Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Cloven Crania Meadow pro PC

Cloven Crania Meadow - patch v1.05

První patch v1.05 pro budgetovou 3D realtime strategii Cloven Crania Meadow od týmu Unicejo upravuje problémy, jež měla hra s registrem, přidává možnost označení celé skupiny (CTRL+NUM) a řeší další malé problémy. Upgrade to version 1.05: -Registry able version. -Fixed minor problems. -Built-in selection groups in battle (CTRL+NUM). Uncompress the .zip file and replace CCMeadow.exe in the game folder.

2. 8. 2005 v 09.10 Platforma: PC Popularita: 20 Velikost: 1.5 MB Typ: Update

Stáhnout

Oznámení španělské fantasy RTS Cloven Crania Meadow spolu s hratelnou demoverzí

Španělské studio Unicejo Entertainment oznámilo včera fantasy RTS Cloven Crania Meadow. Jedná se o tradiční až klišovitou hru, jež bude distribuována za budgetovou cenu. Krom řady obrázků a prvních informací vydali autoři i hratelné demo.

Hra s poetickým názvem "luka rozštípnutých lebek" by měla vyjít již na začátku června tohoto roku, a to za příjemnou budgetovou cenu 10 liber/15 euro. Nizozemská vydavatelská společnost Xing Interactive slibuje datum vydání přesně na pátý den šestého měsíce v roce. Oficiální oznámení nenabízí příliš detailů o příběhové linii, nicméně jasné je, že pravděpodobně půjde o jednu z nejklišovitějších zápletek herní historie. Hráč se chopí moci v lidském království a bude hájit jeho zájmy ve vypuknuvší válce o přežití. V tiskovém prohlášení se píše, že hranice této země obklopují království nepřátelských stvoření, nestvůr a pekelných kreatur nejhrubšího zrna. Není tedy divu, že primárním cílem bude budovat dostatečně vojensky zabezpečená města, zajišťovat podmínky pro život obyvatelům a bránit se nájezdům všech druhů potvor.

Hratelnost by tak měla obsáhnout všechny pro realtimové strategie typické prvky. Důraz bude kladen stejnou měrou jak na výstavbu základny, tak na ekonomický management, tak i na boj. Ten by měl nabídnout specifický bitevní systém, který bude počítat s výraznými vlivy faktorů jako je pozice jednotky v terénu, emoce, od nich se odvíjející morálka a disciplína, či zkušenosti z předchozích šarvátek.

Dvanáct doposud publikovaných screenshotů na jinak informačně velmi chudé oficiální homepage autorů napovídá, že minimálně od vizuálního provedení nelze čekat zázraky. O dalších složkách podstatných pro úspěch se lze přesvědčit i v anglické hratelné demoverzi, která je k dispozici z lokálního mirroru.

16. 5. 2005 v 10.30 Platforma: PC Popularita: 77 Velikost: 297.8 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout