Hospital - shareware projekt českých Rainbow Creatures

14. květen 2006 14:29 / Tomáš Krajča / Novinky / Diskuze (3)

Mix mezi Theme Hospital a Diner Dashem - tak by se dal charakterizovat titul Hospital, na kterém pracují Rainbow Creatures - autoři výtečné arkády B.I.R.D.. V celkem čtyřech po sobě jdoucích prostředích (každé bude čítat rovných deset úrovní) se hráči stanou lékaři a budou muset v časovém limitu ošetřovat pacienty. Za úspěšné léčení jsou odměňováni novými postelemi, upgrady či zábavnými druhy nemocí. Postupně na řadu přijde blázinec, dětské oddělení, jedno dosud neodhalené prostředí a závěrečná nemocnice v džungli.

Hospital je podle příspěvku autora na vývojářských diskusních fórech serveru České hry už v pokročilé alpha fázi, čtyřicítka úrovní je hotova, pracuje se hlavně na ladění hratelnosti, odchytávání bugů, tvorbě menu a věcí okolo. Jak je vidno ze dvou zveřejněných screenshotů, grafika v rozlišení 800x600 už je také dokončena a vypadá velice pěkně.

Zdroj: fórum ČH

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1811886
kukuruku napsal 6. 6. 2006 v 15.47

Na to si hra ani nároky nedělá :-) Navíc vůbec nejde o strategii ve stylu TH, jak psal tomus, jde o Diner Dash-like hru. TH může připomínat pouze společným tématem - nemocnicí. Btw. zajímavé že naše hra už je hodnocena od čtenářů ještě než vyšla ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

5671736
tomus_ napsal 15. 5. 2006 v 10.06

Možná to bylo nešikovně napsáno - Diner Dash hra připomíná svým systémem ("obsluhování" pacientů na čas), Theme Hospital spíš vizuálně a tím, že se v ní objeví i různé bizarní nemoci...

Nahlásit nevhodný obsah

458159
aceg napsal 15. 5. 2006 v 09.22

Těžko to bude mít na nezdolatelnou klasiku .. THEME HOSPITAL od Bullfrogu :-) --- http://en.wikipedia.org/wiki/Theme_Hosp…

Nahlásit nevhodný obsah