Rising rozjede další sérii MGS titulů

28. červen 2010 15:42 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (3)

Byť hra Metal Gear Solid: Rising nepatří přímo do oné slavné série se Solid Snakem v hlavní roli, své místo na světě ji upřít nelze. A je velmi pravděpodobné, že nezůstane pouze u jedné hry, ale Konami z ní stvoří plnohodnotnou sérii, která se roztáhne na několik let a na několik dílů. Potvrdil to producent hry, Shigenorobu Matsuyama, který řekl, že Konami již střádá plány na pokračování a prakticky tak počítá jednak s komerčním úspěchem hry a také tím vyjadřuje víru značce Metal Gear Solid jako takové.

"Rising není jenom takový příběhový levoboček. Zkrátka z ní chceme udělat plnohodnotného soukmenovce naší hlavní série Metal Gear Solid a vzhledem k akčnějšímu pojetí na to jít zase z druhé strany."

Původní MGS hry byly víceméně rozvážnými špionážními filmy, ve kterých jste museli pečlivě rozmýšlet každý krok, Rising oproti tomu slibuje bleskovou akci s velkým množstvím nepřátel na scéně - naprostý opak toho, co by si přál Solid Snake. Pokud se bude jednat o dobrou hru, jakože vzhledem ke zkušenostem firmy Konami asi bude, tak máme o další díly rozhodně zájem!

Zdroj: Total Videogames

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20811261
hunterdanny napsal 6. 7. 2010 v 21.48

A je tam 2 krát ten istý obrázok Raiden držiaci ten... tú vec.

Nahlásit nevhodný obsah

20811261
hunterdanny napsal 6. 7. 2010 v 21.05

No nič, asi zostanem pri MGS: Peace Walker.

Nahlásit nevhodný obsah

20811261
hunterdanny napsal 6. 7. 2010 v 20.49

Konečne sa dostane MGS na PC a je z toho bojovka?! A Raiden? Vážne? Ou... horká irónia.

Nahlásit nevhodný obsah