Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Jade Empire: Special Edition pro PC

Jade Empire: Special Edition - Save

100% save ze hry

28. 2. 2010 v 21.39 Platforma: PC Popularita: 264 Velikost: 1.35 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Jade Empire: Special Edition- +2 Trainer

2 funkční Trainer ke hře Jade Empire: Special Edition k verzi 1.0.

30. 3. 2007 v 14.37 Platforma: PC Popularita: 249 Velikost: 0.2 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Jade Empire: Special Edition- +4 Trainer

4 funkční Trainer do hry Jade Empire: Special Edition pro verzi 1.0.

30. 3. 2007 v 14.36 Platforma: PC Popularita: 229 Velikost: 0.2 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Jade Empire: Special Edition- +7 Trainer

7 funkční Trainer do hry Jade Empire: Special Edition pro verzi 1.0.

30. 3. 2007 v 14.35 Platforma: PC Popularita: 322 Velikost: 0.6 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Jade Empire: Special Edition- +11 Trainer

11 funkční Trainer pro hru Jade Empire: Special Edition verze 1.0.

30. 3. 2007 v 14.33 Platforma: PC Popularita: 336 Velikost: 0.1 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Jade Empire: Special Edition - video č.5

Minutu a čtvrt dlouhé in-game video z akčního RPG Jade Empire: Special Edition, které nabízí záběry z několika soubojů proti lidským i nelidským nepřátelům.

2. 3. 2007 v 18.05 Platforma: PC Popularita: 218 Velikost: 17.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Jade Empire: Special Edition - video č.4

Minutová videoukázka z PC verze RPG Jade Empire, která nabízí záběry ze souboje, v jehož průběhu používá hlavní hrdina bojový styl železné dlaně.

19. 2. 2007 v 17.14 Platforma: PC Popularita: 140 Velikost: 18.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Jade Empire: Special Edition - video č.3

Něco málo přes půl minuty dlouhé in-game video z akčního RPG Jade Empire: Special Edition, na jehož záběrech je prezentován bojový styl zmije.

13. 2. 2007 v 18.03 Platforma: PC Popularita: 161 Velikost: 10.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Jade Empire: Special Edition - video č.2

Minutu a půl dlouhé promo video z PC RPG Jade Empire: Special Edition, které nabízí pohled na sestřih záběrů ze hry (hlavně souboje) i CG filmečků.

7. 2. 2007 v 14.04 Platforma: PC Popularita: 187 Velikost: 32.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Jade Empire: Special Edition - video č.1

Skoro osm minut dlouhé video z PC verze akčního RPG Jade Empire, na jehož záběrech jsou k vidění záběry ze všech hlavních složek hry, včetně tréninkových i ostrých soubojů, průzkumu krajiny, konverzací a tak dále.

30. 10. 2006 v 18.01 Platforma: PC Popularita: 248 Velikost: 201.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Efektní promo trailer z originálního akčního RPG Jade Empire

Skrz naskrz originální akční 3D RPG Jade Empire od společnosti BioWare se v obchodech objeví až za pár dní a kromě neskutečně vysokých hodnocení v prvních recenzí by nerozhodné majitele Xboxu mohl ke koupi přesvědčit i tento povedený promo trailer. Video je dlouhé 1 minutu 1 sekundu a nabízí dynamický sestřih záběrů z efektních příběhových scén i přímo ze hry. Jade Empire si zatím vede ve všech recenzích výborně a známky nejdou pod 9 z 10, což se ovšem dalo očekávat. Zdá se, že se doktorům z BioWare podařilo dát dohromady titul, který nemá prakticky žádné výraznější slabiny a kromě skvělého příběhu i propracovaného herního světa nabízí také výborný soubojový systém. Ten je sice akční, ale nabízí dostatek možností i těm, jejichž reflexy a postřeh nejsou na nejlepší úrovni.

11. 4. 2005 v 09.48 Platforma: PC Popularita: 98 Velikost: 15.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Bojové styly Hidden Fist a Spirit Thief na videích z 3D RPG Jade Empire

Na homepage Xbox only 3D RPG Jade Empire se objevila dvě nová in-game videa presentující další dva bojové styly - Hidden Fist a Spirit Thief. První jmenovaný způsobuje soupeřům dezorientaci a ten druhý je doslova okrádá o duševní (chi) energii. Videa jsou zabalena do jednoho archivu jsou k dispozici zde. Dohromady nabízí 1 minutu 50 sekund záběrů z adrenalinových soubojů, kde se to v obou případech jenom hemží efektními údery. Bojový styl Hidden Fist je určen pro ty, kteří se vydali temnější cestou (sevřená pěst). Styl Hidden Fist je kolekce několika technik, které dokáží soupeře dokonale zmást do takové míry, že není schopen obrany a už vůbec ne protiútoku. Bojovníci ovládající styl Spirit Thief sice soupeře nemohou zranit fyzicky, ale dokáží manipulovat s jeho duševní energií, což může mít daleko horší následky. Soupeř se totiž bez duševní energie nedokáže soustředit a je tedy mnohem zranitelnější, v některých případech i prakticky bezmocný.

31. 3. 2005 v 18.01 Platforma: PC Popularita: 82 Velikost: 9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Screeny a dvě soubojová videa z 3D RPG pro Xbox Jade Empire

Na homepage 3D RPG Jade Empire se objevila další dvě in-game videa presentující bojové styly, jež jsou ve hře k dispozici. Tentokrát jde o videoukázky bojových stylů Double Axes a White Demon. Obě videa jsou zabalena do jednoho archivu, který je k dispozici zde a dohromady nabízí 1 minutu 36 sekund záběrů přímo ze hry. Kromě nich jsou však k dispozici i nové screeny v naší galerii. Bojový styl Double Axes (který na videu předvádí bonusová hratelná postava Tiger Shen) sice působí poněkud pomale a neohrabaně, ale jeho výhodou je velká destruktivní síla úderů a poměrně slušný dosah obou seker, jež lze samozřejmě i vrhnou do klubka nepřátel a zabít jich tak několik naráz. Bojový styl White Demon bývá často kritizován za svoji pomalost a těžkopádnost. V rukou skutečného mistra jde však o jedno z nejnebezpečnějších bojových umění, jehož čistá síla a průraznost dokáže bez problémů odrovnat celé šiky protivníků.

19. 3. 2005 v 12.11 Platforma: PC Popularita: 44 Velikost: 12.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Artworky a nová soubojová videa z 3D RPG pro Xbox Jade Empire

Společnost BioWare vydala dvě nová in-game videa z 3D RPG Jade Empire pro konzoli Xbox. Jde o videa představující další dva bojové styly, tentokrát jsou to styly Thousand Cuts a Dire Flame. K dispozici jsou i artworky jedné z 6 hratelných postav. Videa dohromady nabízejí 1 minutu a 34 záběrů přímo ze hry, přičemž video přestavující bojový styl Thousand Cuts je dlouhé 44 sekund a video presentující styl Dire Flame je dlouhé 50 sekund. Dire Flame je bojový styl patřící do magické školy, jenž tomu kdo jej ovládá umožňuje na soupeře vrhat ohňové šipky, explosivní firebally a také vyvolat kreaturu podobající se obrovskému hadu, či spíše drakovi, který soupeře spálí svým ohnivým dechem. Thousand Cuts patří do školy nemagických bojových stylů a jeho princip spočívá v tom, že je soupeř doslova zasypán sledem nepříliš silných úderů. Všechno ovšem probíhá v takové rychlosti, že to soupeře doslova odrovná a nestačí se ani bránit. Obě videa jsou zabalena do jednoho archivu, který je možné stahovat odsud. Nové artworky, dokumentující proces tvorby vzhledu postavy jménem Tiger Shen, jsou k dispozici v naší galerii.

14. 3. 2005 v 12.45 Platforma: PC Popularita: 40 Velikost: 12.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Bojový styl Stone Immortal na videu z 3D RPG Jade Empire

Není snad majitele konzole Xbox, který by se netěšil na okamžik, až bude v obchodech dostupné RPG Jade Empire od BioWare. Ta chvíle by měla nastat zhruba za 2 měsíce. Zatím musí stačit nové video, které presentuje jeden z dostupných bojových stylů. Video je dlouhé 52 sekund a bojový styl, který v něm bojovnice předvádí při bitce v hostinci (který se však právě díky boji promění v budovu plnou rozbitého nábytku) se nazývá Stone Immortal. Jde o styl magický, který žádá mysl koncentrovanou na stabilitu, rovnováhu a pořádek. Proto se hodí zejména pro ty, kdo se řídí filosofií "Cesta otevřené dlaně". Bojovníci a bojovnice, kteří tento styl ovládnou pak mohou své protivníky zasypávat salvami krystalů, měnit oponenty v kámen, nebo pod jejich nohama otevírat zemský povrch.

18. 2. 2005 v 16.47 Platforma: PC Popularita: 55 Velikost: 7.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Bojové techniky Leaping Tiger a Ice Shard na videích z RPG Jade Empire

Za necelé dva měsíce vyjde na konzoli Xbox akční RPG Jade Empire a všechno nasvědčuje tomu, že půjde o jasně nejlepší RPG bez rozdílu platforem za hodně dlouhou dobu. Pro nedočkavé fanoušky žánru jsou k dispozici nové screeny a videa. Obrázky jsou k dispozici v naší galerii a videa zabalená do jednoho archivu jsou k dispozici zde. Jde o videa presentující odlišné bojové styly, které je možné v Jade Empire používat. První video je dlouhé 1 minutu 5 sekund a presentuje magický bojový styl zvaný Ice Shard. Při použití této techniky využívá hlavní postava část svého chi k tomu, aby vyvolala mrazivého ducha nejvyšších hor. Bojová technika Ice Shard se používá v několika formách. Nejčastěji je to kus ledu, v němž je soupeř na moment uvězněn, nebo jako salva ledových šipek, které soupeře nejenom zraní, ale i znatelně zpomalí. Druhé video je dlouhé 56 sekund a představuje bojový styl Leaping Tiger, který je založen na tradičních bojových technikách a nevyžaduje použití magie. Bojovníci, kteří techniku Leaping Tiger praktikují spoléhají zejména na svoji rychlost a ostří svých drápů.

14. 2. 2005 v 09.52 Platforma: PC Popularita: 49 Velikost: 21.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Jade Empire - sparring video

Video je dlouhé celé 2 minuty 12 sekund a nabízí možnost podívat se a poslechnout si nadabovaný rozhovor mezi hráčem ovládanou a NPC postav, které společně následně svedou tréninkový souboj v bojové aréně. Záběry na souboj jsou poněkud kratší, což je důsledek toho, že hlavní postava svého výřečného soupeře rychle porazila.

30. 1. 2005 v 08.53 Platforma: PC Popularita: 49 Velikost: 12.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Soubojové in-game video z akčního 3D RPG Jade Empire pro Xbox

Společnost BioWare vydala další krátké in-game video z připravovaného akčního 3D RPG Jade Empire, které (zatím pouze pro Xbox) vyjde již letos v březnu. Aktuální videoukázka je dlouhá 44 sekund a nabízí pohled na souboj, v němž hlavní postava využije své schopnosti dočasné proměny v démona a v konkrétně v tomto případě se změní v démonického koně. Jak je na videu velmi zřetelně vidět, dokáže si takový pekelný koník se svými soupeři poradit jedna báseň. Buď jejich bojové nadšení utlumí pořádnou ranou kopytem, nebo je zcela zastaví obětním plamenem, který je buď upálí, nebo přinutí vzít nohy na ramena. Na rozdíl od předešlých videí už jsou zde slyšet i skřeky nepřátel při inkasovaných úderech. Krásně to tedy dokumentuje postup ve vývoji hry, jež v březnu vyústí v její vydání, jak je uvedeno výše.

4. 1. 2005 v 09.09 Platforma: PC Popularita: 40 Velikost: 4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Použití netradiční zbraně na videu z Xbox RPG Jade Empire

Jade Empire je podle jejich vlastních slov vysněným projektem zakladatelů společnosti BioWare a na hře je to znát. Jde o do posledního detailu vypiplaný projekt, který majitelům Xboxu (později snad i majitelům PC) nabídne unikátní možnost prožít virtuální dobrodružství v originálním herním světě postaveném na asijské mytologii. Jedním z hlavních prvků je komplexní soubojový systém, který je sice realtime, ale úspěšnost jednotlivých útoků, či obrany se stejně propočítává na základě složitých pravidel ne nepodobných D&D. Hráč může v soubojích používat nejenom fyzické útoky, ale jakousi obdobu magie. Nové video však představuje souboj, kde postava jako zbraní využívá šunkových kýt, což určitě nejsou klasické zbraně, které jsou v RPG obvykle k vidění a jenom to dokazuje proklamovanou možnost použití prakticky jakéhokoli předmětu, který se nachází v lokaci.

17. 12. 2004 v 12.30 Platforma: PC Popularita: 45 Velikost: 4.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Představení bojových stylů na screenech a videu z 3D RPG Jade Empire

Akční 3D RPG Jade Empire je prvním RPG titulem od proslavené společnosti BioWare, zasazeným do zbrusu nového herního prostředí, které není postaveno na žádné z existujících licencí, ale vzniklo od základů přímo v BioWare. A není třeba zdůrazňovat, že se jedná o do detailů propracovaný svět s vlastní historií, pravidly a také zcela unikátním vzhledem. Jde o mix západní a asijské kultury, kde právě asijské vlivy jsou viditelně dominující. Zřejmě je to i z nových obrázků v naší galerii a také z tohoto videa původem z IGN. Video je dlouhé 3 minuty 54 sekund a je zaměřeno na představení originálního akčního soubojového systému a všech bojových stylů mezi nimiž nechybí magie, možnost transformovat se do podoby kterékoli dříve poražené příšery, klasické asijské bojové umění a další. Kromě základních bojových technik hra nabízí i několik dočasných, které může hráč a jeho postava používat po sebrání specifických předmětů. Ostatně prohlédnout si to můžete sami ve výše zmiňované videoukázce.

27. 9. 2004 v 09.03 Platforma: PC Popularita: 52 Velikost: 17.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Xbox exkluzivní 3D RPG Jade Empire se zřejmě objeví i na PC + nová videa

Zdá se, že připravované akční 3D RPG Jade Empire by se i přes jeho současnou Xbox exkluzivitu mohlo v budoucnosti objevit i na PC. Alespoň tak o tom uvažují tvůrci ze společnosti BioWare, což dokazuje tato zvuková nahrávka z nedávno konané herní výstavy EGN 2004. Nic však samozřejmě není jisté, dokud nepadne oficiální rozhodnutí. Je to ovšem velmi pozitivní znamení, protože podle stejného scénáře se na světlo světa dostávala i PC verze předešlého RPG od BioWare SW: Knights of the Old Republic. Jestliže se tedy Xbox verze Jade Empire má na trhu objevit na jaře příštího roku, mohli bychom se již ke konci příštího roku dočkat i výše zmiňované PC verze. Prozatím však nechme PC verzi stranou. Raději si stáhněte a prohlédněte tato dvě nová shaky cam in-game videa představující nová prostředí - barvami hýřící čínskou vesnici a nebezpečnou temnou jeskyni (thx Senqualis).

7. 9. 2004 v 09.08 Platforma: PC Popularita: 44 Velikost: 11.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout