Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Kult: Heretic Kingdoms pro PC

Kult: Heretic Kingdoms - +5 Trainer

5 funkční trainer pro verzi hry 1.0 

12. 4. 2008 v 23.46 Platforma: PC Popularita: 41 Velikost: 0.04 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Kult: Heretic Kingdoms - +7 Trainer

7 funkční trainer 

12. 4. 2008 v 23.45 Platforma: PC Popularita: 48 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Kult: Heretic Kingdoms - +6 Trainer

6 funkční trainer 

12. 4. 2008 v 23.44 Platforma: PC Popularita: 31 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

KULT: Heretic Kingdoms

Čeština pro RPG KULT: Heretic Kingdoms. Bližší informace najdete v souboru info.txt.

23. 6. 2007 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 319 Velikost: 2.29 MB Typ: Čeština

Stáhnout

KULT: Heretic Kingdoms

Slovenčina pro demoverzi i plnou verzi akčního RPG KULT: Heretic Kingdoms. Překlad je připraven pro plnou hru ve verzi 1.3. Bližší informace najdete v instalátorech. Tento překlad pochází ze serveru Slovenčiny.com.

11. 5. 2007 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 112 Velikost: 7.41 MB Typ: Čeština

Stáhnout

Kult: Heretic Kingdoms - patch v1.5 EU

Společnost Project Three Interactive vydala patch v1.05 pro slovenské RPG Kult: Heretic Kingdoms. Patch řeší potíže s automapou, upravuje využití paměti a přidává možnost zapnutí a vypnutí aktivních attunementů. Kult: Heretic Kingdoms retail patches v1.5 Patch 1.5 ------------------------------------------------------------------------- Bugs fixed: - Automap feature fixed - Minor bugs fixed New features implemented: - Improved memory management - Toggle on/off your magic active attunements to ensure an increased strategic gameplay experience

28. 4. 2005 v 11.49 Platforma: PC Popularita: 365 Velikost: 6.4 MB Typ: Update

Stáhnout

Kult: Heretic Kingdoms - patch v1.3

Slovenský tým 3D People a nizozemská společnost Project Three Interactive vydali patch v1.3 pro akční fantasy RPG Kult: Heretic Kingdoms. Patch upravuje (snižuje) dobu nahrávání, snižuje užití paměti, obecně upravuje její správu a přidává do hry podporu pro modifikace. Kult: Heretic Kingdoms v1.3 decreased loading times less in-game memory usage improved memory management added mod support Kult: Heretic Kingdoms v1.2 - fixed accidental crash with camping plus savegame - fixed crash when opening the quest window - fixed not disappearing HexMark in Vale of Tears - fixed a few movement map problems - fixed a few minor graphic problems The following -UNSUPPORTED- features are also in this patch: - it is now possible to alter the resolution and color mode. In the config.cfg you can find gr_resolution and gr_color, which both can be changed. Valid resolutions are: gr_resolution= 1 for 1024x768 (default) gr_resolution= 2 for 1280x960 gr_resolution= 3 for 1600x1200 gr_color can be 16,24 or 32 Extreme zooming out in higher resolutions can cause slowdowns and we recommend against doing so!! - fixed gameplay on Windows 95/98/Me. This is how to enable play on these OS: Change font display from ttf to graphical. (you can switch graphical and ttf fonts in the config.cfg file, gr_font= 1 is for graphical, gr_font= 0 for ttf, default is ttf) Kult: Heretic Kingdoms v1.3 it now is possible to open 2 containers at once, so you can easily transfer items from one container to another you can sell/buy things directly from container to shop and vice versa fixed crash with throwing away container and saving that map fixed Diviner's rod visibility fixed Kyallisar zombie dialogue bug in spanish version fixed warlord attunements in spanish version fixed dialogue bugs (Madame Zoftig, Udric, arena guard, Sura war master) fixed maximum level (31) fixed changing weapon element to none fixed weapon/item element when dropped and taken back fixed memory usage We recommend to start over with the game after installing this patch, since your previous saves will not be repaired. We are real sorry for the inconvenience.

5. 1. 2005 v 10.42 Platforma: PC Popularita: 259 Velikost: 6.4 MB Typ: Update

Stáhnout

Kult: Heretic Kingdoms - patch v1.2

Slovenský tvůrčí tým 3D People a společnost Project Three Interactive vydali patch v1.2 pro izometrické fantasy RPG Kult: Heretic Kingdoms. Patch v1.2 je určen pro všechny jazykové verze hry a řeší případné problémy s padáním hry a také menší problémy s grafikou. Patch v1.2 obsahuje dříve vydaný patch v1.1.

13. 11. 2004 v 12.22 Platforma: PC Popularita: 191 Velikost: 2.3 MB Typ: Update

Stáhnout

Kult: Heretic Kingdoms - patch v1.1

Slovenský tvůrčí tým 3D People vydal první patch v1.1 pro jejich izometrické akční RPG Kult: Heretic Kingdoms. Patch odstraňuje veškeré problémy s bednami a přináší podstatnou změnu k lepšímu v jejich užívání. Patch také upravuje užití paměti a několik menších chybiček v různých jazykových verzích. Patch je určen pro všechny jazykové verze. Účinek patche se bohužel neprojeví při hraní ze starší uložené pozice.

18. 10. 2004 v 17.22 Platforma: PC Popularita: 122 Velikost: 1.3 MB Typ: Update

Stáhnout

Vyzkoušejte anglické demo akčního fantasy RPG Kult: Heretic Kingdoms

Společnost Project Three Interactive a slovenský tvůrčí tým 3D People vydali u příležitosti brzkého vydání evropské verze hry hratelnou demoverzi izometrického akčního fantasy RPG Kult: Heretic Kingdoms. Demoverze obsahuje první čtyři lokace z plné verze hry, k dispozici jsou všechny herní prvky a jediné co chybí je volba jazyka, která byla omezena na angličtinu. I tak je však demo vzhledem k tomu co nabízí vcelku velké. Ani to by ovšem příznivce RPG titulů nemělo od jeho stažení, instalace a vyzkoušení odradit. Kult: Heretic Kingdoms je totiž přinejmenším slibný titul, který kromě příjemného grafického zpracování nabízí akční souboje a zajímavou příběhovou linii. Tu má na starosti externí společnost International Hobo, respektive jeden z jejich členů Chris Bateman (Discworld Noir). Hra by se na pultech obchodů měla začít objevovat právě v těchto dnech a pokud se na její koupi chystáte, je tato demoverze ideální příležitostí jak si ji osahat, abyste nekupovali pomyslného zajíce v pytli.

1. 10. 2004 v 17.50 Platforma: PC Popularita: 196 Velikost: 198.9 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Sledujte promo trailer z akčního slovenského RPG Kult: Heretic Kingdoms

Holandská společnost Project Three Interactive a slovenský tvůrčí tým 3D People vydali oficiální promo trailer k jejích nedávno dokončenému akčnímu izometrickému RPG Kult Heretic Kingdoms. Video je dlouhé 1 minut 39 sekund a nabízí převážně záběry ze hry, proložené ke konci rychlým sledem příběhových artworků. Nejpovedenější prvkem celého videa je hudba i zvukové efekty a velmi příjemný hlas vypravěče. Akční RPG Kult: Heretic Kingdoms už je několik dní hotové a v zahraničí vyjde již 1. října. Již brzy se tak budeme moci přesvědčit co nakonec z této několikrát přejmenované hry vzniklo. Po stránce hratelnosti zřejmě o nic extra objevného nepůjde. Ostatně dokazují to i záběry z videa, kde souboje až moc připomínají klasické RPG tituly. Snad se dočkáme alespoň kvalitní příběhové linie, kterou si před několika měsíci vzala na starosti společnost International Hobo, konkrétně Chris Bateman. Pokud nevíte, tak jde o designéra a scénáristu, který má na svědomí například skvělou adventurku Discworld: Noir.

25. 9. 2004 v 11.22 Platforma: PC Popularita: 44 Velikost: 59.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Poslechněte si povedené hudební ukázky z akčního RPG Kult: Heretic Kingdoms

Na oficiální stránce připravovaného akčního RPG Kult: Heretic Kingdoms se ke stažení a poslechu objevily dvě nové ukázky hudebního doprovodu. Jde o dvě protikladně znějící ukázky. Battletheme je dramatická ukázka hudby znějící při souboji a Oracle je zase příklad majestátně znějící, uklidňující melodie. Obě skladby si společně s již dvěma dříve vydanými hudebními ukázkami můžete stáhnout buď od nás, nebo z oficiální homepage. Pokud bude celá hra stejně povedená jako je povedený hudební doprovod, máme se skutečně nač těšit.

11. 9. 2004 v 14.11 Platforma: PC Popularita: 68 Velikost: 3.9 MB Typ: Modifikace

Stáhnout