arogantní a samotářský sniper Dieter Weber, který je přesným opakem Dinga Chaveze.

27. 7. 2005 v 13.07 Platforma: PC Popularita: 36 Velikost: 15.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Videoprezentace nové AI v týmové 3D akci Rainbow Six 4: Lockdown

Vylepšená AI spolubojovníků v rámci jednotky je pouze jeden z mnoha prvků, které mohou fanoušci očekávat od Rainbow Six 4: Lockdown. Jde však o prvek velmi důležitý, zejména proto, že R6: Lockdown je hra založená na týmové spolupráci. Dokazuje to nové video, které tvůrci z Red Storm Entertainment připravili. Je dlouhé 4 minuty 42 sekund a kromě ukázek z různých bojových situací obsahuje i spoustu cenných poznámek od jednotlivých členů výše zmíněného týmu Red Storm Ent. Tvůrci hovoří o tom, v jakých oblastech hry se nová AI nejvíce projeví a co všechno ovlivní (animace, zvuky a další). Tvůrci rovněž na videu hovoří o několika druzích AI nepřátel, jež závisí na tom, jestli jde o řadového teroristu, nebo člena dobře vyzbrojené a vycvičené teroristické buňky. Není snad třeba zdůrazňovat, že odlišná AI nepřátel znamená i odlišné chování nepřátel v boji, na něž má navíc vliv řada dalších faktorů včetně hráče. Tom Clancy's Rainbow Six 4: Lockdown hráče opět postaví do role velitele mezinárodního protiteroristického týmu Rainbow Six, jež se tentokrát musí vypořádat s teroristickou organizací, která hodlá na neznámý cíl zaútočit strašlivým nanotech virem. Všechny verze hry nabídnou 2 singleplayer kampaně a multiplayer v celé řadě populárních módů, jež využijí specifik každé z platforem. V první singleplayer kampani hráč převezme roli odpovědného velitele týmu Dinga Chaveze, jenž nikdy nenechá své může v úzkých. Ve druhé singleplayer kampani se z hráče stane arogantní a samotářský sniper Dieter Weber, který je přesným opakem Dinga Chaveze.

26. 7. 2005 v 15.41 Platforma: PC Popularita: 71 Velikost: 15.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Presentace multiplayeru na videu z PS2 verze Rainbow Six 4: Lockdown

Tituly v akční sérii Rainbow Six se na konzolích staly populární zejména díky multiplayeru, což platí hlavně o Xbox verzích, které těžily z podpory Xbox Live. V případě R6: Lockdown by se však zajímavého multiplayeru měli dočkat i majitelé PS2. Naznačuje to nové video, které je dlouhé 2 minuty 7 sekund a nabízí pohled na záběry z multiplayeru v PS2 verzi. Záběry jsou doprovázeny komentářem, který představuje nové módy (Rivalry mód), speciální vybavení, nové zbraně i výbušniny, layout mnoha MP map a také širokou škálu úkolu pro mise v úkolově orientovaných MP módech. Tom Clancy's Rainbow Six 4: Lockdown hráče opět postaví do role velitele mezinárodního protiteroristického týmu Rainbow Six, jež se tentokrát musí vypořádat s teroristickou organizací, která hodlá na neznámý cíl zaútočit strašlivým nanotech virem. Všechny verze hry nabídnou 2 singleplayer kampaně a multiplayer v celé řadě populárních módů, jež využijí specifik každé z platforem. V první singleplayer kampani hráč převezme roli odpovědného velitele týmu Dinga Chaveze, jenž nikdy nenechá své může v úzkých. Ve druhé singleplayer kampani se z hráče stane arogantní a samotářský sniper Dieter Weber, který je přesným opakem Dinga Chaveze.

4. 7. 2005 v 08.03 Platforma: PC Popularita: 32 Velikost: 17.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

In-game video z Xbox verze taktické 3D akce Rainbow Six 4: Lockdown

Společnost Ubisoft a divize Ubisoft Montreal vydali zbrusu nový trailer z Xbox verze konzolové akce Rainbow Six 4: Lockdown, která by se na pultech obchodů měla objevit v září tohoto roku. Video je dlouhé 2 minuty 11 sekund a nabízí rychlý sestřih akčních scén, které představují některé zbraně (MTAR-21), obranné prvky a speciální vybavení (štíty, snímač pohybu), všechna hlavní povolání v multiplayeru a také multiplayer samotný, zejména herní módy. Video samozřejmě nabízí příznivcům série další možnost prohlédnout si, na jakou audiovizuální kvalitu se mohou v R6: Lockdown připravit a nutno říci, že se tvůrcům podařilo ze starého Xbox enginu vymáčknout docela hodně, zejména co prvků podílejících se na stylovosti presentace týče. Použití starého enginu se však samozřejmě týká pouze verze pro Xbox. Verze pro konzoli PS2 je totiž postavena na enginu zbrusu novém. Tom Clancy's Rainbow Six 4: Lockdown hráče opět postaví do role velitele mezinárodního protiteroristického týmu Rainbow Six, jež se tentokrát musí vypořádat s teroristickou organizací, která hodlá na neznámý cíl zaútočit strašlivým nanotech virem. Všechny verze hry nabídnou 2 singleplayer kampaně a multiplayer v celé řadě populárních módů, jež využijí specifik každé z platforem. V první singleplayer kampani hráč převezme roli odpovědného velitele týmu Dinga Chaveze, jenž nikdy nenechá své může v úzkých. Ve druhé singleplayer kampani se z hráče stane arogantní a samotářský sniper Dieter Weber, který je přesným opakem Dinga Chaveze.

27. 6. 2005 v 11.31 Platforma: PC Popularita: 33 Velikost: 36.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové making of video z týmové 3D akce Rainbow Six 4: Lockdown

Společnost Ubisoft vydala nové making of video, které pojednává o procesu tvorby týmové 3D akce Rainbow Six 4: Lockdown, konkrétně o různých aspektech visuální stránky tohoto titulu. Video je dlouhé 3 minuty 53 sekund a nabízí záběry ze hry doprovázené záběry na hovořící členy vývojového týmu. Mezi témata, která se na videu probírají, patří design úrovní, design postav, tvorba CG filmečků, různé metody navození specifické atmosféry a další. Podle tvůrců bude mít Rainbow Six 4: Lockdown produkční kvality filmu hollywoodské produkce. Nezmiňují se však o tom, jestli produkci hry srovnávají se špičkovými akčními snímky, nebo filmy béčkové produkce :). Na mysli měli zřejmě špičkové snímky, což je ovšem dosti odvážné tvrzení.

14. 2. 2005 v 17.10 Platforma: PC Popularita: 32 Velikost: 12.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Video a sada screenů z taktické akce Rainbow Six 4: Lockdown

Vzhledem k popularitě celé série je taktická akce Rainbow Six 4: Lockdown pro Ubisoft jedním z nejdůležitějších titulů nadcházejících měsíců. I to je důvod, proč se o hře stále mluví i píše a je připomínána prostřednictvím nových obrázků, nebo videí. Sadu pěkných ukázek přímo z boje si může každý fanoušek série Rainbow Six prohlédnout v naší galerii a video je k dispozici zde. Je dlouhé celé 3 minuty 2 sekundy a nabízí záběry přímo ze hry, které se týkají tématu, o němž ve videu hovoří členové tvůrčího týmu. Oním tématem jsou způsoby, jakým se tvůrci snažili hráče více vtáhnout do hry a tím celou sérii posunout zase o kousek dál.

1. 2. 2005 v 13.40 Platforma: PC Popularita: 40 Velikost: 16.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Tom Clancy's Rainbow Six 4 - promo trailer

Téměř minutu a půl dlouhý promo trailer z připravované taktické akce Tom Clancy's Rainbow Six 4 od Ubisoftu. Video nabízí ukázky přímo ze hry i útržky z rádiové komunikace mezi členy týmu.

30. 11. 2004 v 20.19 Platforma: PC Popularita: 48 Velikost: 12.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout