Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře NASCAR SimRacing pro PC

NASCAR SimRacing - +1 Trainer

1 funkční trainer 

21. 3. 2008 v 22.39 Platforma: PC Popularita: 96 Velikost: 0.05 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Hratelná demoverze závodní simulace NASCAR SimRacing

Společnost EA a tvůrci z týmu EA Tiburon vydali hratelnou demoverzi závodní simulace Nascar SimRacing, který vyjde už v únoru na všech platformách. Demo nabízí možnost vyzkoušet závody na oválech tratě Indianapolis Motor Speedway a Kansas Speedway. NASCAR SimRacing je závodní simulace která v prvé řadě nabídne kariérní mód, jež sestává ze třech sérii (NASCAR Craftsman Trucks, National Series, a NEXTEL Cup). V tomto módu se hráč utká s více než 60 závodníky ze skutečných týmů a se skutečnými jmény na celkem 28 tratích a závodit se bude podle pravidel, která platí v sérii NASCAR NEXTEL Cup. Vedle kariérního módu se příznivci NASCARU mohou těšit i na online závody v multiplayeru až pro 43 hráčů, možnost komunikovat s ostatními i týmem v garáží prostřednictvím mikrofonu, online turnaje, online tabulky, reálná telemetrická data a spoustu dalších prvků, který si můžete vyzkoušet právě v demoverzi.

22. 1. 2005 v 07.30 Platforma: PC Popularita: 3068 Velikost: 169 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Promo video ze závodní simulace Nascar SimRacing

Závodní série Nascar Racing od týmu Papyrus patřila ve své době ke špičkám v žánru. Práva však nyní vlastní společnost EA a právě pro ni vytvořil tým EA Tiburon nový díl Nascar SimRacing, z něhož vám nabízíme první video. Video je dlouhé 1 minutu 29 sekund a nabízí sestřih záběrů přímo ze závodů, ale také z garáže, depa a představeno je i menu, kde je možné sledovat výsledky měření výkonu na jednotlivých okruzích. V duchu svého názvu je totiž Nascar SimRacing především simulace, která využívá reálná telemetrická data, podle nichž se pak připravuje vozidlo zvlášť pro každý ovál. Reálná jsou ve hře samozřejmě i další data včetně jmen závodních týmů, jezdců atd. Zkrátka a dobře. Pro fanoušky série Nascar je tento titul darem z nebes. Pro ostatní jen realistická simulace závodů, kde se jezdí stále dokolečka jedním směrem a hodně se bourá.

12. 1. 2005 v 17.50 Platforma: PC Popularita: 348 Velikost: 10.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout