Berlínská zeď ve sběratelské ed. World in Conflict

23. červen 2007 11:12 / sleepless. / Novinky / Diskuze (5)

Plánujete-li koupi chystané taktické strategie World in Conflict (podrobnosti o hře naleznete v našich aktuálních dojmech z beta verze) a je jedno, jestli to bude PC nebo Xbox 360, tak vás bude určitě zajímat, že vedle edice standardní vyjde i edice sběratelská. No a právě o jejím obsahu si teď něco málo povíme.

Sběratelské edice většinou nabízí standardní prvky typu soundtrack na CD, plakát, speciální balení a když má vydavatel dobrou náladu, tak do krabice s hrou přihodí ještě knihu s artworky. Společnost Vivendi Games/Sierra a tvůrci z Massive Entertainment však chtějí, aby byla speciální edice World in Conflict skutečně speciální a navíc tématicky ladila s obsahem hry samotné.

Sběratelská edice WiC tak bude balena do speciálního přebalu s vlajkami SSSR a USA a nabídne DVD s behind the scenes videodokumenty, díky nimž se hráči dozví něco málo o vývoji hry, ale i užitečné tipy a triky do hry. Dále bude sběratelská edice obsahovat regulérní dokumentární pořad Modern Marvels: The Berlin Wall od History Channel, v němž se zájemci dozví spoustu zajímavých informací nejenom o Berlínské zdi – symbolu komunistického útlaku, ale hlavně o těch, kteří se s ním utkali a buď vyhráli, nebo prohráli.

Třešní na pomyslném dortu je však kousek skutečné Berlínské zdi, který bude přítomen v každém balení sběratelské edice WiC. To se jen tak často nevidí. Jde o neobvyklý, ale originální nápad, který se naštěstí podařilo zrealizovat. Cena sběratelské edice zatím stanovena nebyla, ale určitě se ji dozvíme ještě předtím, než se hra v září objeví na trhu.

Na závěr si ještě dovolíme zmínku o nedávno představené Xbox 360 verzi World in Conflict, která vyjde rovněž letos na podzim. Její vývoj mají na starosti lidé z týmu Swordfish Studios, kteří úzce spolupracují s vývojáři z Massive Ent.. Konzolová verze hry bude obsahově totožná s PC verzí. Lišit se bude pouze v ovládání, které je optimalizováno pro Xbox 360 ovladač. No a trošku odlišnému systému ovládání je přizpůsobeno i uživatelské rozhraní. Jinak by však měly být obě verze hry v zásadě identické.

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
7127564
libor.bibo napsal 27. 6. 2007 v 13.10

Ten sem zrovna nemyslel (ikdyž určitě nebude stát jako kus betonu), ale spíš ty vlajky.

Nahlásit nevhodný obsah

1207324
ErwiN napsal 25. 6. 2007 v 22.51

no pokud neco tu cenu rapidne zvysi, tak kousek berlinsky zdi to urcite nebude...ten se da poridit za par supu (samozrejme se na to ale nelze koukat jako na "kousek betonu", zas tak levny to neni:))

Nahlásit nevhodný obsah

7127564
libor.bibo napsal 25. 6. 2007 v 17.25

Bojím se jenom té ceny.

Nahlásit nevhodný obsah

6871573
-VooSTooK- napsal 24. 6. 2007 v 12.52

presne..desne stylova zalezitost

Nahlásit nevhodný obsah

7127564
libor.bibo napsal 24. 6. 2007 v 11.58

Takhle má vypadat obsah sběratelské edice a nejenom pár papírků.

Nahlásit nevhodný obsah