BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více

Zkuste demo chystané florbalové hry

9. srpen 2010 18:49 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (3)

Florbal po bouřlivém rozvoji v minulých letech patří k nejpopulárnějším sportům u nás i v několika dalších zemích. Mnozí hráči by občas jistě rádi vyměnili dřinu na trénincích za lité boje před obrazovkami počítače. Kvalitní florbalová simulace se ale ještě v rámci počítačových her neobjevila (postarší švédskou freewarovku MER Innebandy nepočítáme). Vše se možná změní v prosinci tohoto roku, kdy by měla digitální cestou za zatím neupřesněnou částku vyjít hra Floorball League (FBL). Tu už 2 roky chystá malý finský tým Prodigium Game Studios.

Vývojáři mají se svým prvním velkým projektem velké ambice, o čemž se můžete sami přesvědčit v hratelné demoverzi (stahujte zde), která vyšla před pár dny. Hrát v ní můžete vždy pouze jednu třetinu zápasu mezi národními týmy Švédska a Finska, i to ale stačí na posouzení slušného potenciálu tohoto titulu. Finální verze má oproti tomuto demu doznat ještě velkých změn hlavně v celkové hratelnosti.

Finské studio slibuje několik herních módů, lokální i internetový multiplayer. Zajištěna by měla být oficiální licence finské nejvyšší soutěže (Salibandyliiga), reálné budou také soupisky většiny národních výběrů. Je pravděpodobné, že se svých lig dočkají i fanoušci v dalších zemích. Hra bude otevřená editačním nástrojům, takže se komunita jistě postará také o naši nejvyšší soutěž, pokud nebude zahrnuta rovnou. O dalším vývoji Floorball League vás budeme informovat.

Zdroj: oficiální stránky

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

*(ochrana proti SPAMu; odpovězte jedním slovem bey diakritiky)

Při přispívání do diskuzí je třeba respektovat pravidla diskuzí.
V komentářích nedodržujeme HTML značky.

20827669
raikonen16 napsal 19. 9. 2010 v 09.48

co mam delat kdyz dam launch game a znovu se spusti launcher? za rady predem dekuji

Nahlásit nevhodný obsah

8727336
NEkrom4nT napsal 11. 8. 2010 v 15.46

kdyz dam launch game, tak se mi spusti akorat znovu launcher...

Nahlásit nevhodný obsah

20819023
heindlik napsal 9. 8. 2010 v 21.55

ovládání je špatný, v demu se nedají nastavit klávesy. jinak grafika dobrá, animace taky jdou. mohlo by to být povedený, ale rozhodně se s tim ještě musí něco udělat. aspoň ta hratelnost jak slibujou a bude to OK :) a jinak vyhrál sem (dali si vlastňáka patláci :))

Nahlásit nevhodný obsah