Blizzard opět rozdává bany

21. duben 2010 15:44 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (1)

S blížícím se létem jakoby lidé dostávali stále větší chuť na ovoce, a jak se zdá, Blizzard ho má v zásobě přebytek. Dokonce tolik, že zdarma rozdal na 300 000 banánu... Ne, teď vážně, nejedná se samozřejmě o žádnou vitamínovou bombu, ale o udělování banů hráčům Warcraftu III a Diabla II. Jedná se o hříšníky, kteří porušili pravidla Battle.netu především kvůli používání pomocných, third party programů, které mají podle vyjádření Blizzardu neblahé dopady na stabilitu serverů. Nejedná se však v tuto chvíli o bany permanentní - po tomto zásahu nebude možné hrát skrze Battle.net 30 dnů a jen v případě, že se incidenty budou opakovat, dostanou všichni vyznavači nekalých praktik zákaz napořád.

Blizzard v závěru svého prohlášení žádá všechny čestné hráče, aby se ani nadále nebáli upozorňovat na podezřelé věci, které se kolem nich ve hře dějí. To aby bylo zachováno co nejspravedlivější prostředí pro všechny zúčastněné. A není rovněž tajemstvím, že má Blizzard vyhrazenou partu lidí, kteří se brodí v hlubinách internetu a hledají tvůrce oněch prográmků a hacků, aby mohli podobných zásahům předcházet preventivními opravami ve hře. Takhle by se to tedy asi mělo dělat...

Zdroj: VE3D

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
10228165
Leffi napsal 22. 4. 2010 v 07.56

Léty prověřené zkušenosti svědomité firmy, která se prostě o své hráče stará. Ne asi, ale takhle si prostě člověk představuje péči o zákazníka.

Nahlásit nevhodný obsah