Dva nové F.E.A.R. tituly – pro PC a Xbox 360

11. červenec 2007 15:45 / sleepless. / Novinky / Diskuze (0)

Společnost Sierra Entertainment dnes představila ne jeden, ale hned dva nové produkty se značkou F.E.A.R. Jeden je určen pro PC a ten druhý pro konzoli Xbox 360. Na majitele PS3 tentokrát nic nezbylo.

Takže, majitelé PC se letos na podzim dočkají druhého datadisku F.E.A.R. Perseus Mandate. Jde o standalone produkt, takže k jeho hraní nebude potřeba ani původní hry ani prvního datadisku. F.E.A.R. Perseus Mandate nabídne hráčům možnost zažít události v Armachamu z trošku jiného úhlu pohledu. Hlavní kampaň datadisku se totiž bude odvíjet paralelně vedle dění v Armachamu. Díky tomu bude mít hráč možnost ovládat jiného člena jiného F.E.A.R. (First Encounter Assault Recon) týmu, v jehož kůži si zabojuje proti novým nepřátelům, s nimiž se tým z původní hry nikdy nesetkal. Jinak nebudou v datadisku chybět nové zbraně, samozřejmě i nové lokace a upravená AI protivníků i spolubojovníků.

No a na majitele Xboxu 360 bude letos na podzim čekat v obchodech kompilační titul F.E.A.R. Files, který nabídne obsah dvou PC datadisků - Extraction Point a Perseus Mandate.

Příběh Extraction Point navazuje přímo na konec původní hry a uvede hráče do situace, kdy musí s F.E.A.R. týmem bojovat proti osvobozené dívence Almě a jejím paranormálním kamarádíčkům v nyní rozbořeném městě. Informace o obsahu Perseus Mandate datadisku tu znovu psát nebudeme, když je máte uvedeny v první polovině novinky.

 

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!