Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Blitzkrieg II pro PC

Blitzkrieg II - patch v1.5

Patch v1.5 pro válečnou RTS Blitzkrieg II, kteří odstraňuje problém s padáním hry v multiplayeru a přináší úpravy poměru sil jednotek v multiplayeru.

16. 5. 2006 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 1883 Velikost: 109.5 MB Typ: Update

Stáhnout

Blitzkrieg II - +3 Trainer

3 Funkční trainer

3. 4. 2006 v 22.22 Platforma: PC Popularita: 442 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Blitzkrieg II - patch v1.4

Patch v1.4 pro válečnou RTS Blitzkrieg 2 od Nival Interactive, který mírně mění poměr sil znepřátelených stran skrze úpravu výdrže budov a úpravu vlastností řady jednotek.

9. 3. 2006 v 20.45 Platforma: PC Popularita: 1560 Velikost: 107 MB Typ: Update

Stáhnout

Blitzkrieg 2

Během hraní zapněte klávesou [~] konzolu a napište do ní: @Password( "Barbarossa" )

Poté je možné zadávat následující kódy:

@Win(0)             - vyhraje misi
@God(0,1)           - god mód
@God(0,2)           - god mód + zabíjení jediným zásahem
@God(0,0)           - vypne god mód
ChangeWarFog(1)     - zapne mlhu   
ChangeWarFog(0)     - vypne mlhu
 

28. 11. 2005 v 03.42 Platforma: PC Popularita: 41 Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Blitzkrieg II - patch v1.21

Patch v1.21 pro plnou verzi 3D RTS Blitzkrieg II, který upravuje vlastnosti infanterie, upravuje zpracování jednotek v encyklopedii, upravuje pathfinding, přidává chybějící nápovědu a opravuje několik dalších minoritních nesrovnalostí. This Patch fixes the following problems: async with Russian version Bugfixes in the Engine: * Abilities for the elite infantry were disabled (except right after getting a level). Changed initial state of the ability buttons to "enabled" * add a tooltip to a random country choice in MP Game Room * units in encyclopaedia always in best graphics quality * Added simple validation for emails : "something@somethingelse" * Pathfindingproblems with vehicles driving up a plateau. * No prompt by shortcut Alt + F4 * changed the way the hitbars are displayed for the keybuildings in MP * pathfinding * using localized name for hotkey's tooltip. * Fixed crash when can't connect to nival.net * Added missing tooltips

12. 10. 2005 v 14.17 Platforma: PC Popularita: 997 Velikost: 33.4 MB Typ: Update

Stáhnout

Blitzkrieg II - MP demo fix

Malý opravný soubor pro multiplayer demo 3D RTS Blitzkrieg II, který umožňuje připojení k serveru i přes DNS. V podstatě se jedná o cfg soubor, který je třeba zkopírovat do složky Profiles v adresáři, kde je demo nainstalováno. Blitzkrieg 2 Multiplayerdemo Server Hot Fix This hotfix allows the Blitzkrieg 2 Multiplayerdemo to connect to the new Server over DNS. The hot fix contains one file: game.cfg which replaces the old game.cfg file in the Profiles folder of the Demo. INSTALLATION Copy the file (game.cfg) into the profiles folder of the BK2 MP Demo. For example: if you followed the standard installation procedure when installing the multiplayer demo. The correct path to copy the game.cfg would be: c:\programs\Blitzkrieg 2 MP Demo\Profiles.

12. 10. 2005 v 14.15 Platforma: PC Popularita: 295 Velikost: 0 MB Typ: Update

Stáhnout

Blitzkrieg II - server hotfix

Drobný opravný soubor pro válečnou 3D RTS Blitzkrieg 2, který hráčům umožňuje připojit se na server nival.net, jež byl optimalizován pro lepší výkon.

8. 10. 2005 v 11.43 Platforma: PC Popularita: 269 Velikost: 0.1 MB Typ: Update

Stáhnout

Multiplayer demoverze válečné 3D RTS Blitzkrieg II

Necelý měsíc po vydání singleplayer dema dnes společnost CDV a tvůrci z týmu Nival Interactive vydali i multiplayer demoverzi válečné 3D RTS Blitzkrieg II, která v ČR vyjde v druhé polovině října. Multiplayer demoverze obsahuje jednu mapu nazvanou Autumn's Rain, na níž si zájemci mohou proti živým protihráčům zabojovat přes LAN i internet. Blitzkrieg II je pokračování populární RTS Blitzkrieg a spousty datadisků, které nabídne zbrusu nové zpracování postavené na novém 3D enginu. I přes přechod na nový engine by však neměla zmizet tradiční přednost v podobě neuvěřitelné míry detailu herního světa i jednotek. Koncept si však určitými změnami projde. Předně je hra ještě rychlejší než první díl. Dále jsou k dispozici všechny hlavní bitvy a konflikty 2. světové války. Hráč se tak zúčastní bojů v Africe, Pacifiku, Evropě, to vše ve 4 velkých kampaních. V nich bude zadávat rozkazy prostřednictvím skutečných historických postav. Hráč musí reagovat rychle a také přesně, tak jako tomu bylo ve skutečné válce.

28. 9. 2005 v 11.21 Platforma: PC Popularita: 415 Velikost: 229.2 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Singleplayer demoverze válečné 3D RTS Blitzkrieg II

Společnost CDV Software a tvůrci z týmu Nival připravili a vydali hratelnou singleplayer demoverzi válečné realtime strategie Blitzkrieg II, která k radosti příznivců série Blitzkrieg vyjde ještě tento měsíc. Poměrně neveliká singleplayer demoverze nabízí možnost vyzkoušet jednu misi z plné hry, kterou si hráči mohou vychutnat ve třech podobách, respektive za tři hratelné strany - Američany, Sověty i Němce. Blitzkrieg II je pokračování populární RTS Blitzkrieg a spousty datadisků, které nabídne zbrusu nové zpracování postavené na novém 3D enginu. I přes přechod na nový engine by však neměla zmizet tradiční přednost v podobě neuvěřitelné míry detailu herního světa i jednotek. Koncept si však určitými změnami projde. Předně je hra ještě rychlejší než první díl. Dále jsou k dispozici všechny hlavní bitvy a konflikty 2. světové války. Hráč se tak zúčastní bojů v Africe, Pacifiku, Evropě, to vše ve 4 velkých kampaních. V nich bude zadávat rozkazy prostřednictvím skutečných historických postav. Hráč musí reagovat rychle a také přesně, tak jako tomu bylo ve skutečné válce.

2. 9. 2005 v 11.17 Platforma: PC Popularita: 859 Velikost: 279.1 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Promo video z chystané válečné 3D RTS Blitzkrieg II

Tvůrci z Nival Interactive a společnost CDV uvolnili další na pohled atraktivní promo video z válečné 3D realtime strategie Blitzkrieg II, která k radosti majitelů původní hry a doslova desítek datadisků vyjde letos na podzim (září). Video je dlouhé 2 minuty 29 sekund a nabízí sestřih záběrů z CG filmečků i přímo ze hry a je doprovázeno srozumitelným anglickým komentářem, jež se zabývá popisem hry, respektive všech jejich hlavních prvků i novinek oproti dílům předešlým. Blitzkrieg II nabídne oproti původní hře hlavně zbrusu nové zpracování postavené na 3D enginu. I přes přechod na nový engine by však neměla zmizet tradiční přednost v podobě neuvěřitelné míry detailu herního světa i jednotek. Koncept si však určitými změnami prošel, jejichž vlivem je hra ještě rychlejší než první díl. Hráč se zúčastní bojů v Africe, Pacifiku i Evropě, to vše ve 3 velkých kampaních, v nichž převezme roli velitele vojsk Rudé armády, spojenců i vojsk Osy a bude zadávat rozkazy prostřednictvím skutečných historických postav.

29. 7. 2005 v 10.15 Platforma: PC Popularita: 61 Velikost: 21.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Blitzkrieg II - E3 2005 trailer

Necelou minutu a čtvrt dlouhé E3 2005 video z válečné 3D RTS Blitzkrieg II od ruského týmu Nival Interactive. Video nabízí sestřih atraktivních záběrů z bitev rozličných dopravních a bojových prostředků. Na pozadí k tomu hraje povedená orchestrální hudba.

2. 6. 2005 v 17.08 Platforma: PC Popularita: 88 Velikost: 17.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Blitzkrieg II - in-gmae video č.2

Více než minutu a půl dlouhé video z válečné 3D RTS od týmu Nival Interactive. Video nabízí záběry přímo fronty, kde hrají prim obrněná vozidla a tanky, které si nádherně klestí cestu lesíkem (zničitelná krajina je jedním z nových prvků enginu) a zanechávají za sebou stopy devastace i na poli. Do bitvy se v průběhu videa zapojí i pěšáci a vše vyvrcholí přestřelkou mezi tanky poblíž vesnice.

20. 1. 2005 v 11.05 Platforma: PC Popularita: 248 Velikost: 10.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

První videoukázka z válečné 3D RTS Blitzkrieg II

Společnost CDV a tvůrčí tým, Nival Interactive vydali první video z chystané válečné 3D RTS Blitzkrieg II, která vyjde už tento rok a všechnu hratelnost původní hry obohacenou o nové prvky nabídne v nové 3D grafice. Video je dlouhé 1 minutu 31 sekund a nabízí pohled na průjezd tankového praporu městem, na jehož konci dojde k přestřelce u nepřátelské základny a také na proces budování zátarasů na poli, kde se ke konci videa strhne další bitva obrněných vozidel. Vše pak končí průletem bombardéru nad nákladním přístavem. Blitzkrieg II nabídne oproti prvnímu dílu nejenom nový engine a z toho plynoucí nové prvky (rotace kamery, interaktivní krajina atd.), ale také zvýšený vliv bojových strategií, vzájemnou propojenost misí prostřednictvím sekundárních úkolů, bitvy na moři, ve vzduchu i na zemi a chybět nebude ani editor pro tvorbu vlastních map.

17. 1. 2005 v 13.00 Platforma: PC Popularita: 341 Velikost: 10.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout