NHL 06

Čeština pro demoverzi a plnou verzi sportovní simulace NHL 06. Bližší informace najdete v instalátorech.

9. 10. 2008 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 7588 Velikost: 1.65 MB Typ: Čeština

Stáhnout

NHL 06 - roster update duben

Společnost EA Sports vydala nové oficiální sestavy pro titul NHL 06. Jedná se o dubnové sestavy obsahující kromě jiného i poslední přestupy před blížícím se play-off. (thx LeClair)

12. 4. 2006 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 1860 Velikost: 0.03 MB Typ: Update

Stáhnout

NHL 06 - roster update únor 2007 + OH Turin 2006

Společnost Electronic Arts vydala nový roster update pro hokejovou simulaci NHL 06, který soupisky ve hře upraví tak, aby odpovídali skutečným soupiskám NHL na začátku února. Zároveň s tím tento roster update upravuje soupisky národních týmů podle soupisek nahlášených pro zimní olympijské hry v italském Turíně.

Instalace roster updatu se sice může na první pohled jevit jako příliš komplikovaná, ale s níže uvedeným postupem by to měla být hračka. Za info o updatu i postup si náš dík zaslouží Dandy z Online Games.cz


Rozbal soubor do adresáře svého profilu v dokumentech. Nejčastěji cesta C:\Documents and Settings\ vaše jméno\My Documents\NHL06
Spusť hru.
Přejdi v menu na položku aktualizovat soupisku.
Vyber požadovaný soubor.
Dej aktualizuj.
!! POZOR!!  aby vše správně fungovalo doporučuje se nainstalovat aktuální patch č.3. Pokud chcete využívat  roster i v EA online hale EASO, tak stáhněte i online patch.


 

14. 2. 2006 v 10.30 Platforma: PC Popularita: 3363 Velikost: 0.03 MB Typ: Update

Stáhnout

NHL 06

Hráč s atributy 99 - vytvořte nového hráče a pojmenujte ho Wayne Gretzky

Nastavení CZ - vytvořte soubor cz.key a vložte do něj:

REGEDIT4

[HKEY_CURRENT_USER\Software\EA SPORTS\NHL06]
"Language ID"=dword:00000005

Uložte a spusťte hru.

20. 1. 2006 v 20.38 Platforma: PC Popularita: 39 Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

NHL 06 - Papouchovy sestavy 03 (neoficiální rooster)

Třetí neoficiální NHL 06 rooster, který přidává nové hráče, novou AI skrze Total Control Editor, repre týmy pro MS 2005, volné hráče a další užitečné prvky (thx LeClair) CZNHL vydává další, třetí neoficiální roster - Papouchovy sestavy pro NHL 06. Těšit se můžete na nové hráče a přepracované AI hry pomocí IAM's Total Control Editoru. Sestavy budou postupně vylepšovány v dalších dílech. Papouchovy sestavy CZNHL pro EA NHL 06 verze 03 obsahují: 1. Aktuální NHL k datu 4. 12. 2005 2. Všichni hráči mají zeditovány atributy podle dosavadních výkonů v letošní sezoně ( kladen důraz na obrannou hru ) 3. Reprezentační týmy MS 2005 a divizí MS 2005 4. Volní hráči 5. Zeditované nastavení hry ( AI ) přibližující realitu na ledě ( pokud se bude někomu zdát hra příliš pomalá - doporučujeme měnit pouze rychlost hry v nastavení hry ) Upozornění ! Pro bezchybnou hru herních módů ( Dynasty, Sezona, Turnaj ... ) je zapotřebí mít nainstalovaný minimálně NHL 06 Patch #2 EU / US ! Po instalaci sestav vám zůstane defaultní čeština ve hře, pokud chcete naši opravenou češtinu stahujte a nainstalujte novou kompatibilní verzi 1.1 Další změny a podrobné informace najdete v bohatém readme, který je součástí instalace. Upozorňujeme, že autor strávil nad editací mnoho času a ke tvorbě je využito velké množství informací. Sestavy jsou na profesionální úrovni, podporují komentář a jsou kompatibilní s Aréna Center face Packy. Hrajte reálné NHL ! Stahujte zde: Sestavy Příprava: LeClair, Autor: Papouch, Install: Harris, Test: LeClair, Papouch, Harris, Esche

7. 12. 2005 v 11.38 Platforma: PC Popularita: 1814 Velikost: 2.2 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

NHL 06 - patch č.3 (EU)

V pořadí již třetí patch pro EU verzi hokejové simulace NHL 06, který řeší potíže, jež způsobil patch č.2. Šlo o to, že hra padala po výběru volby "exit" na konci hry v Dynasty módu, když hráč použil tým mimo NHL. Patch #3 Fixes 1) Issue where after installing Patch #2, and having substituted a non-NHL team in Dynasty mode, the game is crashing when selecting to "Exit" at the end of a game.

26. 10. 2005 v 10.53 Platforma: PC Popularita: 2491 Velikost: 13.9 MB Typ: Update

Stáhnout

NHL 06 - patch č.2 (EU verze)

Druhý patch pro EU verzi NHL 06 od EA Sports odstraňuje problém s hráči editovanými a uloženými mimo hru, přináší podporu ovladačů Saitek P2500 a P3000 i podporu chipsetů bez SSE instrukcí (AMD Thunderbird). Patch #2 Fixes 1) Issue with edited players saved within a game mode. 2) Compatibility for Saitek P2500 and P3000 controllers. 3) Compatibility for non-SSE chipsets such as the AMD Thunderbird. * Also includes roster updates form patch #1.

11. 10. 2005 v 08.26 Platforma: PC Popularita: 1165 Velikost: 9.8 MB Typ: Update

Stáhnout

NHL 06 - patch č.1 (EU verze)

Patch pro evropskou verzi hokejové simulace NHL 06, který opravuje problémy při změně rostrů přes "updejt rostrů". Vždy totiž došlo k následnému zpětnému přemazání defaultním rosterem z DVD (thx Dandy – Online Games.cz).

22. 9. 2005 v 17.13 Platforma: PC Popularita: 1001 Velikost: 5.7 MB Typ: Update

Stáhnout

NHL 06 - patch č.1 (US verze)

První patch pro US verzi hokejové simulace NHL 06. Informace ohledně toho co patch přidává, nebo opravuje nejsou k dispozici.

12. 9. 2005 v 14.01 Platforma: PC Popularita: 661 Velikost: 5.1 MB Typ: Update

Stáhnout

Efektní parádičky na záběrech nového videa z NHL 06

Společnost Electronic Arts vydala další oficiální promo video z chystané hokejové simulace NHL 06, která se na PC, handheldech, současných i next-gen konzolích objeví letos v říjnu, kdy po dlouhé přestávce začne i skutečná NHL. Nové video je dlouhé 1 minutu 11 sekund a nabízí sestřih záběrů z na pohled atraktivních okamžiků, kdy řada známých hokejistů provádí různé parádičky před brankou. Stejně je budou ostatně moci díky jednomu z prvků ve hře provádět i hráči. NHL 06 je multiplatformová hokejová simulace, která oproti ročníku 2005 nabídne mírně upravenou audiovizuální stránku v podobě nových efektů a tak trochu nezvykle přinese i slušnou porci změn do hry samotné. Fanoušci hokeje si tak budou moci užívat prvku zvaného Skill Stick, nové fyziky puku, vylepšeného bruslení a komplexního nástroje pro tvorbu hokejistů, kteří mohou díky možnosti importu fotografií vypadat jako sám hráč. Co se prvku Skill Stick týče, tak ho lze využívat pouze u hvězd NHL, které tu není třeba jmenovat. S těmito hokejisty může hráč ve specifických situací použít pravého analogu (příslušného tlačítka na klávesnici) k provedení nějaké parádičky. Samotné bruslení hráčů je upraveno tak, že na pohyb hráče na ledě má vliv nejenom jeho rychlost, ale i váha. Konečně tedy bude poznat rozdíl mezi tím, když soupeře na mantinel narazí hokejista vážící 90 kilogramů a 120 kilogramů. Hra samozřejmě nabídne všechny prvky, na které jsou pravidelní hráči série zvyklí. Nebude chybět multiplayer, celá řada herní módů a také minihry, z nichž budou mít radost hlavně majitelé konzole PS2. Právě verze hry pro PS2 bude jako jediná obsahovat plnou verzi legendárního titulu NHL 94, který původně vyšel na konzoli Sega Megadrive. Příznivci série NHL si hru mohou přímo tady předobjednat už nyní.

31. 8. 2005 v 08.06 Platforma: PC Popularita: 387 Velikost: 7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Demoverze hokejové simulace NHL 06 + utility + player list

Společnost Electronic Arts vydala bez předchozího upozornění hratelnou demoverzi hokejové simulace NHL 06, kterou ve svých studiích pro říjnové vydání na různých platformách chystá divize EA Canada. Demoverze nabízí opět možnost zahrát si 5 minutový zápas za kterýkoliv ze dvou týmů, přičemž letos jsou týmy Toronto Maple Leafs a Tampa Bay Lightning. Krátce po vydání dema se na specializovaných serverech začaly objevovat různé přídavky, úpravy a užitečné utility. Pěkně pohromadě jsou k dispozici například na českém serveru Online Games, kde zájemci najdou informace, videa, updatovaný player list, utilitu na úpravu rozlišení a další. Redaktoři Online Games navíc stránku týkající se dema updatují, takže se vyplatí ji pravidelně sledovat. Příznivci série NHL si hru mohou přímo tady předobjednat už nyní.

28. 8. 2005 v 08.00 Platforma: PC Popularita: 1694 Velikost: 286.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Známí hráči v nových působištích na videu z hokejové simulace NHL 06

Společnost Electronic vydala nové promo video z chystané hokejové simulace NHL 06, která se na PC, handheldech, současných i next-gen konzolích objeví letos v říjnu, kdy po dlouhé přestávce začne i skutečná NHL. Nové video obsahuje 48 sekund tradičně vkusně sestříhaných záběrů ze hry, jež jsou doprovázeny rockovou muzikou, také dobře zvolenou. Video nabízí pohled na řadu odlišných herních situací, během nichž se představuje spousta známých hráčů, kteří před začátkem nové sezóny změnili působiště. NHL 06 je multiplatformová hokejová simulace, která oproti ročníku 2005 nabídne mírně upravenou audiovizuální stránku v podobě nových efektů a tak trochu nezvykle přinese i slušnou porci změn do hry samotné. Fanoušci hokeje si tak budou moci užívat prvku zvaného Skill Stick, nové fyziky puku, vylepšeného bruslení a komplexního nástroje pro tvorbu hokejistů, kteří mohou díky možnosti importu fotografií vypadat jako sám hráč. Co se prvku Skill Stick týče, tak ho lze využívat pouze u hvězd NHL, které tu není třeba jmenovat. S těmito hokejisty může hráč ve specifických situací použít pravého analogu (příslušného tlačítka na klávesnici) k provedení nějaké parádičky. Samotné bruslení hráčů je upraveno tak, že na pohyb hráče na ledě má vliv nejenom jeho rychlost, ale i váha. Konečně tedy bude poznat rozdíl mezi tím, když soupeře na mantinel narazí hokejista vážící 90 kilogramů a 120 kilogramů. Hra samozřejmě nabídne všechny prvky, na které jsou pravidelní hráči série zvyklí. Nebude chybět multiplayer, celá řada herní módů a také minihry, z nichž budou mít radost hlavně majitelé konzole PS2. Právě verze hry pro PS2 bude jako jediná obsahovat plnou verzi legendárního titulu NHL 94, který původně vyšel na konzoli Sega Megadrive. Příznivci série NHL si hru mohou přímo tady předobjednat už nyní.

18. 8. 2005 v 14.46 Platforma: PC Popularita: 129 Velikost: 5.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Povedená ukázka z intro videa PS2 verze hokejové simulace NHL 06

Společnost Electronic Arts má jistě radost z toho, že se letos znovu rozjede skutečná NHL. Znamená to totiž větší pozornost i pro její chystanou hokejovou simulaci NHL 06, jež vyjde na prakticky všech myslitelných platformách letos během podzimu. Pravidelní hráči titulů v sérii NHL jistě dobře tuší, že se jen těžko dočkají revolučních změn. Spíše jsou napjatí z toho, který prvek letos tvůrci vyměnili za něco nového a jestli zvolili správně. Už několikrát se stalo, že tvůrci ze hry vyškrtli prvek, jež si hráči oblíbili a nahradili jej přinejmenším něčím mnohem méně užitečným. Přinejmenším jeden prvek však v NHL 06 hráčům udělá radost určitě i když se týká pouze majitelů PS2 verze. Právě ta totiž bude obsahovat plnou verzi dnes již téměř legendárního titulu NHL 94, konkrétně jeho Sega Megadrive verzi, jež je stále pokládána za jednu z nejlepších. I když spíše z nostalgie, než kvůli staletí přetrvávajícím kvalitám. Ti co však nikdy neměli možnost Sega Megadrive verzi vyzkoušet by to měli udělat. Jde o skvělý arkádový hokej. Pro fandy série NHL tu dnes máme ukázku z intro videa NHL 06 (původem z GameSpotu), která je dlouhá 59 sekund a jako obvykle nabízí sestřih efektních ukázek ze hry, jež presentují hlavní prvky hry a jsou doprovázeny řádně nadupanou metalovou skladbou. NHL 06 je multiplatformová hokejová simulace, která oproti ročníku 2005 nabídne mírně upravenou audiovizuální stránku v podobě nových efektů a tak trochu nezvykle přinese i slušnou porci změn do hry samotné. Fanoušci hokeje si tak budou moci užívat prvku zvaného Skill Stick, nové fyziky puku, vylepšeného bruslení a komplexního nástroje pro tvorbu hokejistů, kteří mohou díky možnosti importu fotografií vypadat jako sám hráč. Hra údajně nabídne i většinu prvků, na které jsou pravidelní hráči série zvyklí. Nebude chybět multiplayer, celá řada herní módů a také minihry.

3. 8. 2005 v 14.10 Platforma: PC Popularita: 130 Velikost: 12.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Vincent Lecavalier na záběrech z hokejové simulace NHL 06

Když nemohou fanouškové ledního hokeje sledovat v akci skutečné sportovce, tak musí vzít zavděk jejich virtuálními napodobeninami. Příležitost jim poskytne letos na podzim titul NHL 06 od EA, z něhož pochází první dvě videa. Videa dohromady nabízí 2 minuty 6 sekund záběrů a vzhledem ke své malé velikosti jsou zabalena do tohoto jednoho archivu. První video je teaser trailer obsahující záběry přímo ze hry, na nichž jsou zachycení známí hokejisté několika klubových i mezinárodních týmů. Druhý trailer je pak malou soukromou show hokejisty Vincenta Lecavaliera z týmu Tampa Bay Lightning, který na řadě záběrů představuje svoji dokonalou práci s holí, při několika efektních parádičkách před brankou soupeře. NHL 06 je multiplatformová hokejová simulace, která oproti ročníku 2005 nabídne mírně upravenou audiovizuální stránku v podobě nových efektů a tak trochu nezvykle přinese i slušnou porci změn do hry samotné. Fanoušci hokeje si tak budou moci užívat prvku zvaného Skill Stick, nové fyziky puku, vylepšeného bruslení a komplexního nástroje pro tvorbu hokejistů, kteří mohou díky možnosti importu fotografií vypadat jako sám hráč. Co se prvku Skill Stick týče, tak ho lze využívat pouze u hvězd NHL, které tu není třeba jmenovat. S těmito hokejisty může hráč ve specifických situací použít pravého analogu (příslušného tlačítka na klávesnici) k provedení nějaké parádičky. Samotné bruslení hráčů je upraveno tak, že na pohyb hráče na ledě má vliv nejenom jeho rychlost, ale i váha. Konečně tedy bude poznat rozdíl mezi tím, když soupeře na mantinel narazí hokejista vážící 90 kilogramů a 120 kilogramů. Hra samozřejmě nabídne všechny prvky, na které jsou pravidelní hráči série zvyklí. Nebude chybět multiplayer, celá řada herní módů a také minihry, z nichž budou mít radost hlavně majitelé konzole PS2. Právě verze hry pro PS2 bude jako jediná obsahovat plnou verzi legendárního titulu NHL 94, který původně vyšel na konzoli Sega Megadrive.

28. 6. 2005 v 10.36 Platforma: PC Popularita: 154 Velikost: 12.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout