Naposledy vyzkoušejte Darkspore

13. duben 2011 15:27 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (2)

Nový a také pravděpodobně poslední betatesting startuje u očekávaného multiplayerového RPG Darkspore. Tentokrát bude opět veřejný, takže všichni hráči mají šanci vyzkoušet si hack-and slash dobrodružství v plné verzi těsně před jeho vydáním, které je naplánováno na devětadvacátého dubna.

Akční RPG na motivy strategie Spore lze nyní hrát buď osamoceně nebo s dalšími třemi parťáky v kooperaci. Vyzkoušet si lze i editor hrdinů s množstvím úprav od jejich statistik až po fyzický vzhled. Do zkoušky se mohou zapojit všichni již nyní přes beta klient o velikosti 153MB, který je možné stáhnout zde. Hráči, kteří již klienta nainstalovaného mají, se mohou jednoduše přihlásit do akce a začít hrát.

Darkspore od studia Maxis jako online titul prošel několika vlnami testování, z toho tu poslední z března, která byla přístupná na Steamu, jsme sjeli pro preview.

Betatestování se Maxisu zatím vyplácí, neboť zpětná vazba od hráčů přišla s tolika nápady, že se původní datum vydání z prvního dubna dokonce muselo posunout až na závěr měsíce.  Záběry z aktuální verze s anglickým komentářem sledujte níže v čerstvém videu.

Zdroj: EA Czech, vlastní

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20844088
Nelekejse napsal 14. 4. 2011 v 11.15

to Fun-1-k:
Však klíd, parkrát se vyspíme a bude tu Diablo.
Muhaha Muhahahaha MUHAHAHAHAHHHAHAHA.

Nahlásit nevhodný obsah

1516349
Fun-1-k napsal 13. 4. 2011 v 18.29

Betu jsem zkoušel a během hodiny letěla. Ne že by byla špatná, ale víte jak se říká, hráče musíte do x minut zaujmout a do x minut to musí pochopit/zvyknout si na ovládání. Spore i Spore:GA mám a mám je fakt rád, ale tohle mi nesedlo.

Nahlásit nevhodný obsah