BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více

Nová česká hra Family Farm

1. duben 2010 15:45 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (5)

Vývojáři z brněnského Hammerware si na dnešní den připravili oznámení zbrusu nového titulu, Family Farm. Dobře, je sice apríl, ale s ohledem na dostupné informace a materiál můžete tuto zprávu s klidem zařadit mezi seriózní. Co se hry týče, jednoznačně čerpá ze současné obliby facebookové hry FarmVille, která dennodenně „zaměstnává“ spoustu nenápadných farmářů. Mnoho z nich to asi nikdy nepřizná, ale věřte, jsou mezi námi. Od podzimu se však budou moci pustit do plnohodnotného tycoonu, který simuluje právě život na farmě se vším, co k němu patří.

Jak se píše v tiskové zprávě, nemělo by se jednat o žádnou triviální záležitost - starat se budete muset o celou řadu mechanismů a k tomu všemu počítat s časovým managementem procesů. O design se navíc stará Vladimír Chvátil, kterého mohou mnozí znát jakožto spolutvůrce populárních Fish Fillets, případně legendy UFO: Aftermath a Aftershock. K dispozici je rovněž první video, které prezentuje vcelku sympatickou grafiku a základní možnosti, co budete moci dělat. Z popisu na oficiální stránce hry můžeme vypíchnout sadbu rostlin, krmení zvířat, vaření jídla pro pracanty a pochopitelně sbírání úrody. Datum vydání je předběžně stanoveno na přelom září / října tohoto roku, a to na PC i MAC. Vývojáři však plánují i Wii verzi, oficiálně ale potvrzena není. Pro další informace sledujte homepage, další video by se mělo objevit přesně za měsíc.

Zdroj: PR

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

*(ochrana proti SPAMu; odpovězte jedním slovem bey diakritiky)

Při přispívání do diskuzí je třeba respektovat pravidla diskuzí.
V komentářích nedodržujeme HTML značky.

20841015
Marcu3s napsal 1. 4. 2010 v 20.46

Nějak se mi z těch obrázků vybavila Agricola...

Nahlásit nevhodný obsah

20841703
Dukyn napsal 1. 4. 2010 v 19.36

Star_rader: Aha :D tak to si přiště radši pročtu 2x sem si toho ani nevšim :D eheh

Nahlásit nevhodný obsah

20796783
mickthemage napsal 1. 4. 2010 v 19.23

Hadajte co...prave som hral SimFarm! :))

Nahlásit nevhodný obsah

1236185
Zdeněk Princ - šéfredaktor napsal 1. 4. 2010 v 18.22

Dukyn: Jak se píše v novince, vývojáři Wii verzi plánují, není zatím potvrzena.

Nahlásit nevhodný obsah

20841703
Dukyn napsal 1. 4. 2010 v 18.19

kukám že to bude aj na Wii

Nahlásit nevhodný obsah