Ve sběratelské edici Diabla 3 bude lebka

21. říjen 2011 22:22 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (2)

Blizzard na právě probíhajícím Blizzconu asi neodhalí datum vydání třetího Diabla, ovšem i tak se o chystaném hack and slash RPG dozvíme spoustu zajímavých informací. Fanoušky určitě potěší limitovaná sběratelská edice, kterou Blizzard dnes představil. Lebka, jíž v ní najdete, totiž vypadá opravdu pěkně a jistě se bude vyjímat ve vašem pařanském doupěti. Naopak spíše praktická je 4GB USB flashka ve tvaru Soulstone.

V krabici se dále objeví Blu-ray/DVD s "Behind the scenes" záběry, v nichž uvidíte více než hodinu rozhovorů s lidmi, kteří se na Diablu 3 podílejí. Na videu se jistě objeví také výtvarníci a skladatelé. Jejich práci budete moci sledovat nejen ve hře, ale i v 208stránkovém art booku a v soundtracku s 24 skladbami. Vedle hmatatelných věcí nechybí ani herní předměty, jimiž si majitelé sběratelské edice obohatí Diablo III, ale i World of Warcraft a StarCraft II. Detailní popis všech bonusů naleznete zde.

Cena speciání edice Diabla 3 zatím nebyla zveřejněna, jejího odhalení se dočkáme v následujících měsících. Na závěr přikládáme čerstvé příběhové video a připomínáme, že Diablo 3 bezplatně získají hráči, kteří si WoWko předplatí na celý rok v rámci služby Annual Pass.

Zdroj: Battle.net, Shacknews

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838350
Royal napsal 23. 10. 2011 v 22.08

DiNardo: Neni jediná špatná hra od Blizzardu. Dokonce jako první přišli s rockovou muzikou do her. (takový autíčka Rock'n' Roll race) nebo nějak tak... :D

Nahlásit nevhodný obsah

20850277
DiNardo napsal 22. 10. 2011 v 06.28

jo jedno se Blizzardu musi nechat umí delat hry a Cinematic ! mohli by zacit delat i filmy :D

Nahlásit nevhodný obsah