Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Medieval Lords pro PC

Medieval Lords - +1 Trainer

1 funkční trainer pro verzi hry 0.0.0.106 

22. 3. 2008 v 21.56 Platforma: PC Popularita: 32 Velikost: 0.04 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Sledujte videointerview s členem vývojového týmu strategie Medieval Lords

Společnost Digital Jesters a Monte Cristo Games vydali video interview s marketingovým manažerem spol. Monte Cristo Games Stephanem Rogerem, který hovoří 3 minuty 11 sekund o různých aspektech nedávno dokončené budovatelsko-ekonomické strategie Medieval Lords - Build, Defend, Expand. Záběry na hovořícího Rogera jsou v pravidelných intervalech prokládány povedenými záběry přímo ze hry, jež se týkají toho, o čem zrovna vývojář hovoří. Témata rozhovoru se točí ohledně toho, čeho tvůrci chtěli dosáhnout a čeho dosáhli. To je komplexní titul, který nabízí spoustu možností hráčům s odlišnými požadavky. Ten kdo chce hrát jen pro potěšení ze samotného budování a stavění si v Medieval Lords přijde na své stejně jako hráč, kterému jde v první řadě o fungující ekonomiku města, nebo převálcování soupeřů vojenskou silou. Hra už by měla být k dispozici v průběhu několika málo dní a vy si zatím stáhněte a pusťte tohle video.

1. 11. 2004 v 13.01 Platforma: PC Popularita: 40 Velikost: 13 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Medieval Lords - wallpapery

Sada povedených wallpaperů z Medieval Lords v několika základních rozlišeních.

9. 10. 2004 v 09.56 Platforma: PC Popularita: 60 Velikost: 2.7 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Rozšiřování městečka násilnou formou v novém videu z Medieval Lords

Společnost Monte Cristo Games vydala v pořadí již třetí oficiální video z jejich budovatelsko-ekonomicko-bojové 3D strategie Medieval Lords. Jestliže předchozí dvě videa představila postupně budování a následně obranu městečka před nájezdem nepřítele, aktuální video nabízí necelou minutu dlouhý pohled na hráčovu činnost dobyvatelskou. K dispozici jsou záběry na to, kterak dochází k rozšiřování vlastního města, jež se může postupem hry změnit i v dobře opevněnou říši obehnanou hradbami. Video názorně předvádí jak probíhá úspěšné obléhání a dobytí hradeb i následný průnik do soupeřova města. Na videu je také vidět, že soubojová část sice není bůhvíjak koncepčně propracovaná, ani graficky excelentní jako zbytek hry, ale to jí nic neubírá na důležitosti a zábavnosti.

30. 9. 2004 v 09.22 Platforma: PC Popularita: 71 Velikost: 30.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Dramatická videoukázka z bojové části 3D strategie Medieval Lords

Společnost Monte Cristo Games vydala nové in-game video z jejich nedávno dokončené středověké budovatelsko-ekonomicko-bojové 3D strategie Medieval Lords - Build, Defend, Expand. Video je dlouhé 1 minut 5 sekund a nabízí souvislou ukázku ze soubojové části hry, která je na rozdíl od ostatních budovatelských strategií docela propracovaná. Video ukazuje přestavbu původně zemědělských instalací ve vojenské. Konkrétním příkladem je přestavba nízkého plotu v dřevěné hradby se strážními věžemi a jejich následné opevnění. K vidění je dále výstavba kasáren a plácku pro trénování několik druhů obranný a útočných jednotek, které je pak třeba ihned vyslat právě do věží, nebo na steč s protivníkem. Ten už ostatně čeká za branami města a vysílá první salvy šípů na chalupy nebohých a víceméně bezbranných obyvatel.

21. 9. 2004 v 12.14 Platforma: PC Popularita: 94 Velikost: 33.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Budování městečka na videu z 3D strategie Medieval Lords

Pokud jste neměli možnost vyzkoušet hratelnou demoverzi středověké budovatelsko-ekonomicko-bojové 3D strategie Medieval Lords, přijde vám jistě vhod tohle zbrusu nové in-game video. Na ploše 1 minuty 44 sekund je totiž názorně předveden proces budování středně velikého středověkého městečka se vším co k tomu patří. Můžete si prohlédnout jak se prostřednictvím několika kliků myši dá postavit zóna pro zemědělskou činnost chráněná před nájezdy nepřátel strážními věžemi, nebo naopak obytná zóna právě pro pracovníky na těchto políčcích. Video představuje velmi jednoduchou práci s kamerou i uživatelským rozhraním, které nevyžaduje nutnost orientovat s v desítkách nepřehledných menu, ale stačí několik pohybů myší. Medieval Lords je zkrátka velmi slibně vyhlížející titul, který by si zasloužil větší pozornost než je mu věnována. I z tohoto důvodu vám doporučuji stažení výše zmiňované demoverze, díky níž si o hře uděláte přeci jenom lepší obrázek než z tohoto videa.

16. 9. 2004 v 11.09 Platforma: PC Popularita: 103 Velikost: 43.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Medieval Lords - anglické demo

Více než dva týdny po vydání německé demoverze dnes společnost Digital Jesters vydala i anglickou hratelnou demoverzi historické 3D strategie Medieval Lords: Build, Defend, Expand. Stejně jako německé, nabízí i aktuální anglické možnost vyzkoušet hru na jednom ostrově s omezeným vývojovým stromem. Není to sice nic moc, ale k utvoření představy o tom jak hra vypadá a hraje se to bohatě stačí. Medieval Lords je strategie kombinující hned několik herních stylů. V prvé řadě musí hráč budovat město a starat se o dostatek financí v pokladně, v druhé řadě je třeba plnit přání a potřeby obyvatel a v třetí, ale ne poslední řadě je nutné založit ozbrojené složky pro obranu města před nepřátelskými nájezdníky. Demo stahujte odsud.

13. 9. 2004 v 08.31 Platforma: PC Popularita: 1099 Velikost: 242 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout