Nový Hitman nebude mít s filmem nic společného

29. červen 2009 15:37 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (7)

Update: Díky bohu za pozorné čtenáře. Třeba jako Paul_cz, který si všimnul, že zpráva, kterou jsme vám před několika hodinam přinesli, byla prakticky celá vyvrácena, neboť si ji filmové studio Fox evidentně celou vycucalo z prstu. Community manažér z IO Interactive, který se jmenuje křestním jménem Nick totiž prohlásil, že pátý Hitman nebude mít s dějem chystaného filmu naprosto nic společného, dokonce ani netuší kde se vzalo ohlášené datum vydání, protože Foxové do vývoje hry vůbec nevidí a už vůbec nemají tucha, kdy vlastně vyjde, tudíž zase někdo chtěl mít na triku maximální senzaci. A pokud bude mít druhý filmový Hitman stejnou kvalitu jako ten první, tak je nulová svázanost páté hry s druhým filmem opravdovým důvodem k jásotu.

Původní zpráva: O pátém díle v sérii o vrahounovi Hitmanovi s vytetovaným sériovým číslem na zátylku se moc neví. Vlastně se neví vůbec níc, kromě toho, že se na něm tak nějak pracuje. Konečně jsme se ale z dánského studia IO Interactive dozvěděli, kdy se alespoň můžeme na pátý díl těšit. Bude totiž hodně spjat s chystaným druhým dílem filmu, takže kromě data vydání (konec roku 2010) se dočkáme i prakticky stejného scénáře.

Ten bude mít na svědomí človek, který se jmenuje Kyle Ward, který se vyznačuje hlavně tím, že se stará o filmové adaptace slavných her. Zrovna nyní má v přípravě scénář k filmům dle Uncharted a Kane and Lynch, takže je to snad člověk na svém místě. O scénáři samotného Hitmana se ví snad jenom to, že se spolu s Agentem 47 ocitneme na samém dně jeho sil (hm, kde jsme tenhle originální herní prvek jenom viděli), z něhož se budeme muset postupně začít sbírat, abychom se opět stali těmi obávanými zabijáky, kteří dovedou se strunou od houslí dělat učiněné divy.

Zdroj: CVG

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809102
LennyK napsal 29. 6. 2009 v 20.10

Tak Hitman film nebyl špatnej vzhledem k těm různým zpackaným adaptacím her. Ale hře se tedy opravdu rovnat nemohl, takže jsem rád že to bude oddělené a ve filmovém Hitmanovi zase bude nějaká sexboma kvůli které Agent 47 probrečí celou noc, zatímco ve hře ji ustřelí hlavu :D

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 29. 6. 2009 v 19.40

paráda ... úplně mi spadl kámen ze srdce, imho "full of shit" vystihuje všechno, nemám rád tyhle společnosti, které mluví kokotiny

Nahlásit nevhodný obsah

13552801
Paul_cz napsal 29. 6. 2009 v 18.01

No problemo.Jenom bych dodal, že výše zmíněné (plus i něco navíc, třeba že Fox je doslova "full of shit") napsal community manager IOI na fóru hitmanforum.com - největší hitman fanstránce vůbec.

Nahlásit nevhodný obsah

8267133
Jaxx napsal 29. 6. 2009 v 17.36

Diky!

Nahlásit nevhodný obsah

13552801
Paul_cz napsal 29. 6. 2009 v 17.18

Community Manager už celou zprávu vyvrátil, v IOI film(y) naštěstí ignorují a dělají si to podle sebe - hra se filmem řídit nebude v ničem.Naštěstí.

Jo a ještě:

"Setting the record straight once more - Hitman 5 has NOT been announced for a 2010 release. IOI doesn't put out release dates through announcements of movies, I can assure you. You should not take these things at face value as Fox knows about the film and only about the film."

"Well, its true that a writer has been hired to do the script for a new Hitman movie. I have no idea where the release date for a new game is coming from - likely from the mind of the IESB writer or someone at Fox. I can't talk about Hitman 5 as you know and that obviously goes for release dates as well." - NICK, IOI

Takže FOX je plnej hoven (full of shit) a měli by raději držet hubu.

Editováno: 29. 06. 2009 v 17.25

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 29. 6. 2009 v 17.05

a já myslel, že původní Hitman je mašina na zabíjení, která má city blízké bodu mrazu, hmm, vidím, že se nám vytrácí logika

Nahlásit nevhodný obsah