Podívejte se na interface z Diabla 3

6. září 2011 12:19 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (2)

Veřejná betaverze Diabla 3 by podle aktuálních informací měla odstartovat ještě tento měsíc. V současnosti mezi vývojáři z Blizzardu a jejich rodinnými příslušníky probíhá uzavřené testování. Právě z něj uniklo několik zajímavých obrázků a videí. Kolegové ze serveru Force Strategy Gaming vše dali dohromady, a tak se v přiloženém souhrném videu s komentářem můžete podívat, jak vypadá interface hry a jak při výběru působí jednotlivé postavy.

Vedle obrázků se na internet dostala také jedna hudební skladba. Melodie připomíná hudbu známou z předchozích dílů série. Opět se tak můžeme těšit na ponuré tóny, které jsou pro procházení temných dungeonů ideální. Z aktuálních novinek o jedné z nejočekávanějších her současnosti připomeňme ještě oznámení o rozšíření, jež by mělo Diablo 3 obohatit do tří let od jeho vydání. Nyní se už zakoukejte do komentovaných záběrů betaverze a pak si pusťte atmosférický hudební doprovod.

Zdroj: Kotaku, Attack of the Fanboy, Diablo Daily

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20848962
InternetPolice napsal 7. 9. 2011 v 09.09

rozmezí 12-60fps to vypadá na hodně betu :)

Nahlásit nevhodný obsah

20849887
HerrSpock napsal 7. 9. 2011 v 07.14

Občas tam Warcraft praští do očí...Nevím,tak snad asi jo no.. Hudba vypadá dobře,jen je použito dost efektů tak to snad nebude znít všechno na jedno brdo.Je to ale jen krátká ukázka.Blizzard má jiný taháky na hru,to je jasný ale toto je podle mě základ.Hrtatelnost,příběh a hudba.Základ prostě!To je jediný co vás sežere.Už jsem asi fakt starej :-D

Nahlásit nevhodný obsah