Pár nových zvěstí kolem Diablo III

8. srpen 2008 10:11 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (7)

Když byla odhalena další postava v Diablu III "Witch Doctor", spousta fanoušků zaplakalo, protože šance, že se ve hře objeví i velmi oblíbený Nekromancer se zase o něco snížila. Jenže možná to ještě není na vytahování šnuptychlů a propichování Voodoo panenky ve tvaru "lidí, kteří jsou za to zodpovědní." Hlavní designér Jay Wilson totiž řekl blogu MTV Multiplayer, že s postavou nekromanta se stále počítá, ovšem zatím není úplně jisté, jestli ho do hry Blizzard stihne zaimplementovat. "Poté, co jsme si Diablo III určili jako zcela novou kapitolu v sérii, je těžké se vracet ke starým povoláním a skillům a kdovičemu ještě. Taky musíte počítat s tím, že si necháváme otevřená zadní vrátka pro případné datadisky."

Kromě této, spíše fanouškovské zprávy se objevila ještě jedna velmi zajímavá informace. Hlavní výtvarník Diabla III, Brian Morrisroe, který byl de-facto zodpovědný za všechno, co budeme moci vidět na monitorech, totiž rezignoval na svou funkci a spousta lidí to hned začla vnímat, jako odpověď na tu spoustu stížností na grafický styl. Proti tomu se však Blizzard ostře ohradil a řekl, že i když odešel jeden z hlavních kreativních mozků týmu, na grafice se nic měnit nebude a zůstane přesně taková, jakou jste ji měli možnost vidět na screenshotech a videích. Takže kdo založí další petici?

Zdroj: Joystiq, MTV Multiplayer Blog

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809385
JHfr3ak napsal 8. 8. 2008 v 16.57

Bože ty si dement, je tam psáno pro PŘÍPADNÉ datadisky (to znamená ty chuji že POKUD bude hra mít úspěch tak vyjde datadisk a pokud ne, tak se na to vyserou, chápěš to? Asi ne protože by si vlastně nepsal takový hovadiny). Mě spíš zaráží jejich prohlášení o tom, že je pro ně těžké se vracet k nový skillům a povoláním, ale co jsem viděl video s Barbarem, tak jsem na něm nepozoroval skoro nic nového, jasně byla tam ukázána jen část, ale i ta mě dost zklamala

Nahlásit nevhodný obsah

20809192
RichardWaiss napsal 8. 8. 2008 v 16.42

Teď mně napadá:
KOLIK Z VÁS
FANOUŠKŮ DIABLA SI 3 NEKOUPÍ, KDYŽ SE UKÁŽE, ŽE SE ALE VÚBEC NEPOVEDLA A JE VÍC NEŽ ŠPATNÁ?

Osobně mám diablo rád, ale nechápu, kde berou blizzardi takovou jistotu, že se jim trojka povede? Dopředu počítat s datadiskem? To o co si píšete nejvíc nebude v základní verzi? Hezky si připlať a dostaneš nekromanta.

MYSLÍM, ŽE DALŠÍ HERNÍ BOŽSTVO ZKOUŠÍ TRPĚLIVOST HRÁČŮ!

Nahlásit nevhodný obsah

20811023
gygant napsal 8. 8. 2008 v 15.32

Taková třesořitka snad nebyl, aby kvůli troše kritiky odešel. To bych si počkal na vydání hry a teprve potom hodnotil ohlasy. Na druhé straně, někteří lidé jsou tak ambiciózní, že nesnesou ani náznak kritiky, tak kdo ví. (Na každém šprochu...)

Nahlásit nevhodný obsah

20816835
hlavacek85 napsal 8. 8. 2008 v 13.32

Jestli opravdu odešel kvůli té sbírce ubohých dementů, tak je mi to líto. Opustit místo v tradiční firmě kvůli takovým krysám...

Nahlásit nevhodný obsah

20806136
zmfcz napsal 8. 8. 2008 v 11.51

Kdo chce starou grafiku a staré postavy, nemá důvod hrát Diablo III. A to že kvůli pár ubrečencům rezignoval člověk, který dokázal vytvořit tak působivé prostředí je smutné.

Nahlásit nevhodný obsah

20819073
SuE__ napsal 8. 8. 2008 v 11.10

ehm, on řekl, že nekro v diablo3 určitě nebude
ale že ho možná propašujou do datadisku

Nahlásit nevhodný obsah

8109950
reikoma napsal 8. 8. 2008 v 10.36

Je mi úplně jedno, zda tam bude Nekromancer nebo to, že je Diablo 3 v jine grafice, než fanoušci očekávali. Já jsem taky fanus Diabla, ale já se těším na hru samotnou, ne na styl grafiky nebo na přítomnost nekromancera - zajímá mě hra..... A to je podstatné - tak ať už je to tady a honem !!!

Nahlásit nevhodný obsah