Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře The Saga of Ryzom pro PC

The Saga of Ryzom - in-game video

Krátké in-game video dlouhé 45 sekund, které nabízí pohled na průběh souboje ženské postavy s obludnou příšerou za použití ohnivé magie.

15. 9. 2004 v 16.52 Platforma: PC Popularita: 58 Velikost: 3.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Škola kouzlení na videu a obrázcích z MMORPG The Saga of Ryzom

The Saga of Ryzom, (jejíž poslední fáze betatestu byla právě zpuštěna) je od základu originální akční MMROPG situované na fiktivní planety ATYS. Zde již po staletí probíhají boje o nadvládu mezi dvěma civilizacemi, do něhož se navíc připletou čtyři nové lidské rasy. Situace díky tomu pořádně zhoustla, což je to správné klima pro to, aby se v něm odehrávalo akční MMROPG. Ryzom je titul, který již na první pohled vyniká svojí stylizací. Barvami prostředí počínaje, přes architekturu i vzhled postav i příšer a originální dynamickou hudbu konče. Mnohem důležitější je však poměrně volný systém vývoje postavy založený na schopnostech a dovednostech. To hráčům umožňuje ovládnutí několika profesí naráz bez toho, aby museli nutně zapomenout vše co se naučili již dříve. Mezi schopnosti, které je možné ovládnout patří i kouzlení, jehož průběh si můžete prohlédnout na těchto nových obrázcích, nebo v tomto kratičkém in-game videu.

31. 8. 2004 v 09.52 Platforma: PC Popularita: 39 Velikost: 1.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout