Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Madden NFL 06 pro PC

Madden NFL 06- Chetay

Cheaty ke hře Madden NFL 06.

18. 9. 2007 v 15.27 Platforma: PC Popularita: 19 Velikost: 0 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Madden NFL 06 - in-game video

Tři čtvrtě minuty dlouhé video ze simulace amerického fotbalu Madden NFL 06 od EA. Několik záběrů představuje hlavně průnik polem a prorážení protihráčů.

5. 8. 2005 v 16.10 Platforma: PC Popularita: 251 Velikost: 6.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Madden NFL 06 - QB Vision video

1 minutu 9 sekund dlouhé video, jež nabízí pohled na celou řadu ukázkových hodů a samozřejmě i na detailní grafické zpracování, kterého si snad všimne úplně každý

28. 7. 2005 v 08.05 Platforma: PC Popularita: 167 Velikost: 11.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Presentace NFL Superstar módu na videu z Madden NFL 06

Jedním z hlavních prvků chystané sportovní simulace Madden NFL 06 je mód NFL Superstar, který příznivcům virtuálního amerického fotbalu nabídne možnost vytvořit zbrusu nového, nebo převzít již vytvořeného hráče a udělat z něj hvězdu NFL. Základní principy NFL Superstar módu názorně předvádí tohle nové in-game video doplněné komentářem. Video je dlouhé 3 minuty 15 sekund a představuje všechny tři způsoby možného stvoření budoucí hvězdy. Při tvorbě budoucí hvězdy záleží na celé řadě faktorů, včetně DNA rodičů. Od toho se totiž odvíjí budoucí vlastnosti hráče. Dále dojde na výběr agenta a následně týmu. A pak už je čas na budování kariéry, což znamená nejenom hraní a trénování, ale péči o vzhled, ukazování se na veřejnosti při různých akcí na radu poradce a spoustu dalších činností. Hráč přitom může neustále sledovat jak si vede a jaký je jeho hvězdný status. Díky tomu může upravit svůj rozvrh a zahrnout do něj akce, které jeho popularitu určitě zvýší. Ve výsledku však nejvíce záleží na tom, jak dobře se předvede na hřišti. Přeci jenom je Madden NFL 06 hlavně sportovní a ne sociální simulace.

5. 7. 2005 v 09.53 Platforma: PC Popularita: 166 Velikost: 13.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Reklamní spot (údajně) presentující next-gen verzi Madden NFL

Přesně tak jak bylo dopředu oznámeno se o víkendu během přímého přenosu z NFL draftu na kanálu ESPN objevil minutový reklamní spot, který měl být představení next-gen verze Madden NFL 2006 od EA. Právě tento spot je nyní všem zájemcům k dispozici. Video je dlouhé přesně 59 sekund a zcela zřejmě se jedná o CG filmeček, který navíc vůbec nenabízí relevantní pohled na to, jak bude next-gen verze Madden NFL 2006 vypadat. Tvůrci z týmu EA Tiburon prý totiž sami proti vysílání tohoto spotu protestovali, protože Xbox 360 verze Madden NFL bude údajně ve skutečnosti vypadat daleko lépe. Nicméně reklama je reklama a pokud bude výsledek lepší než jsou záběry v tomto CD videu, tak se určitě žádný příznivce série Madden NFL zlobit nebude.

25. 4. 2005 v 15.41 Platforma: PC Popularita: 116 Velikost: 9.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout