Zkuste demo chystané florbalové hry

9. srpen 2010 18:49 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (3)

Florbal po bouřlivém rozvoji v minulých letech patří k nejpopulárnějším sportům u nás i v několika dalších zemích. Mnozí hráči by občas jistě rádi vyměnili dřinu na trénincích za lité boje před obrazovkami počítače. Kvalitní florbalová simulace se ale ještě v rámci počítačových her neobjevila (postarší švédskou freewarovku MER Innebandy nepočítáme). Vše se možná změní v prosinci tohoto roku, kdy by měla digitální cestou za zatím neupřesněnou částku vyjít hra Floorball League (FBL). Tu už 2 roky chystá malý finský tým Prodigium Game Studios.

Vývojáři mají se svým prvním velkým projektem velké ambice, o čemž se můžete sami přesvědčit v hratelné demoverzi (stahujte zde), která vyšla před pár dny. Hrát v ní můžete vždy pouze jednu třetinu zápasu mezi národními týmy Švédska a Finska, i to ale stačí na posouzení slušného potenciálu tohoto titulu. Finální verze má oproti tomuto demu doznat ještě velkých změn hlavně v celkové hratelnosti.

Finské studio slibuje několik herních módů, lokální i internetový multiplayer. Zajištěna by měla být oficiální licence finské nejvyšší soutěže (Salibandyliiga), reálné budou také soupisky většiny národních výběrů. Je pravděpodobné, že se svých lig dočkají i fanoušci v dalších zemích. Hra bude otevřená editačním nástrojům, takže se komunita jistě postará také o naši nejvyšší soutěž, pokud nebude zahrnuta rovnou. O dalším vývoji Floorball League vás budeme informovat.

Zdroj: oficiální stránky

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20827669
raikonen16 napsal 19. 9. 2010 v 09.48

co mam delat kdyz dam launch game a znovu se spusti launcher? za rady predem dekuji

Nahlásit nevhodný obsah

8727336
NEkrom4nT napsal 11. 8. 2010 v 15.46

kdyz dam launch game, tak se mi spusti akorat znovu launcher...

Nahlásit nevhodný obsah

20819023
heindlik napsal 9. 8. 2010 v 21.55

ovládání je špatný, v demu se nedají nastavit klávesy. jinak grafika dobrá, animace taky jdou. mohlo by to být povedený, ale rozhodně se s tim ještě musí něco udělat. aspoň ta hratelnost jak slibujou a bude to OK :) a jinak vyhrál sem (dali si vlastňáka patláci :))

Nahlásit nevhodný obsah