Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Project Freedom pro PC

Vyzkoušejte demo akčního vesmírného simulátoru Project Freedom

Polská společnost Merscom dnes potěšila všechny fanoušky vesmírných akčních simulátorů, respektive stříleček a vydala hratelnou demoverzi titulu Project Freedom (v některých zemích Space Interceptor) od polského týmu City Interactive. Demoverze nabízí možnost absolvovat tréninkovou misi ve virtuální aréně a jednu regulérní misi z plné verze hry, která se jmenuje Protect The Copernicus. Už samotný název mise říká o její náplni prakticky všechno. Úkolem hráče je totiž ochrana nákladní lodi Copernicus. Bude-li se vám demoverze zamlouvat (a nám se zamlouvá velice), můžete se již brzy těšit na vydání plné verze hry, od něhož všechny fans vesmírných akčních her dělí už jen několik dní, v nejhorším případě týdnů. Plná verze nabídne kromě technické kvality a hratelnosti i zajímavou příběhovou linii a hlavně výbornou atmosféru. Ta je ostatně patrná již z právě vydané demoverze.

6. 10. 2004 v 21.29 Platforma: PC Popularita: 296 Velikost: 122.7 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Sledujte druhé in-game video z vesmírné střílečky Project Freedom

Polská společnost CITY Interactive vydala druhé in-game video z jejich připravované akční vesmírná simulace, nebo spíše střílečky, Project Freedom. Aktuální druhé video je dlouhé 1 minut 44 sekund a (stejně jako první video) nabízí výhradně in-game záběry z jedné z mnoha misí z hlavní kampaně. Tentokrát se jedná o úsek, kdy hráč dostává úkol zničit část nepřátelské základny. Video opět dokazuje, že když nic jiného, nabídne Project Freedom alespoň skvělé technické zpracování. Tím je myšlena nejenom grafika, ale i zvuky, které dotváří výbornou atmosféru. Při pohledu na in-game záběry si lze jen těžko představit, že se původně mělo jednat o vesmírnou 3D realtime strategii. Ale přesně tak tomu je. Tvůrci se však krátce po oficiálním představení hry rozhodli pro radikální změnu konceptu a z RTS udělali akční simulátor. Jediné co z původního konceptu zůstalo je v několika rovinách se odehrávající příběh a tím pádem i všechny příběhové důležité postavy. O tom, zda-li se tvůrci rozhodli správně a vytvořili nejenom dobře vypadající, ale i dobře hratelný kousek se budou fandové akčních vesmírných simulátorů a stříleček moci přesvědčit v průběhu jednoho, maximálně dvou měsíců, kdy by měl Project Freedom vyjít.

13. 9. 2004 v 10.01 Platforma: PC Popularita: 59 Velikost: 35.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Záběry z úspěšné mise na videu z vesmírné střílečky Project Freedom

Polský tvůrčí tým City Interactive vydal povedené in-game video z jejich připravované akční vesmírné simulace Project Freedom. Video nabízí 2 minuty 41 sekund in-game záběrů na úspěšně provedenou obrannou misi, kdy si letka (jejímž členem je i hráč) poradí s útokem několik banditů. Video nabízí první pořádný pohled na hru a dokazuje,že tvůrci nelhali když slibovali velmi slušnou atmosféru, jednoduchý interface a detailní grafiku se spoustou pěkných efektů. Výše zmiňovanou atmosféru podporuje zejména neustálá dabovaná komunikace mezi členy týmu. A to jak během samotného souboje, tak i během okamžiků klidu. Hráč tak má skutečně pocit, že je součástí týmu lidí a ne obyčejných NPC postav s naprogramovaným chováním (i když tomu tak samozřejmě je :). I na základě toho videa je možné říci, že by si tento titul měli fanoušci vesmírných akčních simulátorů a stříleček pohlídat. Vypadá velice slibně. Navíc je díky jeho polskému původu šance, že se bude hned od počátku prodávat za přátelskou cenu.

31. 8. 2004 v 11.24 Platforma: PC Popularita: 48 Velikost: 41.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout