WAR má 800 000 aktivních hráčů

31. říjen 2008 12:15 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (3)

Finanční zpráva EA za uplynulé čtvrtletí fiskálního roku prozrazuje, že Warhammer Online dosáhl hranice 800 000 aktivních hráčů. Opět jde ale o zprávu, která na první pohled vypadá dobře, na ten druhý už ne tak docela. Před měsícem měl totiž WAR jen zhruba o 50 000 hráčů méně, což sice znamená, že číslo sic pomalu, ale vytrvale roste, jenže na alespoň plánované přiblížení k WoW to rozhodně nevypadá. Ono, 11 milionů je zkrátka 11 milionů, a připočteme-li k WoW blížící se datadisk, znamená to pro všechny vývojáře MMORPG her celkem solidní problém. Vývojáři WAR, Mythic, ale neházejí flintu do žita a varují Blizzrad, že bitva obou zmíněných her bude postupná a dlouhotrvající. První malý zlom by měl nastat s vydáním plánovaného updatu pro WAR, který přijde na řadu v prosinci. Měl by přinést dvě nové třídy postav a vylepší Realm vs. Realm odměn v obou typech bitev, tedy v otevřeném světě i v instancích. Vezmeme-li teda za své slova Mythicu, nechme celé konkurenční tahanici čas, až ten ukáže.

Zdroj: Eurogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
19332253
Slipknot4ver-Rasputin napsal 2. 11. 2008 v 11.05

no nevím..,že by se u WoW nemuselo přemášlet to je tvůj názor a já ti ho neberu..Každopádně pokud chceš investovat ted např. do WoWka své peníze výhodně tak v té hře musíš něčeho dosáhnout a k tomu přemýšlet musíš :) můžu ti vyjmenovat spoustu případů kdy prostě mozek zapnout musíš..

Nahlásit nevhodný obsah

20810471
Helgi napsal 2. 11. 2008 v 10.05

Rozhodně dobrá zpráva - jakmile dohraju Fallout 3, mám další hru, do které budu investovat své peníze a čas. Jen doufám, že to nedopadne jak s Tabula Rasa, kdy jsem začal hrát, ale nebylo se ke komu přidat :-/

Nahlásit nevhodný obsah