Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Aurora Watching pro PC

Anglická demoverze akčního titulu Aurora Watching: Gorky Zero

Akční titul Aurora Watching: Gorky Zero od polského týmu Metropolis Software už je i v české verzi několik měsíců na trhu. Doposud však byla k dispozici pouze polská demoverze, což už nyní neplatí. Ke stažení je konečně i demoverze anglická. Demoverze obsahuje intro animačku, tutoriál vysvětlující ovládání i základní pravidla a také první misí z plné verze hry. Demo přitom obsahuje polský dabing a anglické titulky - popisky. Aurora Watching: Gorky Zero je titul, v němž hlavní roli obsadil zkušený agent Cole Sullivan, který zemi už několikrát zachránil před hrozbou definitivního zničení. A stejný úkol před ním stojí i nyní. Musí zabránit morálně pokleslému doktoru Jackovi Pareckemu, aby pokračoval v dalších experimentech s DNA a uskutečnil své šílené plány. Výchozí pozice agenta Sullivana však není vůbec růžová. Od poslední akce uběhly už 2 roky, které strávil intenzivní konzumací alkoholu. Není tudíž vůbec jisté, zdali Cole Sullivan vůbec dokáže znovu zaktivovat své speciální schopnosti, aby již potřetí zachránil lidstvo. O tom už se však každý hráč musí přesvědčit sám, když převezme Sullivanovu roli a vydá se do ledem pokryté Arktidy, kde na něj čeká řada nebezpečných misí uvnitř nepřátelské základny. Aurora Watching nabízí dva pohledy na hru. V taktickém pohledu hráč své akce plánuje a v 3D pohledu je poté uskutečňuje. Koncept hry však nenabízí pouze taktickou akci, ale přimíchává k tomu ještě lehčí puzzle a minihry s použitím speciálního hi-tech vybavení. Hra je postavena na interně vyvinuté technologii, která využívá licencovaného fyzikálního Renderware enginu a dále nabízí podporu pixel shaderů, realtime particle efektů atd. To vše je doplněno kvalitním hudebním doprovodem, který dynamicky reaguje na to co se odehrává na obrazovce.

9. 10. 2005 v 08.39 Platforma: PC Popularita: 319 Velikost: 165.2 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Obrázky a in-game videa ze stealth akce Aurora Watching: Gorky Zero

Speciální agent Cole Sullivan se před operací Aurora Watching: Gorky Zero pár let pěkně proléval slušnými dávkami alkoholu. Ani to mu však neubralo na schopnosti zasáhnout ve prospěch lidstva, když je třeba. Přesně jak to dělá na videích a screenech. Aurora Watching: Gorky Zero je stealth akční titul od polské společnosti Metropolis Software, jehož hlavním hrdinou je opět agent Cole Sullivan. Nová videa jsou zabalena do jednoho archivu a dohromady nabízí 2 minuty a 4 sekund záběrů přímo ze hry. Nové screeny jsou pak k vidění v této galerii. První video představuje agenta Sullivana při maskovací činnosti, která spočívá v okradení zabitých protivníků a odtažení jejich mrtvých tělesných schránek někam, kde je nikdo neuvidí. Druhé video je sice kratší, ale mnohem zajímavější. Cole Sullivan si v ně hraje na snipera a i přes mizernou viditelnost stihne před svojí smrtí odprásknou jednoho z protivníků.

28. 2. 2005 v 15.55 Platforma: PC Popularita: 97 Velikost: 21.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Aurora Watching: Gorky Zero - polská demoverze

Hratelné demo stealth akce Aurora Watching: Gorky Zero, která je celá v polštině, což by však pro nás neměl být žádný velký problém.

13. 1. 2005 v 08.41 Platforma: PC Popularita: 120 Velikost: 124.7 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Aurora Watching: Gorky Zero - in-game videa

Tři videa sbalená do jednoho archivu, která dohromady nabízí 2 minuty 26 sekund ukázek ze tří různých úrovní. První video nabízí možnost zúčastnit se přestřelky v továrním komplexu, druhé video nabízí pohled na akci v laboratoři a konečně třetí video obsahuje záběry z jízdy na sněžném skútru.

13. 1. 2005 v 08.40 Platforma: PC Popularita: 73 Velikost: 47.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Stáhněte si 3D screenshoty z taktické akce Aurora Watching: Gorky Zero

Polská společnost Metropolis Software vydala 4 zbrusu nové 3D a screenshoty z jejich připravované stealth akce Aurora Watching: Gorky Zero. Screenshoty nabízejí možnost podívat se na vybrané okamžiky ze hry z libovolného úhlu pohledu. Vše co k prohlížení 3D obrázků potřebujete je QuickTime přehrávač. Pokud se vám nechce 3D screenshoty stahovat, můžete si v naší galerii prohlédnout několik normálních obrázků, které jsme pro vás z nových 3D screenů natípali. Aurora Watching: Gorky Zero je další díl v sérii Gorky Zero. Hlavním hrdinou je opět speciální tajný agent Cole Sullivan, který se však posledních pár let topí v alkoholu. Nyní se však musí vzchopit, aby mohl opět již po třetí zachránit svět před velkou hrozbou. Tentokrát ji přestavuje šílený profesor Jacek Parecky, který provádí odporné experimenty s lidskou DNA.

21. 10. 2004 v 13.20 Platforma: PC Popularita: 94 Velikost: 13.3 MB Typ: Modifikace

Stáhnout