Konkrétní info o MMORPG Aion - obrázky

7. květen 2006 09:48 / sleepless. / Novinky / Diskuze (0)

Společnost NCSoft se před časem zmínila jednou větou o tom, že její korejská divize připravuje MMORPG Aion, jež bude po svém dokončení spuštěno nejdříve Jižní Koreji, respektive v Asii a poté i v USA a Evropě. Nedlouho po poněkud matoucí prvotní informaci o Aion došlo na spuštění hned dvou (první, druhá) produktových stránek této hry, díky nimž můžeme všem zájemcům nabídnou nejenom základní informace, ale i screenshoty, respektive jeden screenshot. Aion je dle dostupných informací MMORPG postavené na střetu tří říší a jejich obyvatel. V rámci celé řady nádherných i o odporně nádherných bojišť se budou utkávat démoni (zástupci pekla), andělé (zástupci nebe) a draci, kteří jsou úhlavním nepřítelem démonů i andělů. Aion však nebude pouze o střetu zástupců tří říší, ale i o soubojích mezi příslušníky jednotlivých říší.

Jinak řečeno Aion kombinuje masivní Realm vs Realm bitvy (které dobře znají hráči Dark Age of Camelot), ale i PvP souboje mezi gildami a jednotlivými hráči, přičemž nechybí ani PvE prvek, jež representuje hlavně plnění celé řady úkolů a boj s draky (i dalšími nestvůrami), kteří nejsou hratelnou rasou. Z výše uvedeného vyplývá, že je Aion (alespoň na papíře) splněný sen většiny příznivců MMO, kteří najdou v jedné hře všechno. Aion je "All in One" MMORPG, které kromě ambiciózního konceptu slibuje i velmi vysokou míru interakce hráče s prostředím, jež bude mít například podobu přímého ovlivňování jeho vzhledu. Každý čin hráče se by měl nějakým způsobem projeví na chodu i vzhledu herního světa, což zase na oplátku ovlivní podmínky pro další hraní.

NCSoft hodlá v Aion potěšit i ty hráče co jsou stále nespokojeni s vizuální stránkou řady MMO titulů. Slíbeno je špičkové (efekty, detaily a podobně) a zároveň stylové audiovizuální zpracování, o něž se za přispění enginu od společnosti Crytek (Far Cry, Crysis) postarají grafici od NCSoftu a známý Asijský hudebník Kunihiko Ryo. Další info, konkrétně snad trošku podrobnější informace o fungování onoho RvRvsPvPvsPvE sytému, se snad objeví už během E3 2006.

Zdroj: Homepage

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!