Tříminutový průlet WoW: Cataclysm

3. prosinec 2010 18:39 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (2)

Hráčům World of Warcraft se nezadržitelně přibližuje nejdůležitější okamžik roku. Už v úterý 7. prosince vyjde dlouho očekávaný datadisk Cataclysm. Jde o v pořadí již třetí rozšíření - The Burning Crusade z roku 2007 následoval o rok později datadisk Wrath of the Lich King. Blizzard se na nejnovější přírůstek dnes rozhodl upozornit upoutávkou, která dokazuje, že se nejslavnější MMORPG rozroste o mnoho nových dobrodružství.

Do virtuálního světa Azerothu se znovu vrátí drak Deathwing. Způsobí katastrofu, která celý herní svět promění. Hráči se mohou těšit na nové lokace, rasy (goblini a worgeni) a povolání. Mimo to se také zvýší o pět úrovní (na 85) maximální level cap. Tolik krátce k obsahu datadisku, fanoušci jej jistě již znají podrobně, není třeba tak opakovat další detaily. Raději se podívejte na nový trailer. Během necelých tří minut si užijete průlet novinkami, vše doplňuje atmosférická hudba.

Zdroj: CVG

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20811261
hunterdanny napsal 4. 12. 2010 v 21.32

WoW Resistance +100%. Mňa živého nedostanú! :)

Nahlásit nevhodný obsah

14262554
hejno napsal 4. 12. 2010 v 14.08

Kurna, nemel jsem se na to divat, ted mam chut oprasit moji Battlechest s puvodnim WoW, Burning Crusade a sberatelskou edici WOTLK. Deset dni trial, no, asi to po roce zase zkusim. Ach jo :D.

Nahlásit nevhodný obsah