Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Domination pro PC

Domination - +5 trainer

5 Funkční trainer - náboje, zdraví, upgrade body, aktivita, zdroje

1. 3. 2006 v 17.55 Platforma: PC Popularita: 7 Velikost: 0.06 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Domination - Patch v2.0.136 UK

Patch v2.0.136 pro sci-fi tahovku Domination přináší opravu několika vcelku závažných chyb, které se týkají zvuku, barvy vody na odlišných planetách, intro videa, hlavní singleplayer kampaně a také multiplayeru. DOMINATION V2.0.136 PATCH NOTES ENGLISH RETAIL ONLY * Fixed a bug in "Statistics" (wrong opponent name was showed). * Fixed a bug in "Additional Info" about player in multiplayer mode. * Fixed a bug with sound settings when volume settings changes spontaneously. * Fixed a bug in multiplayer which shows some wrong message on automatic restore of connection in private chat. * Fixed a bug when old color of water remains on changing a map to another (for instance, red water on Inferno and normal water on other maps). * Fixed a critical crashing bug for PCs with some hardware-support soundcards (Audigy, SBLive! etc.). * Fixed a bug in Step 11 of PL Campaign which may make this step impassable. * Fixed a sound problem in "Invasion" training. * Fixed a problem on intro-movie playing on some PCs.

7. 6. 2005 v 13.13 Platforma: PC Popularita: 35 Velikost: 65 MB Typ: Update

Stáhnout

Domination - patch v2.0.127

Spol. Dreamcatcher a tvůrci z Wargaming.net vydali první patch v 2.0.127 pro sci-fi 3D tahovku Domination. Patch odstraňuje 3 bugy a přináší několik změn, úprav i nových prvků (další tutoriálová mise, nové modely jednotek, úpravy v kampani a scénářích). DOMINATION V2.0.127 PATCH NOTES IMPROVEMENTS: * Heavy Bot model was replaced with the new one (was although followed by changes of some scripts and data on that unit) * Extra training missions (Secret Allies) was added * Helicopters' scripts were changed (which is supposed to speed up the performance for Helicopter Attack scenario) * Some sounds of units were converted (in 22.050 from 44kHz) * Several minor drawbacks were fixed with positioning of camera and MOB's in training missions * Several minor issues were fixed for few steps in campaigns, one World War and one scenario. FIXES: * The overall algorithm for resource caching was changed (should fix critical memory leaks) * Some internet-bugs were fixed * Alt-Tab switching in windowed mode during AI turn fixed

31. 3. 2005 v 09.11 Platforma: PC Popularita: 49 Velikost: 64.9 MB Typ: Update

Stáhnout

Finální video z nedávno vydané sci-fi tahovky Domination

Společnost Dreamcatcher zveřejnila finální trailer ze sci-fi 3D tahovky Domination od týmu Wargaming.net, která se nedávno objevila na pultech severoamerických obchodů. V Evropě by se hra měla objevit bez několika dní přesně za měsíc. Video je dlouhé 3 minuty 58 sekund a nabízí záběry ze hry, ale i z virtuálního zpravodajství dvou TV stanic, přičemž každá z nich hlásá propagandu jiné strany konfliktu (Phantom League, F.N.U.). Jde v podstatě o v enginu hry vyvedenou intro sekvenci, která nastiňuje situaci na začátku singleplayer kampaně, kdy zdánlivě poražené jednotky Phantom League podnikají masivní ofenzívu na všech planetách obsazených zdánlivě demokratickou frakcí F.N.U..

24. 3. 2005 v 17.20 Platforma: PC Popularita: 13 Velikost: 24.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Stahujte singleplayer demo sci-fi 3D tahové strategie Domination

Společnost Dreamcatcher a hlavně tvůrci z týmu Wargaming.net vydali slíbenou hratelnou demoverzi právě dokončené sci-fi 3D tahové strategie Domination, která byla dlouho známa jako Massive Assault: Phantom Renaissance. Jedná se o čistě singleplayer demo, které nabízí možnost vyzkoušet prakticky všechny singleplayer módy, jež hra obsahuje. K dispozici je tedy série tutoriálových misí (jejich absolvování je důrazně doporučeno všem), dále pak jedna mise z kampaně za Free Nations Union, dvojice scénářů Frontal Assault a Field of Glory a také jedna mapa nazvaná Micronesia v dalším singleplayer módu World War.

8. 3. 2005 v 20.45 Platforma: PC Popularita: 186 Velikost: 293 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Vojenská propaganda na videu z 3D sci-fi tahovky Domination

Tvůrci z týmu Wargaming.net se kvůli vydání pokračování povedené strategie Massive Assault spojili se společnosti Dreamcatcher. Museli sice změnit název na Domination, ale snad to hře pomůže, aby se dostala do podvědomí širší hráčské veřejnosti. Kvality a potenciály tahová strategie Domination rozhodně má. Ostatně to měla i původní hra, která kombinovala lehce pochopitelný, ale komplexní tahový systém s atraktivním zpracováním. Druhý díl pokračuje ve stejných šlépějích. Opět nabízí lehce pochopitelný tahový systém, který však pod povrchem skrývá komplexní systém pravidel. Vše je možné pochopit během několika málo minut a případná vítězství i prohry pak záleží už jen na strategických schopnostech každého hráče. Hra v USA vyjde ještě tento měsíc a v Evropě v dubnu. K dispozici je tohle nové promo video, které obsahuje ukázky přímo ze hry doprovázené jednoduchou rockovou melodií a dramaticky pronášenou propagandistickou řečí vůdce jedné ze stran.

21. 2. 2005 v 11.30 Platforma: PC Popularita: 6 Velikost: 10.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Dvě nová in-game videa ze sci-fi tahovky Domination

Společnost Dreamcatcher vydala další dvě nová videa z chystané sci-fi tahovky Domination (dříve MA: Phantom Renaissance), která ještě tento měsíc vyjde v USA a o dva měsíce později v dubnu pak i napříč Evropou. Videa jsou zabalena do jednoho archivu a všem zájemcům jsou k dispozici zde. První video je dlouhé 1 minutu 30 sekund a nabízí pohled na bitvu v džungli, hlavně tedy na celou řadu efektních explozí, někdy i ve zpomaleném podání. Druhé video je přeci jenom o něco delší. Trvá 1 minutu 34 sekund a nabízí pohled na bitvu na moři, kde se to jen hemží střelami, spoustou efektů a potápějícími se kusy lodí i dalších bojových prostředků.

17. 2. 2005 v 10.13 Platforma: PC Popularita: 11 Velikost: 24.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

První in-game videa z tahové sci-fi 3D strategie Domination

Společnost Dreamcatcher a tvůrčí tým Wargaming.net vydali první dvě in-game videa z chystaného samostatného datadisku Domination pro sci-fi tahovou 3D strategii Massive Assault, která presentují průběh soubojů i obsazení základny. Videa jsme pro vás sbalili do jednoho archivu, který si můžete stáhnout odsud. Celková délka obou videí dohromady je 2 minuty 56 sekund a jsou v nich k dispozici záběry ze soubojů na souši i na moři a nechybí ani pohled na dobytí a následné obsazení nepřátelské základny. Datadisk Domination (dříve Massive Assault: Phantom Renaissance) vyjde už tento měsíc (únor 2005) a všem příznivcům původní hry, ale i nováčkům nabídne novou příběhovou linii s politickým podtextem a dále také 10 zbrusu nových planet, 2 extra rozsáhlé kampaně, 20 nových singleplayer misí, nový herní mód Assault a možnost přepnout hru z tahového módu do realtime. K dispozici budou i nové jednotky, vylepšený 3D engine, nová hudba a dvě nové kamery. Podpora multiplayeru samozřejmě zůstává.

9. 2. 2005 v 10.40 Platforma: PC Popularita: 13 Velikost: 23.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout