Blizzardi nabízí World of Warcraft kreditky

6. květen 2007 21:47 / sleepless. / Novinky / Diskuze (2)

Docel nedávno mi Radek Friedrich ukázal kreditní kartu Visa s artworkem z chystaného RPG Two Worlds. Říkal jsem si, že je vážně moc pěkná. Ani nevím jestli to bylo jen promo, nebo se taková kreditka dá nějak získat, což je škoda. Spousta lidí by o ni určitě stála. Je to sice hloupost, ale proč ne, když to je mnohem hezčí než obyčejná kreditka.

Možná, že stejné materiály někdy v tom samém čase sledovali i vývojáři z Blizzardu a řekli si, že kdyby hráčům World of Warcraft nabídli podobnou možnost, tedy získat kreditku s WoW motivem, tak by po tom šli (hráči) jako mouchy na lep. No a od nápadu nebylo zcela evidentně daleko k činu, poněvadž vybraná skupina hráčů má nyní možnost kreditku s WoW motivem získat.

Nebudeme tu dělat reklamu a prozrazovat, se kterou bankou se tvůrci z Blizzardu spojili. To si můžete zjistit sami na této stránce. Můžeme však prozradit, že takové používání speciální kreditky pro platby WoW poplatků má své nezanedbatelné výhody. Kéž by se tak Blizzardi chtěli spojit s některou z tuzemských finančních institucí, aby si vlastnictví WoW kreditky mohli užívat i čeští hráči. Sám za sebe však musím říci, že ani možnost získat moc pěknou kreditku by mě k hraní WoW stejně nepřivedla. Prostě to není moje káva, neboli Jehlavanku pokud možno ne :)

Zdroj: Homepage

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
6538
oleav napsal 7. 5. 2007 v 11.47

Moznost vlastniho obrazku na karte je umoznena kartovými asociacemi od poloviny roku 2003, jedna se o karty spolecnosti Visa, MasterCard a Diners Club. Na nasem trhu by mela byt tato sluzba poskytovana CSOB, KB a CS se ma v brzke dobe pridat.

Nahlásit nevhodný obsah

9934223
misadlouhy napsal 7. 5. 2007 v 06.29

Víte jak má Česká Spořitelna kreditky s tématy fotbalu? Je to mezikrok zavedení možnosti vytvořit si vlastní design kreditek, tj. uživatel si vytvoří obrázek, postne jej po přihlášení přes stránky spořitelny - k dipozici vám bude náhled výsledné kreditky. Obrázek projde schvalovacím procesem (aby neobsahoval rasistická či sexuální témata) a nová kreditka s vámi vybraným vzhledem vám bude dejme tomu do měsíce k dispozici. Tato sranda bude samozřejmě něco stát :-) ale výsledkem bude téměř libovolně vypadající kreditka. Na zavedení této služby se určitě nechystají jen u České Spořitelny, je to trend současný celosvětový. Dejte jim rok a budou toho plné billboardy a televizní reklamy .-). PS samozřejmě jde jen o odhad

Editováno: 7. 05. 2007 v 06.31

Nahlásit nevhodný obsah