Diablo 3 vyjde na začátku příštího roku

23. září 2011 15:22 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (2)

Přestože mnozí z vás asi doufali, že Blizzard Diablo 3 stihne vydat ještě letos, nakonec se tak nestane. Asi nejočekávanější hra současnosti se na trh dostane až na začátku příštího roku, což dnes potvrdil sám šéf Blizzardu. „Každá naše hra nás láká k tomu, abychom ji vydali co nejdříve. Do Diabla III jsme ale nevložili tolik úsilí, abychom jej vydali nedodělané,“ uvedl Mike Morhaime, CEO Blizzardu.

Čas, který vývojáři mají, investují do prodloužení betatestu (pozvánku pravděpodobně dostane více zájemců) a řádného vyladění hry. „Betatest běží velmi dobře. Těšíme se, že ve zbývajícím čase připravíme hráčům zážitek, který naplní naše vize a očekávání pařanů,“ vysvětlil Morhaime a upozornil, že příští rok bude pro Blizzard plný práce a pro jeho fanoušky plný zábavy.

Třetí díl slavné série hack and slash RPG tak na pulty obchodů dorazí na začátku příštího roku, což je vůbec první konkrétnější termín, který vyšel přímo z úst zástupců Blizzardu. Někteří fanoušci už si hru mohli vyzkoušet díky betatestu, o jehož startu jsme vás informovali. V betě lze projít část prvního aktu.

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20851950
barabas.m napsal 28. 1. 2012 v 23.53

jojo to bude pecka, ja si teda to cekani ted zkracuju na free-diablo3.cz ,je to free diablo3 o ucet staci napsat adminum ,tak jestli se na tebe taky nedostala diablo3 BETA jako na me tak tohle je super ochutnavka ale co jsem slysel tak to ne free funguje vic nez na bete,jsou to kluci sikovni :)

Nahlásit nevhodný obsah

20841466
gemball napsal 27. 9. 2011 v 17.29

Tak dlouho už čekáme na nové Diablo a vypadá to že se konečně dočkáme jinak taky držím všechny palce at všechno dobře dopadne a bude to pecka.

Nahlásit nevhodný obsah