1C představují Men of War

31. leden 2008 18:35 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (2)

Jedna z nejznámějších společností, působících ve východní a střední Evropě - 1C dnes oznámila, že pracuje na nové strategii, zasazené do prostředí druhé světové války jménem Men of War. Bude se jednat o pokračování úspěšných titulů Soldiers: Heroes of World War II a Faces of War, vydání je naplánováno na léto roku 2008. Men of War se budou odehrávat v Evropě, v období nejtěžších bojů druhé světové. Příběh se potáhne třemi různými kampaněmi, v nichž si zahrajeme za Sověty, Spojence a Němce. Každá z nich je přitom strukturována naprosto jedinečně a ukáže úplně jiný pohled na válku, než v ostatních dvou. Podívám se do Ruska, do severní Afriky, Ukrajiny, Řecka, Německa, Itálie a dokonce i do Pacifiku. K dispozici budeme mít na padesát jednotek všech tříd.

Prostoje mezi jednotlivými misemi vyplní dynamické in-game animace, na jejichž ozvučení jsou autoři ze studia Best Way prý obzvláště hrdí. Novým prvkem, který jsme zatím viděli jen opravdu hrstce her je možnost přizpůsobit si ovládací panely ke svým potřebám, přeházet jejich umístění a podobně. Samozřejmě kromě hlubokého single-player zážitku autoři slibují i propracovaný multiplayer, v němž bude přítomna spousta módů a jakási kontrola toho, že budete hrát vždy proti hráči ze své výkonnostní třídy a ne s mistrem světa (nebo naprostým amatérem). Ze hry máme k dispozici spoustu obrázků, na které se můžete podívat v galerii.

Zdroj: tisk. zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
7455627
dabelsky.zjev napsal 1. 2. 2008 v 10.28

Nic na tom nebude. Myslím si, že dají každému hráči rank:) Budeš získávat hodnosti a podle toho nepřítele. Aspoň si to myslím.

Nahlásit nevhodný obsah

4859094
KubisAn napsal 31. 1. 2008 v 20.10

by mě zajímalo jak to chtej udelat ty vykonnostni tridy :-)

Nahlásit nevhodný obsah