Chcete Metal Gear Solid 5?

7. červenec 2010 14:47 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (2)

Coby, kdyby. Úvahy a různé spekulace jsou nejen v prostoru videoherní zábavy na denním pořádku a zapadá do toho i situace kolem Metal Gear Solid 5. Ne, že by se snad hra dočkala nějakého odhalení, to jen Hideo Kojima mrká na všechny strany a zvětšuje hráčské očekávání. V jednom z rozhovorů o jeho novém, zatím tajemném projektu, totiž řekl následující: „Může to být Metal Gear Solid 5, anebo úplně nová hra. Mám jen tyto dvě možnosti.“

Pokud jste skeptici a věříte Kojimovi, že Metal Gear Solid 4 má být posledním dílem celé série, zapomeňte na všechno, co řekl i neřekl. Podstatná je jeho tvorba a fakt, že podobně se mluvilo i v případě druhého, či třetího dílu. Co víc, série se stále těší z menších, či větších spin-offů, jako je nedávný Peace Walker, nebo chystaný Rising. Kromě Kojimy a jeho blízkých spolupracovníků však neví nikdo nic, a takhle to ještě nějaký ten čas určitě zůstane. Kruci!

Zdroj: Andriasang

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809969
kywi napsal 8. 7. 2010 v 10.09

jj, opět potlesk za "výbornou" novinku.
Předevčírem na Kotaku:

"Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more."

The game's design document, however, has been completed, and it deals with the "taboo" topic that Kojima tweeted about. His "next title", Kojima tweeted last past April, will "challenge a certain type of taboo." According to Kojima, "If I mess up, I'll probably have to leave the industry." A melodramatic overstatement.

Co dodat v kontextu s hrej novinkou? Jednoduché: LOL

Nahlásit nevhodný obsah

12225352
Ocelot_ napsal 7. 7. 2010 v 17.20

Koukám,že každý další díl MGS je ,,poslední,, :D

Nahlásit nevhodný obsah